Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. nowe klocki już zamówione :kox: :kox:
  2. ...jak będziesz grzeczny :decayed: :decayed:
  3. co tu wchodze to widze dyskusje o libacjach alkoholowych... brzydze się Wami... Wygląda to tak jakbyście jechali na Zlot żeby się tylko urżnąć... ...ja na Zlotach prawie w ogóle nie pijam i ciesze się Waszym towarzystwem... :polew:
  4. Arturoo jak dobrze pójdzie to dzis nadejdzie czas na Twoją zmieniarke :decayed:
  5. dooookładnie tak w ogole to :hi:
  6. dokładnie :decayed: :decayed:
  7. no co racja to racja, ale od czasu do czasu się gdzieś musze pośpieszyć...
  8. mogę załatwić nowe ori w dość dobrych cenach :gwizdanie: ,potrzebuję numer z dekla jakie to są dobre ceny? To zależy czy po Jastrzębiu jezdzi auto na takich, czy arturoo musi jechać gdzies dalej typu Wodzisław...
  9. jak bedziesz tak na sile utwardzal mocowanie skrzyni tj poduszke to naprawde uszkodzisz co innego co bedziesz kosztowac o wiele wiecej niz poduszka... a te tarcze to mogloby byc wieksze tak z 400mm i do tego felga 20' i moze bedzie jakos hamowac :gwizdanie: to lepiej żeby przy każdej redukcji i co drugiej zmianie w góre skrzynia napierdalała z całej siły w podłoge... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. nic nie będe wiercił. nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Tarcze 345x30mm
  11. ostatno miałem fajną akcję ,nie dość że bt był zwalony to do tego przyjoł kodowanie i działał tylko i wyłącznie w na 6 (kodowanie bt jeśli chodzi o kiere multi) inaczej nie widział sie z kolumną kiery niewiem czy to nie ma związku z tym że te same BT pchaja teraz do SEATA chodzi mi o tą część kodowania 0x?xx: Verbauliste 1 = Diagnose via CAN 2 = Multifunktionslenkrad & Diagnose via CAN 3 = Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via CAN 4 = Multifunktionslenkrad & Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via CAN 5 = Diagnose via K-Leitung 6 = Multifunktionslenkrad & Diagnose via K-Leitung 7 = Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via K-Leitung 8 = Multifunktionslenkrad & Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via K-Leitung aaaa bo to jest kodowanie od strony modułu. Tego Adaś nie ruszałem bo nie było przecież jak.
  12. musze cos wymyślić z poduchą pod skrzynią, bo wkładka poliuretanowa dużo nie dała. Musze kogoś znaleźć kto mi ją zaleje jakoś i usztywni pionowo... A tymczasem dzisiaj przyszły nowe zabaweczki. Przyszła wymiana na wymiane moich wysłużonych, spękanych, krzywych tarcz Ate... Teraz szukam jakiegoś przyjemnego klocka. W gre wchodzi FDS lub EBC YellowStuff. Chyba że polecicie coś innego...
  13. przeciez ja siedze w pracy do 21.... :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. i tu się mylisz. czasem trzeba mostkować kable z tyłu
  15. przy cięciu zakrętów podobczem można pourywać i poocierać
  16. Arturoo nie chce Ci się do BB podjechać na kawke bo mnie zaraz kurwica tutaj w pracy wezmie...
  17. z tego co pamiętam to tak
  18. czyli musialem sie gdzies palnac. Pokasujcie błędy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.