Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shane83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shane83

  1. shane83 odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    tył różni się mocowaniem http://www.mapet-tuning.com/sklep/a4--s4--b5--b6--b7--c-2846_2317_15914_15915_16796.html?osCsid=gh00sl4sc609eeq3khc3igned0
  2. shane83 odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    też polecam AP
  3. Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BEcześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniuu mnie jest 1BE :/ Moja stara buda lata przyszla tesciowa, siedzi w srodku gwint dosc nisko byla jak ja latalem. Jedyny problem byl z rura wydechowa ale mialem quattro i rura szla dziwnie pod zamiast nad osia tylna.... Wyslij zdjecie podjazdu to ci powiem, no chyba ze naprawde masz spad duzy, to nie ma sensu ogolnie wjezdzalem nia na prom a tam spory podjazd jest... Ale sam kilka osob z tylu i tarlo nawet na drodzeSiema pany tak w ogole spoko, gwint już w drodze więc będę się bawił pozdro
  4. Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BE cześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniu u mnie jest 1BE :/
  5. Cześć, ma ktoś obniżone a4 (B5, B6) z E-ga (okolic) na forum?
  6. Dev czemu nie można PW napisać do Ciebie?
  7. cześć, czy da się wyłączyć "esp" inaczej niż przyciskiem na desce?
  8. shane83 odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    wiem wiem juz z nimi gadalem bo mieli pare tyg temu za 1400 tylko cos tam euro i cena poszla w gore problem w tym ze 4/5 osob z ktorymi rozmawialem nie polecalo mts, ta, i fk :/ lepiej uzywek (h&r itp) ale w dobrej cenie jak na lekarstwo a do Q to juz... ap za 2300 new troche spora maneta
  9. shane83 odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    fk ak-street jak oceniacie stan? czy pasuje do quattro (jakie są różnice?)?
  10. shane83 odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    co byście wybrali/doradzili: http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-gwint-audi-a4-b5-s4-quattro-i5073622281.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-zawieszenie-gwintowane-gwint-fk-bdb-i5077334364.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-quattro-s4-gwintowane-zawieszenie-i5103133496.html
  11. shane83 odpowiedział(a) na Soldier007 temat w 2.8
    witam, filtr paliwa u mnie (2000r) jest przy tylnym kole od str wlewu paliwa, ja go wymieniłem pozdro
  12. A4 B5 2000 2.8 30V Q pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.