-
Tacierzyństwo
Ja mam i polecam Camarelo sevilla 3w1 (fotelik Maxi Cosi). W zestawie nie mam isofixa, ale można dokupić bazę i będzie ok. Wózek wygodny, gondola duża (co jest ważne jeżeli dziecko rodzi się w okresie zimowym), kółka pompowane, łatwy w składaniu i za rozsądne złotówki
-
bronek_neo obserwuje zawartość Audi A4 B7 (8E) | 2004 - 2008
-
Kompresor samochodowy
Witam, jakby co mogę sprzedać oryginalny od mojej audi kompresor pod zapalniczkę + pianka.
-
Tacierzyństwo
od którego miesiąca wprowadzaliście do diety coś więcej niż same mleko z cyca?
-
Tacierzyństwo
podpytałem i dowiedziałem się że jeżeli dziecko urodziło się w 2015, ale jeszcze się nie wykorzystało urlopu tacierzyńskiego to bez problemu można rozbić na 2 oddzielne urlopy po tygodniu (7 dni kalendarzowych)
-
Tacierzyństwo
dokładnie jak stomi pisze jeżeli chodzi o urlop tacierzyński to jutro podytam w pracy bo też jestem w takiej samej sytuacji
-
Tacierzyństwo
+ dwa dni opiekuńczego chyba można jeszcze wziąć
-
16" do a4b7 avant
Witam, czy te alumy faktycznie mogą być oryginalne? może ktoś z Was się nimi ineresował, albo ma? będą dobrze na avancie wyglądały? szukałem z ET35 ale ten wzór przy tym ET jest od 17" http://allegro.pl/16-5x112-audi-a3-a4-orginal-vw-skoda-et42-i5853733442.html Pozdrawiam Bronek
-
Tacierzyństwo
mój mały na dzień dzisiejszy dostał wszystko co obowiązkowe (płatnych jeszcze nie dawaliśmy), na pewno na pneumokoki zaszczepimu przed pójściem małego do żłobka czyli jak skończy roczek. Nad rotarirusami jeszcze się zastanawiamy, ponieważ teraz tych nowych wirusów jest od cholery i nie da się na wszystkie zaszczepić, a dodatkowo kumpla mały po szczepionce dostał klikutygodniowej biegunki (ale to tylko jeden taki przypadek ;/) ale to tylko moje takie przemyślenia
-
Tacierzyństwo
gratulacje, mój 4 miesięczny synek w aucie śpi jak tylko silnik odpale dźwikę diesla chyba go relaksuje ostatnio trasa 2h całą drogę przespał
-
bronek_neo obserwuje zawartość Muzyka w naszych autkach
-
[Gdańsk] alarm
w sumie racja jeszcze raz dziękuję i będę musiał się do nich któregoś dnia przejechać i zobaczę co zaproponują ciekawego
-
[Gdańsk] alarm
dzięki masz na myśli Auto Expert Electronic?
-
[Gdańsk] alarm
No to przywitanie mamy za sobą a coś polecasz?
-
[Gdańsk] alarm
Witam, polecicie mi jakiś dobry, sprawdzony warsztat co założy dodatkowy alarm w aucie, myślę o odcięciu zapłonu etc.? ostatnio w trójmieścice klika osób straciło swoje audi a4 i teraz nie mogę spać po nocach ;/ Pozdrawiam Bronek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja do swojego 1,9 tdi brb, też z dpf-em leje Motula specific 5W30 (taki koledzy na forum polecali), ale faktycznie ostatnio czytałem że 5W40 też daje radę
-
Z filtrem DPF czy bez
SotoM a tak z ciekawości jaki masz przebieg nalatany? u mnie w ogóle jeszcze ani razu żadna kontrolka się nie zapaliła...
bronek_neo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta