Treść opublikowana przez shane83
-
Gwint
tył różni się mocowaniem http://www.mapet-tuning.com/sklep/a4--s4--b5--b6--b7--c-2846_2317_15914_15915_16796.html?osCsid=gh00sl4sc609eeq3khc3igned0
- Gwint
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BEcześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniuu mnie jest 1BE :/ Moja stara buda lata przyszla tesciowa, siedzi w srodku gwint dosc nisko byla jak ja latalem. Jedyny problem byl z rura wydechowa ale mialem quattro i rura szla dziwnie pod zamiast nad osia tylna.... Wyslij zdjecie podjazdu to ci powiem, no chyba ze naprawde masz spad duzy, to nie ma sensu ogolnie wjezdzalem nia na prom a tam spory podjazd jest... Ale sam kilka osob z tylu i tarlo nawet na drodzeSiema pany tak w ogole spoko, gwint już w drodze więc będę się bawił pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BE cześć, muszę przymiarke zrobić czy do garażu wjadę po obniżeniu u mnie jest 1BE :/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cześć, ma ktoś obniżone a4 (B5, B6) z E-ga (okolic) na forum?
-
Włącznik ASR/ESP na desce
Dev czemu nie można PW napisać do Ciebie?
-
Włącznik ASR/ESP na desce
cześć, czy da się wyłączyć "esp" inaczej niż przyciskiem na desce?
-
Zawieszenie gwintowane
wiem wiem juz z nimi gadalem bo mieli pare tyg temu za 1400 tylko cos tam euro i cena poszla w gore problem w tym ze 4/5 osob z ktorymi rozmawialem nie polecalo mts, ta, i fk :/ lepiej uzywek (h&r itp) ale w dobrej cenie jak na lekarstwo a do Q to juz... ap za 2300 new troche spora maneta
-
Zawieszenie gwintowane
fk ak-street jak oceniacie stan? czy pasuje do quattro (jakie są różnice?)?
-
Zawieszenie gwintowane
co byście wybrali/doradzili: http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-gwint-audi-a4-b5-s4-quattro-i5073622281.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-zawieszenie-gwintowane-gwint-fk-bdb-i5077334364.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-quattro-s4-gwintowane-zawieszenie-i5103133496.html
-
Filtr Paliwa
witam, filtr paliwa u mnie (2000r) jest przy tylnym kole od str wlewu paliwa, ja go wymieniłem pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A4 B5 2000 2.8 30V Q pozdrawiam