Treść opublikowana przez Zboro
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam kompa i kabel i próbowałem kodować ale d*pa.
-
Spoty Katowice i okolice
Chłopaki pomoże ktoś zakodować dzisiaj centralny z alarmem żeby jedne drzwi się otwierały i żeby się zamykał po 15km/h??
-
Spoty Katowice i okolice
Multis o ile dobrze pamiętam to wozisz płyn do hartowania w bagażniku w butelce po Kubusiu
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartowałDo hartowania to ja mam coś innego Wysłane z taboreta G3 Hehe
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował
-
Spoty Katowice i okolice
Hi. Zboro będzie
-
Spoty Katowice i okolice
Z umiejętnościami i niepewność. Jakaś też jest. Chociaż kumpel juz na Ali kupił z 10 tel. I wszystko ok. Ja z chin jak coś potrzebuje to albo czekam na szwagra aż poleci albo dzwonie do znajomych chińczyków. Choć za ta cenę wolałbym: http://m.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/pioneer-avh-x7700bt.bhtml#fromNormal
-
Spoty Katowice i okolice
No i dolar teraz drogi jest
-
Spoty Katowice i okolice
Nie każdy potrafi kupić tam. Lub zaryzykować. Wysłane z taboreta G3 Wysłane z taboreta G3 Zgadza się
-
Spoty Katowice i okolice
Bry. Wszystko co z chin można kupic na www.aliexpress.com http://m.aliexpress.com/item/32220328754.html
-
Spoty Katowice i okolice
Też bym nie zamontował takiej blachy szkoda dociążać auto tylko
-
[A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
Oka dzieki za podpowiedź.
-
Spoty Katowice i okolice
Ale na zdjęciu czy na żywo. Bo sory chłopaki ale jeszcze nie kojarzę kto jest kto
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dobry. Kto jutro będzie? Kogoś zgarnąć po drodze?- [A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
Różnica z zegarów i na silniku to 1C. I teraz mysle czy to nie termostat czy zle mysle? Błąd na klimie to był chyba zapisany wcześniej bo odpinałem ją i włączałem zapłon, teraz skasowałem ten błąd zobaczymy czy wróci.- [A4 B6] Pytanie odnośnie błędów
Witam, Mam prośbę o interpretację błędów: 1. Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 920 900 M Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D42 Coding: 00101 1 Fault Found: 01039 - Coolant Temperature Sensor (G2) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Dobrze myślę że czujnik do wymiany? Dodam iż po nawet długiej trasie temperatura silnika jest mniej więcej 70C i jest stałą. Auto nie ma problemów z nagrzewaniem się. 2. Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 LJ Component: 1,9l R4 EDC G000SG 5934 Coding: 00002 1 Fault Found: 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller P1635 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Niby z klimą problem ale działa bez problemów więc nie rozumiem tego. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi i naprostowanie mojego myślenia- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam, Ja mam moduł komfortu 8E0 959 433 BC i teraz mam pytanie. Koduje go tak: 2+4+8+32+64+512+1024+2048+4096=7790 I teraz jest tak że nie działa selektywne otwieranie drzwi +4, nie działa blokada drzwi po przekroczeniu prędkości 10 km/h +32, i nie działa potweirdzenie alarmu przez pojedyńczy sygnał +1024. Macie jakiś pomysł dlaczego nie działa. Nie posiadam żadnych błędów przy tescie. W aucie mam szyby wszystkie el. ale nie mam pakietu oświetlenia nóg i drzwi.- Spoty Katowice i okolice
- jakie lampy?
A nie lepiej zregenerować obecne lampy. Myślę że wyjdzie taniej niż kupować nowe.- Spoty Katowice i okolice
Dobry. Mam szybkie pytanie z rana czy bedzie pan zadowolony z takiego czegoś?http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4966068187 Zależy mi na zmiani języka w moim aucie i ewentualnie sprawdzenie silnika wtryski itd.- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spot. Myślę że za 2 tygodnie znów się pojawię. Niestety praca za zmiany. Pozdro- Spoty Katowice i okolice
Jak ktoś chcę mogę po drodze zabrać z Jaworzna jak będę jechał.- Spoty Katowice i okolice
Dobry Wieczór. Jutro o 19 można podjechać się przywitać pod SCC??- RDS Chorus 2
Z kodem tak myślałem. Będę szukał cincerta 2. Teść ma takie samo radio w a2 i lapie mu rds. A moje w Jaworznie łapie czeskie czy słowackie stacje więc zasięg ok jest. - Spoty Katowice i okolice