Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. pare nowych świeżych fotek:
  2. wylaczenie sdsa? Kodowaniem nie adaptacja. A przysiszasz normalnie pokretlem jak sie telefon laczy i jest ten gong
  3. a ja to przyciszylem. Jak sie laczy to trzeba go sciszyc wtedy. Jak nie zadziala to trzeba wylaczyc vagiem sdsa i wtedy to zrobic. Pozdro
  4. wczoraj się muiałem troche pośpieszyć i mimo że Yellow Stuffy nie są jeszcze do końca dotarte to już czuć hamowanko... :kox:
  5. "dominik od zawsze kochal latawce, dawaly mu chwile wytchnienia od szarej rzeczywistości, czul sie wtedy wolny... wolny jak ptak"
  6. ja tam wiem czemu nie przyjedziesz... (czyt. pare postów wyżej) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. no i się zaczyna... Trzeba było napisać wprost że jesteś zdruzgotany informacją że nie jadę i nie masz ochoty już jechać, stąd propozycja innego, dogodnego dla mnie terminu
  8. po tym co napisze pewnie połowa zrezygnuje ze zlotu... (organizatorzy prosili mnie żebym to jak najdłużej trzymał w tajemnicy... ale już nie wytrzymam) NIE JADE... mam wesele Kuzyna wtedy... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  9. hejka. Kto dziś na spot zawita?
  10. nie od dzis wiadomo że macie się ku sobie to pewnie lubicie rózowe i tęczowe kolory
  11. on poprostu szuka znajomości i akceptacji... Cieszy się że ktoś się w ogóle do niego odzywa... Pewnie zaskoczeniem dla niego jest że jego jedynem kumplem nie jest już kiełbasa zawieszona na szyi na sznurku... :polew: a tak na serio jestem ZA!
  12. ale wiek mojego auta, wiek Twojego Arturo i wiek córki Pitera to prawie wiek auta Gryfiego :polew:
  13. ogolnie to kiery z manetkami chodzą taniej niż bez...
  14. jo by taki pewny nie był musisz se wybrać za Arturoo w droga z SBI -> SJZ właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: Że Arturoo to wariat na drodze to wiem ,juz sie przekonałem ,ale z pełnym szacunkiem :gwizdanie: pozdzocha ma opanowanego Miałem okazję jechać z Arturem i powiem tyle, że do końca życia będę pamiętał tą przejażdżkę . Mimo wszystko Artur jeździ bardzo dobrze. nie nie. to wy jestecie tacy c**jowi... zapraszam do mnie
  15. ja mam pikowana z b8 ale nie s-line na sprzedaz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.