Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cuchu17

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cuchu17

  1. cuchu17 odpowiedział(a) na cuchu17 temat w 1.9TDI
    Wężyki wymieniłem na gruszce i na zaworze ERG
  2. cuchu17 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    WITAM WSZYSTKICH .Mam pytanie odnośnie zanikającej mocy w mojej audi .Mam wymienioną turbinę ,przepływomierz i ostatnio gdy chciałem ją trochę przegonić aby kierownice się nie zapiekały w turbinie to na trójce przy ok 4000 obr/min raptownie jakby coś go rozłączyło i silnik utracił moc 3000obr.i nic dalej .Cóż to może być ?
  3. Sprawdz sworznie jak nie mają luzów to śmiało możesz kupi same tuleje.
  4. Taki luz właśnie mam .Ale prawdopodobnie najpierw wymienię pokrywę zaworów bo tam też puszcza olej napewno.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:55_________________________________________________wyczyściłem turbo ,wymieniłem pokrywę i co się okazało gdy silnik jest zimny to kopci az zostawia zasłone za sobą a gdy już się rozgrzeje to nic nie kopci .Ręce już mi opadają .I nie mam pojęcia co to może być. [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 20:53_________________________________________________Jednak okazało się że padła turbina .Miła taki luz że puszczała olej . Pozdrawiam
  5. Dzięki za link [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 12:00_________________________________________________Sprawdziłem dzisiaj i bardzo prawdopodobne że puszcza odma olej do dolotu turbiny.Ponieważ też czuć przepalający się olej .Czy jest jakiś sposób aby olej się tam nie dostawał? Znalazłem w etce że te silniki mogą mięć tzw oddzielacz oleju zamontowany na przewodzie odmy .Czy to coś da czy jest inny sposób na usunięcie tej usterki . Pozdrawiam .
  6. Dzięki za radę jutro to sprawdzę
  7. Może i jest ale nie wyczuwalny. Na pewno mam luz wzdłuż sprężarki jak już pisałem wcześniej.Ale najbardziej martwi mnie to że zaczął kopcić na niebiesko i brać olej .Wcześniej też brakowało mocy ale rozruszałem sztangę kierownicy i moc wróciła.I chcę być pewny czy to turbo czy uszczelniacze zaworów,abym nie wywalił kasy na próżno . [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:59_________________________________________________Dzięki za radę
  8. Polecasz jakąś zaufaną firmę która zrobi to dobrze?
  9. Dzięki za rade sprawdzę jutro i dam wam znać . [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:54_________________________________________________Dzięki za rade sprawdze jutro i dam znać .A w razie czego to ile może kosztować wymiana uszczelniaczy na zaworach może ktoś wie? [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:57_________________________________________________Dzisiaj sprawdziłem luz na turbinie góra dół luzu niema jest za to luz przód tył .Czy to oznacza że turbina do wymiany na 100%? Pozdrawiam
  10. Tak ale zaczął brać mi olej .
  11. Mam pytanie niedawno moja audi zaczęła brać olej i kopcić na niebiesko na wysokich obrotach .Dzisiaj odkręciłem przewód odprowadzający powietrze od turbosprężarki do intecolera i i zauważyłem że w przewodzie jest olej .Czy to oznacza że padło mi turbo czy jakaś inna usterka? Pozdrawiam .
  12. dzięki za rade jutro podłącze prostownik i sprawdzę [br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 13:54_________________________________________________Ładowałem całą noc sprawdziłem tak jak mówisz kable od akumulatora i alternatora i nic . Odpalił z trudnościami ale zapaliła sie kontrolka układu hamulcowego i świecą sie airbag,abs oraz przygasło oświetlenie klimatronika ledwo widać co na wyświetlaczu.Proszę o radę.
  13. posłuchaj jak zamykasz i otwierasz słychać jak pompka pracuje a drzwi się nie otwierają ani zamykają to znaczy że poszedł wirnik w pompce
  14. Mam problem który polega na tym , iż przy uruchamianiu silnika zapalają się kontrolki od ABS .AIRBAG ,HAMULCÓW oraz przygasa całe oświetlenie na pulpicie i silnik na chwilę zapala a pózniej gaśnie .Ostatnio nawet podczas jazdy gdy udało mi się uruchomić samochód w/w kontrolki znowu się zaświeciły i po minucie zgasły i było wszystko w porządku.Proszę o pomoc .
  15. witam wszystkich użytkowników najlepszych samochodów .posiadam audi a4 1.9 TDI 110 KM 98r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.