Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z tego co pamiętam to rs6 nie miało tych felg w rozmiarze 18' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________może masz felge z a3 a tam jest et54. Jaką masz szerokość felgi?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mnie się wydawało że moje ostatnio za dużo pali ale po porównaniu do spalania Maćka który jechał przedemną i Bartka który jechał za mną wydaje się że jest ok. Maciek miał o 0,9l mniejsze spalanie ale jechał na 205/16 ja jechałem na 235/18, do tego trzeba dołożyć dystanse i hamulce które też troche ważą a trzeba je obrócić a do tego auto jest mocniejsze o te 50km niż Maćka, Bartek miał minimalnie większe spalanie ode mnie ale za to przy jego mocy silnik się musiał dużo więcej męczyć a i koła jeszcze większe ma. W sumie to chyba nie jest zle bo jak przegoniłem autko po mieście z Bartkiem na pokładzie to miałem 12,8, a chyba jechaliśmy dość dynamicznie.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mk4 jechał pierwszy i moim zdaniem jechaliśmy dość spokojnie. Zresztą dawno nie pamiętałem tak niskiego spalania u mnie w aucie. A jego wynik z BB do Poznania - 8,9 to już jego dzieło bo jechał bez nas [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:18_________________________________________________poza tym Vario z doświadczneia wiem że 3.0 tdi tak od 150km/h na autostradzie mniej pali. U mnie przy 160 mam spalanie ok. 8.8l/100km
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Vario ale Bart jeszcze śmigał do Bielska. z BT do BB mieliśmy następujące spalania: (jechaliśmy w 3 auta) Mk4 6.1 ja 6.9 Bart 7.1[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:13_________________________________________________nie nie . sorki chyba mi sie pomyliło o litr albo 2 W każdym razie Maciek miał o 0,8l mniejsze spalanie ode mnie a Bart miał większe o 0,2l niż ja.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
aaaa no tak. Mówiłeś że do pracy się śpieszy. Cieszę się że Navi zaskoczyła. Pewnie odparowała soczewka. Nie ma to jak czyścić laser na szybko na podpiętej navi. :decayed: 4 godzinki to fajny czas Jak będziesz kiedyś planował przyjazd do BB to od razu dawaj znać. 8.9 no no... całkiem duże spalanie więc przypuszczma jak musialeś jechać. :decayed: Od 8.9 już blisko do mojego 12.8 :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj żałuj żałuj... kurcze jakoś nie pamiętam tych zdjęć... :decayed: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:36_________________________________________________macie jeszcze jakieś foty? Może na ślunskich cuś... :kox:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hejka Bartek. Rozumiem że dotarłeś do domu? Jak ta navi?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to się zasłaniałem!!!! :decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow... wiadomo co się stało?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
za rok porponuje tutaj zrobić zlot: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miałeś koksik i się nie podzieliłeś... :gwizdanie: :gwizdanie: chlebek też widziałem, że Ci smakował, ale za cholerę baniaczka z resztą cytrynówki nie chciałeś puścić :naughty: to fakt ,trzymał dziarsko ale z dzieleniem się nie było problemów ,skłonny był to zrobić tyle,że był zamroczony alkoholem od kilku godzin więc pewnie stąd ta uprzejmość bo ja to dobry człowiek jestem :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo dobre były
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________ :polew: dziad jeden wpierdolił wszystkie kabanosy :naughty: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:58_________________________________________________tylko tyle macie...??? słaaaaabeeee
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z włosami to była tylko ściema... jak się przyjrzysz to zobaczysz że się wytarłem o sevesa :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a co on zrobił?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:05_________________________________________________(Kędzior)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dawaj jestem hardkorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co mówił to było poprostu oblodzone. On jechał na letnich, depnął po hamulcu auto już nie reagowało i poszedł prosto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dawaj kozaku Naewno nic tam takiego nie ma
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojechał zrobić sobie operacje plastyczną bo nie może się odgonić od fanów :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dajesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
dzięki wszystkim za świetną zabawe. Ide boks trenować przed letnim także Themon będzie rewanż :polew: Jeszcze jedna prośba do wszystkich... Nie piszcie tutaj specjalnych podziękowań dla mnie za to że byłem bo może się straszny bałagan zrobić. Na PW też już nie piszcie bo skrzynka się blokuje a sam nie nadążam czytać. Tutaj prośba do Huga żeby założył osobny temat z podziękowaniami dla mnie :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
przecież ma... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: