Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

11 letnia opona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Panowie kupiłem(i już założyłem) komplet letnich używek Bridgestone, niestety dopiero teraz zauważyłem że jedna z nich jest z 2005 roku :facepalm: . Wygląda bardzo dobrze(jak reszta z 2012). Nigdzie nie sparciała , czarniutka, niepoprzecierana, ładny bieżnik, ładnie się prowadzi . Czy można spokojnie na niej jeździć ?

Edytowane przez e2rd-85

Opublikowano

Jak coś jezdzić obserwować :D, ale dużych prędkości bym nie łapał na twoim miejscu.

Opublikowano

Ostatnio kolega pisał na forum, że leciał 2 paczki B8 i strzeliły mu druty w oponie, która była w bardzo dobrym stanie, później pisał, że była z 2007 r

Opublikowano

Obserwuj ją bo z racji wieku może ona szybciej się zużywać .

Opublikowano

Dla własnego bezpieczeństwa i pasażerów którzy by ze mną jechali, kategorycznie odradzam...

Opublikowano

Toskańczyk nie B8 tylko BMW Serii 7 i nie z 2007 tylko z 2006. Głośno ostatnio było o tym w TV. Kolega z forum Andrzej :)

Opublikowano

Toskańczyk nie B8 tylko BMW Serii 7 i nie z 2007 tylko z 2006. Głośno ostatnio było o tym w TV. Kolega z forum Andrzej :)

:grin: Mistrzu !

Opublikowano

Słyszałem, że Andrzej do naszego forum będzie się zapisywał. Ponoś czai się na A8L :D

Opublikowano

Osobiście bym wymienił nowy komplet . Parę setek i po temacie a bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Opublikowano

Toskańczyk nie B8 tylko BMW Serii 7 i nie z 2007 tylko z 2006. Głośno ostatnio było o tym w TV. Kolega z forum Andrzej :)

Tak jak już wcześniej pisałem kolega Robert z forum w Audi A4 B8 - 200/h pękły druty a opona marki federal z 2007 r

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354269-przygoda-na-autostradzie/

:grin:

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Weź wywal tą oponę jak najszybciej. Na bezpieczeństwie swoim a przedewszystkim innych uczestników drogi nie ma co oszczędzać.

Opublikowano

Jak jest wszystko ok to zostawiaj. Chłopaki Ci doradzą żebyś kupił dunlopy za 1,5 tys 2 sztuki. Ja miałem opone z 2002 i latałem po 240 i po zakrętach aż piszczało wszystko. Zjedź ją przynajmniej do końca sezonu

Opublikowano

Ja miałem opone z 2002 i latałem po 240

Gratulacje, ja bym się nie odważył

Opublikowano

Czy można spokojnie na niej jeździć ?

Spokojnie nie ale wszystko zależy od tego jak i gdzie.

Jak w kółko komina to można ją zjeździć.

Jak w dalekie trasy i z dużymi prędkościami to bym się nie odważył.

Opublikowano

Najlepiej zmień na nóżki i parę lat spokoju.

Opublikowano

Ja bym na niej jeździł. Tylko daj ją na tył

Opublikowano

Dlaczego wśród kierowców istnieje i ma się dobrze przekonanie że gorsze opony na tył ? Oś nieskrętna łatwiej wpada w poślizg.

Zastanów się czy założył byś 10 letnią uszczelkę w silniku ? Chociaż bieżnik będzie igła to guma parcieje i traci swoje właściwości. Tak jak koledzy radzą, do sklepu i z powrotem moim zdaniem można śmigać ale po autostradzie dałbym sobie spokój bo można skończyć jak p. Andrzej :)

Opublikowano

Dlaczego wśród kierowców istnieje i ma się dobrze przekonanie że gorsze opony na tył ? Oś nieskrętna łatwiej wpada w poślizg.

Zastanów się czy założył byś 10 letnią uszczelkę w silniku ? Chociaż bieżnik będzie igła to guma parcieje i traci swoje właściwości. Tak jak koledzy radzą, do sklepu i z powrotem moim zdaniem można śmigać ale po autostradzie dałbym sobie spokój bo można skończyć jak p. Andrzej :)

Mniejsze obciążenie

Opublikowano

Przy ruszaniu, przyśpieszaniu itp. obciążana jest tylna oś ? Przy skręcie np w prawo , obciążana siłą odśrodkową jest lewa przednia i lewa tylna opona. Przednie opony są obciążane dodatkowo tylko przy hamowaniu. Chyba że masz na myśli silnik.

Edytowane przez Faraday

Opublikowano

Jak mu strzeli z przodu to juz nigdzie nie skręci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.