Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BARTEKAUDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BARTEKAUDI

  1. Kolejne zmiany Pompa 11mm po małych przejściach zamontowana Wymieniony został rozrząd + wszystkie paski (Pozdro dla użytkownika @dzik za dostarczenie najlepszej jakości części ) Uszczelniona pokrywa górna zaworów Wpadł też gwint Kw FMIC Lotka na tylną klapę pomalowana w kolor auta (Lz9w) W końcu dorwałem boczki z maskownicami bose (boczki pod 4 elektryczne szyby ) Instalacja pod 4 elektryczne szyby + ramki
  2. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.9TDI
    Po wymianie koła problem sam się rozwiązał
  3. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.9TDI
    Spore jest Jutro nagram filmik jak to chodzi
  4. BARTEKAUDI opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Po wymianie pompy wtryskowej z 10mm na 11mm koło pompy wtryskowej ma bicie Co może być przyczyną ?? Krzywe koło ?
  5. Widziane Audi A4 B6 WT 336** DK17 w Sobotę (02.12.2016) na obwodnicy Garwiona Dziś DK17 godzina 10:50 od Gończyc w kierunku Warszawy. Pozdro z Czarnego sedana
  6. Tak to działa u mnie Co do kosztów to dałem za to 600zł (nowe w takiej wersji kosztuje 1000zł ) kupiłem od użytkownika kicaj112 Tu można zamówić https://www.qmatis.com/pl/shop/product/1-vfiz-for-audi
  7. Kolejny gadżet wleciał na pokład VFIZ
  8. To pewnie Moje Auto Pozdro
  9. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.8T
    Problem rozwiązany
  10. Robią robotę a podgrzewanie jeszcze lepszą Tył mam też założony od Recaro Boczki czarne zostały jeszcze po poprzednich fotelach
  11. Kowi 180km musi wypluć Następne graty do Audi Lusterko Fotochrom Kompletne ori progi z S4 b5 Fotele Recaro z S4 b5 Zderzak Przód S4 b5 ( foto jutro )
  12. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.8T
    komputer ori audi ale na 99% ma jakiś program
  13. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.8T
    Z początku wywalało błąd jak miał wysokie obroty A teraz wystarczy że odpalę i już wywala
  14. Tak jak pisał kowi wstyd dłubać o 40km Wpadła turbina GTB17 Teraz barierą będą pewnie wtryski 216 ehhhhhhhhhhhh
  15. BARTEKAUDI odpowiedział(a) na BARTEKAUDI temat w 1.8T
    Sprawdzałem już pół instalacji silnika wyprute i nic nie widać
  16. BARTEKAUDI opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Mam problem z 1.8t kod AJL 3 inne zawory n75 nic nie pomaga Dolot szczelny węży od podciśnienia też całe Jakie powinno być napięcie na wtyczce do N75??
  17. Małe zmiany Wymiana maglownicy + płukanie układu Docelowo będzie założona pompa 120bar Kolejna zmiana Wymiana licznika z 1/2fis na Full Fis Wielkie dzięki dla użytkownika @Kowi87 za pomoc w kodowaniu imo Zostało jeszcze wymienić czujnik poziomu oleju w misce
  18. Kowi miał już wkładać 2.5 tdi ale w ostatniej chwili znalazło się 1.9 z niskim przebiegiem
  19. Moc na pewno jakaś będzie ? Kowi87 namówił mnie żebym kupił jeszcze większe turbo ? muunv Program będę robić u spanky
  20. lukanio143 Dzięki Gwint też będzie Aktualnie Auto szykowane pod program Pompa 11mm z AHH Wtryski 216 końcówki WZM Turbo AWX Czekam jeszcze na FMIC
  21. Navi kosztowało 300zł Po zamontowaniu rozpórek jest różnica na duży plus Jak coś to mam jeszcze jedną dolną na sprzedaż
  22. Małe zmiany : Navi z a6 c5 z ramka od a4 b5 (polski język ) PDC Rozpórka górna Audi a6 c5 Dolna ori od B5 Listwy Black Piano Usa oprawki VW new Belt na przycisku od ASR z Napisem USA Prawe lusterko od Angola Lusterka chromowane natryskowo Osłon passat VR5 pomalowane w kolor nadwozia Lampy Bi Xenon soczewka a6 c6 lampy od użytkownika Kowi87 Ori grill s4 b5
  23. Czekam na Efekt końcowy Będzie konkret
  24. Napisz do Dzika zrobi Ci dobrą cena... Ja robię na NTN i dayco
  25. U mnie wygląda tak 4 amortyzatory firmy sachs o skróconym skoku + sprężyny firmy (weitec) -45 \

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.