Treść opublikowana przez dawid1
-
[ALL B6] Prosze o analize kodu błedu
01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap: Right (G221)
-
[B6 AVJ] Prosze o analize błedu
wielkie dzieki
-
[B6 AVJ] Prosze o analize błedu
nie
-
[B6 AVJ] Prosze o analize błedu
16804 catalyst system Bank 1;efficiency bellow threshold dodam ze wymieniłem sonde i bład sie powtórzył,co to moze byc,kata nie wycinałem,dodam jeszcze ze przy gaszeniu auta jest dziwny odgłos jakby gdzies z rury brrrrrrrrrrrrrr
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Piekne autko
-
[ALL B6] powtorzyły mi sie kody błedow prosze o analize
01206 signal for duration of ignition:off 01826 sensor for stering angle(g85):supply voltage terminal 30
-
[B6 AVJ] prosze o analize błedow
czysciłem przepustnice a potem odłaczyłem kleme od aku i wtedy sie pojawiły skasowałem je i przejechałem narazie z piec km i nic nie ma
-
[B6 AVJ] prosze o analize błedow
01206 signal for duration of ignition:off 01826 sensor for stering angle(g85):supply voltage terminal 30 01300 control module for nawigation with CD-ROM (j401) Z gory dziekuje
-
[ALL B6] Prosze o analize błedow
wielkie dzieki
-
[ALL B6] Prosze o analize błedow
nie nic nie wycinałem ale od jakiegos czasu dziwnie buczy tylko jak wyłączam silnik i mam jaszcze takie błedy moze to jest z tym zwiazane 16501 engine coolant tempsensor g 62;signal too low i 16523 oxygen(lambda)sensor b1 s2:response too slow
-
[ALL B6] Prosze o analize błedow
16804 catalyst system Bank 1;efficiency bellow threshold
-
[ALL B6] Problem z elektryką
Chodzi o to ze,nie działaja mi wycieraczki , kierunkowskazy , sterowanie radiem z kierownicy , szyby i lusterka,wymieniłem juz moduł koszt 350 euro , kostke stacyjki podstawiałem to znaczy wkładałem tylko wtyczke do nawej kostki, i dalej jest to samo , nie wiem juz co robic , dodam tylko ze vag pokazuje ze naie ma połaczenia z modułem.Prosze o pomoc moze miał ktos podobny problem
-
[ALL B6] czy to moduł?
prosze o pomoc.padły mi wycieraczki ,sterowanie szybami ,kierunkowskazy i sterowanie radiem z kierownicy :confused4:podłaczyłem waga i pokazuje ze nie ma połaczenia z modułem i teraz czy to padł moduł czy cos innego.mechanik mowi ze na 90 procent moduł ,moze go wymienic ale mowi ze jezeli to nie bedzie to ,to pieniedzy mi nikt nie odda ;(a troche to kosztuje.czy ma moze ktos wiedze na ten temat[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 21:33 _________________________________________________i czy po wymianie modułu trzeba wgrywac nowe oprogramowanie?
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
jak dla mnie idealna,bardzo ładna,lampy ,fele,srodek hm
-
[B5 AJL] Nie działają wycieraczki, kierunkowskazy i szyby
Przed chwila odłączyłem akumulator i po podłączeniu go z powrotem nie działają szyby i cała konsola kierownicy czyli sterowanie radiem z kierownicy,wycieraczki i kierunki. Czy ma może ktoś pojecie o co chodzi . Z góry dzięki [br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 14:38 _________________________________________________jutro jade do serwisu ,dam znać co było
-
[ALL B6] moja a4 1.8T
co sadzicie o mojej audi
-
[B5 AJL] Pomarańczowa kontrolka silnika
Witam kupiłem ostatnio a4 z 2001 1.8T nie sprawdzałem tego ale ma ponoć 180 km i jest po czipie Wszystko jest ok zbiera się dobrze tylko jest jeden problem - na desce pali mi się cały czas silnik na pomarańczowo. Gość, od którego kupiłem autko mówi, że jeżeli wyjmę czipa i zmienię sondę lambdę kontrolka zniknie, ale i moc będzie mniejsza, a ja tego bym nie chciał. Wykasowałem błąd Vagiem, ale po przejechaniu 100km wraca. Pokazuje, ze mieszanka paliwa jest za uboga wiec moje pytanie czy można z tym jeździć i się nie przejmować czy należałoby coś z tym zrobić ? Z góry bardzo dziękuje. * czy Ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne ? Jeżeli nie wiesz to poczytaj o tym i zacznij proszę stosować. Poza tym zgodnie z regulaminem stosuj prefix przy nazwach wątków. Kolejna rzecz - AJL nie występowało w B6.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy audi