Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Dzo-Dzo.. TY wiesz co.. :decayed: :decayed: I nie bój sie odbierać ode mnie telefonu. Dzwonie w innej sprawie
  2. no właśnie dziwne bo przecież wszystko tam jest z b7 co tym zarząda... Tak by się wydawało...
  3. Szacun dla Ciebie "Dioda Mocy" Miałem okazje obserować część "walki" i efekt naprawde fajny.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 10:25_________________________________________________dodam jeszcze co ciekawe. Z tego co zauważyliśmy w b6 przy czujniku deszczu żeby go aktywować trzeba po przekręceniu zapłonu "musnąć" manetke. W b7 można mieć cały czas w "trybie czuwania" (cały czas włączony na 1 bieg i jak spadnie deszcz to od razu działają wycieraczki)
  4. ja tam nie wiem ale moim zdaniem po równej drodze a4 z mocą 130 koni na oponach 235 powinno jechać max ok. 200km/h. :gwizdanie: I to oczywiste że do maksymalnej prędkości będzie się ledwo dopędzał a nie gnał jak pojebany
  5. WITT ale przecież Ty u siebie powinieneś mieć wentylator elektryczny z tego co pamiętam...
  6. poko poko [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 12:41_________________________________________________http://www.sadistic.pl/rajdowa-taksoweczka-vt74661.htm :naughty: :naughty:
  7. ja też padłem... Ale na szczęscie do pracy wstałem. Ogarniam teraz pl-menu i jakieś mapki do Ciebie
  8. niop... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Także Boseron uważaj jak popierniczasz na tym skuterku swoim
  9. woooowww.. też kiedyś jechałem 60km/h... ładne fotki
  10. arturoo napewno moge zadzwonić?
  11. a za nocne assistance podziękować to nie łaska? :hi:
  12. spać frajerze.. :decayed: :decayed:
  13. Prawdopodobnie wróci. U kolegi raz na tydzień średnio się pojawiała. Udało mi dię załatwić mu tą pompke używaną. Jakby coś się dalej działo to dawaj znać to dam Ci namiary. Może akurat też będą mieć aczkolwiek wątpie bo tam mają raczej częsci do aut do 2 lat.
  14. jak kupisz sobie auto to nie będe się śmiał że musisz jezdzić autem mamy
  15. jak by nie były grafitowe to pewnie bym brał
  16. uuuu powaga?? Jeśli tak to rzeczywiście nie ciekawie... A dużo wyniesli? W sumie napewno wszystko ubezpieczone, ale niepotrzebny kłopot i nerwy...
  17. mnie też się znudziły dlatego zmieniłem
  18. też tak myśle. Z zawiasem też może być ciężko skoro wyciągali auto za hak i tylne koło...
  19. nie dość że tancerz i wokalista to jeszcze kabareciarz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.