Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zboro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zboro

  1. Tak też mi się wydaje że ktoś podmienił. No niestety wyciągnąłem radio i wypiąłem wszystkie wtyczki ale radio nie zażądało kodu tylko dalej trzymało pamięć. Uznaję że radio jest ma zwalony RDS. No nic na tą chwilę je zostawiam. Ale intensywnie będę myślał o nowych, choć mam dylemat czy ori czy firmowe. Fajnie by było firmówkę założyć ale żeby wyświetlała info na FIS, muszę poszukać czy są takowe. Pozdro PS. Temat raczej do zamknięcia.
  2. Też mi się tak wydaje tylko nie mam gdzie jej podpiąć. Bo antena w radiu jest podpieta inna
  3. Tak Wiec tak. Ktoś coś kombinował z radiem chyba bo nie da się go wyjąć jest zblokowane z jednej strony. Ma ktoś jakiś pomysł jak to wyjąć?? Po wyjęciu bezpieczników od radia wogóle się nie resetuje. Na sekundę pokazuje się SAFE i później pamięta stacje. Wyjąłem klemę zobaczymy czy dam rady zrobić reset. PO 20 MINUTACH DALEJ RADIO JEST ODBLOKOWANE I PAMIĘTA STACJE RADIOWE. Jak zrobić to żeby je zresetować?? Natomiast czy ktoś ma pojęcie co to za wtyczka?? Nie mam pojęcia czy gdzieś nie powinna być wpięta.
  4. Ok. Trzeba bedzie chyba spróbować wypiąć radio i je zresetować.
  5. Tak na wszystkich. A też nie jestem na jakiejś wsi żeby był słaby sygnał radiowy tylko duże miasto.
  6. Tak wiem wiem, ale jak nacisnę ten przycisk to tylko pojawia się albo znika komunikat rds off
  7. Witam, Mam pytanie gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy u was w radiu Chorus 2 na kasety wyświetla się nazwa stacji np. RMF FM czy tylko np. 93.0 U mnie jest tylko 93.0 jak to zmienić i czy się da?? Widziałem na necie zdjęcia Chorusa z nazwą stacji. Pozdrawiam Zboro
  8. Zboro odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dobry wieczór Katowice i okolice. W ten wtorek mogę liczyć na pomoc w zmianie języka i przeglądnięcia auta vag`iem pod SCC? Nikt nie pomoże?
  9. Witam Wszystkich. Dopiero zaczynam przygodę z Audi, więc mam nadzieję iż będę mógł liczyć na pomoc i wsparcie oraz wybaczenie błędów i niewiedzy. Z miłą chęcią jeśli czas na to pozwoli spotkam się z ludźmi z okolic. Moje auto, które dopiero w poniedziałek będę rejestrował to: Audi A4 B6 1.9tdi 130km. Rok 2004 choć vin pokazuje 2005 Przyjechało z Włoch i ma oryginalny przebieg 295,000 km. Zdjęcia wrzucam jeszcze z komisu gdyż nie mam swoich. Serdecznie pozdrawiam. Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.