Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bronek_neo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam i polecam Camarelo sevilla 3w1 (fotelik Maxi Cosi). W zestawie nie mam isofixa, ale można dokupić bazę i będzie ok. Wózek wygodny, gondola duża (co jest ważne jeżeli dziecko rodzi się w okresie zimowym), kółka pompowane, łatwy w składaniu i za rozsądne złotówki
  2. Witam, jakby co mogę sprzedać oryginalny od mojej audi kompresor pod zapalniczkę + pianka.
  3. od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca?
  4. podpytałem i dowiedziałem się że jeżeli dziecko urodziło się w 2015, ale jeszcze się nie wykorzystało urlopu tacierzyńskiego to bez problemu można rozbić na 2 oddzielne urlopy po tygodniu (7 dni kalendarzowych)
  5. dokładnie jak stomi pisze jeżeli chodzi o urlop tacierzyński to jutro podytam w pracy bo też jestem w takiej samej sytuacji
  6. + dwa dni opiekuńczego chyba można jeszcze wziąć
  7. Witam, czy te alumy faktycznie mogą być oryginalne? może ktoś z Was się nimi ineresował, albo ma? będą dobrze na avancie wyglądały? szukałem z ET35 ale ten wzór przy tym ET jest od 17" http://allegro.pl/16-5x112-audi-a3-a4-orginal-vw-skoda-et42-i5853733442.html Pozdrawiam Bronek
  8. mój mały na dzień dzisiejszy dostał wszystko co obowiązkowe (płatnych jeszcze nie dawaliśmy), na pewno na pneumokoki zaszczepimu przed pójściem małego do żłobka czyli jak skończy roczek. Nad rotarirusami jeszcze się zastanawiamy, ponieważ teraz tych nowych wirusów jest od cholery i nie da się na wszystkie zaszczepić, a dodatkowo kumpla mały po szczepionce dostał klikutygodniowej biegunki (ale to tylko jeden taki przypadek ;/) ale to tylko moje takie przemyślenia
  9. gratulacje, mój 4 miesięczny synek w aucie śpi jak tylko silnik odpale dźwikę diesla chyba go relaksuje ostatnio trasa 2h całą drogę przespał
  10. bronek_neo odpowiedział(a) na bronek_neo temat w Pomorskie
    w sumie racja jeszcze raz dziękuję i będę musiał się do nich któregoś dnia przejechać i zobaczę co zaproponują ciekawego
  11. bronek_neo odpowiedział(a) na bronek_neo temat w Pomorskie
    dzięki masz na myśli Auto Expert Electronic?
  12. bronek_neo odpowiedział(a) na bronek_neo temat w Pomorskie
    No to przywitanie mamy za sobą a coś polecasz?
  13. bronek_neo opublikował(a) temat w Pomorskie
    Witam, polecicie mi jakiś dobry, sprawdzony warsztat co założy dodatkowy alarm w aucie, myślę o odcięciu zapłonu etc.? ostatnio w trójmieścice klika osób straciło swoje audi a4 i teraz nie mogę spać po nocach ;/ Pozdrawiam Bronek
  14. ja do swojego 1,9 tdi brb, też z dpf-em leje Motula specific 5W30 (taki koledzy na forum polecali), ale faktycznie ostatnio czytałem że 5W40 też daje radę
  15. bronek_neo odpowiedział(a) na strazak990 temat w 2.0TDI
    SotoM a tak z ciekawości jaki masz przebieg nalatany? u mnie w ogóle jeszcze ani razu żadna kontrolka się nie zapaliła...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.