Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ściąga na prawo/lewo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, strach samochodem jechać i wyprzedzać... to na prawo ściąga, to na lewo. Cały czas trzeba trzymać kierownice. Kierownica w pozycji normalnej, równo z kierunkiem jazdy, zawieszenie sprawdzone, luzy itp itd, ale ściąga. w poniedziałek jadę robić zbieżność choć nie wiem czy to coś pomoże. Ktoś coś poradzi?

Opublikowano

zrób bieżność i powiedz czy pomoglo

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Nie zbieznosc tylko geometria.

Opublikowano

Zacznij od tego jakie masz koła wszystko powyżej 215 szerokości będzie ciągnęło w kolejnych. Jak dzieje się to na prostej drodze bez kolei geometria do sprawdzenia.

Opublikowano

Kto ci takich glupot nagadal, w q7 jest 255 i wedlug ciebie tym nie da sie jezdzic ???

B6 z zawiasem 1BE wyjezdzalo z fabryki na 235 i to jest optymalna szerokosc dla tego auta.

Opublikowano

Zacznij od tego jakie masz koła wszystko powyżej 215 szerokości będzie ciągnęło w kolejnych. Jak dzieje się to na prostej drodze bez kolei geometria do sprawdzenia.

aha..... mam 235 i nic nie sciaga i nie ciagnie..... nie wiem skąd takie rozumowanie, wychodzi na to, że każde auto które ma opony powyżej 215mm szerokości nie nadaje się do jazdy? Bezsens.

Do autora. Na początek to napisz, czy coś robiłeś w zawieszeniu, czy tak było, czy tak się zrobiło, jakieś związki przyczynowo skutkowe- będzie łatwiej ;)

Priorytet to geometria potem:

1. Adaptacja czujnika skrętu

2. Opony- zamień przód na tył

3. Sprawdź dokładnie zawieszenie z tyłu i wszystkie gumy, przód przodem a często tył jest przyczyną

4. Górne mocowania przednich amortyzatorów

5. Luzy na maglownicy

6. Luz na łączniku maglownicy z kolumną kierownicy

7. Stabilizator.

To takie ABC od którego musisz zacząć i ktoś musi poświecić chwilę czasu, żeby to dokładnie przejrzeć a nie zrobić na "odp.dol"

Edytowane przez House

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto ci takich glupot nagadal, w q7 jest 255 i wedlug ciebie tym nie da sie jezdzic ???

B6 z zawiasem 1BE wyjezdzalo z fabryki na 235 i to jest optymalna szerokosc dla tego auta.

Może to 255 już nie tańczy po koleinach bo jest szersze.

Ja mam na lato 235/45 i w koleinach jest masakra. Zima 205/55 i zero ściągania na tych samych drogach.

U wroga nie ma takich dróg jak u nas, więc wypuścili takie w serii.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.