Treść opublikowana przez daszku
-
Spryskiwacze reflektorów
Wszystko fajnie śmiga. Kupuj używke a nie zamiennik. Numer części 3B7955681 moja jest z A3
-
***Sprzedane*** [B6 BEX] B6 "Smerfetka"- 1.8t BEX S-Line Sprintblau
Jak jest u was ze spalaniem oleju w 1.8t tak na 10.000km?
-
Spryskiwacze reflektorów
Dokładnie nie kupuj zamiennika ja tak zrobiłem i nic nie pryska tylko się podnoszą, teraz czekam na używkę może będzie lepiej
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Ładne cudo, mam niedaleko muszę przyjechać obejrzeć
-
[B6 1.8TQ] Uosiekwagen: ColorMFA, Avus 3 18", Hella Intemo, 345mm S4, HEL...
Jaki jest koszt takiego moda zegarów?
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Dokładna data produkcji to 2002.11.04. W co muszę się dokładnie ogarnąć żeby zrobić taki klucz?
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Możesz mi napisać jak zrobiłeś kluczyk z b7 do b6. Zlecałeś to jakiejś firmie czy sam to robiłeś.
-
[B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
Wymieniałem 3tygodnie temu napinacz i pasek bo się ślizgał. Jutro spróbuje go odpowietrzyć i zobacze co z tego wyjdzie Zrobiłem jak napisałeś i pomogło dzięki
-
[B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
Cześć jestem tutaj nowy kupiłem 3 miechy temu swoje pierwsze autko a4 b6 od razu dodam że totalnie się nie znam na mechanice ale chcę zeby wszystko było jak należy. Pierwsze co robiłem to była maglownica pojeździłem 2 miechy i tutaj znowu coś się dzieje. Jade przez miasto i prubuje skręcić a kierownica gorzej jak w traktorze 2 rece i jazda zeby nie zarąbać w krawężnik. Nie ważne czy stoje na postoju i stręcam czy jade 100km/h kierownicą jest strasznie skręcać. O kręceniu 1 reką jak było wcześniej to nawet nie ma co mówić. Zaden płyn nie wycieka i nic nie wyje spradzałem zbiorniczek z płynem do wspomagania i tam wcześniej płym wirował jak samochód był odpalony a teraz nic się tam nie dzieje. POMOCY