Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty sie ta Maciuś o mnie nie martw... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm... z ubezpieceniem w Leasingu różnie to bywa. W niektórych firmach jest wiliczone w czynsze (Mercedes-Benz Leasing Polska). Ja mam leasing w EFLu ale ubezpieczenia nie mam wliczonego w czynsze. EFL ma podpisaną umowe z PZU o ubezpieczeniach na specjalnych warunkach zbiorczych z której możesz skorzystać ale nie musisz. Możesz sobie załatwić ubezpieczenie we właśnym zakresie. Z tego co ja się orientuje to nawet jeśli skorzystasz z ubezpiecenia (PZU EFL) to i tak płacisz raz w roku i nie jest to wliczone w czynsz... Przynajmniej u mnie tak jest. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś... podpadasz... pierwsze ostrzeżenie :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciebie nie trzeba obrabiać... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty c**jku mam sie Twoimi zdjęciami pobawić w PhotoShopie? :> Cycki to sobie dorabiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jestem na zaocznych...ale jeszcze troszke formalności mam do załatwienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pooko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 23:21_________________________________________________stare ale dobre http://www.youtube.com/watch?v=To0ffVcs8Wg :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe, pożyjemy zobaczymy... Jutro będzie jutro. Może dam rade :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 23:14_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napewno będe na jeden dzien w tym albo następnym tygodniu. Dam Ci znać dzień wcześniej to ewentualnie się zgadamy. Jak nie to zostaje Ci Didi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było mówić jak byłeś po zaciski.. Podpielibyśmy i popatrzyli. Sokól fele :kox: . Kolega ma 5 na takich i są super.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem czy dam rade bo jestem jutro zaproszony na popijawe do kolegi. A wiadomo że lepiej pić na sępa niż robić grilla za swoje [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:59_________________________________________________to jest opuchlizna głodowa... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w Etiopi to zapewne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pomyliłeś działy.Dział sprzedam jest na dole forum głównego Kropka mu!!!![br]Dopisany: 20 Październik 2009, 15:50_________________________________________________ oj nie, a co ktoś podobny?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ta ... jego stara go szuka [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:58_________________________________________________Twoja stara to Żanet Kaleta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sandał nei bądz taki wyszczekany... :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:11_________________________________________________ja nie mam czasu na jakies grillowania pingwiny tak maja żerują na cudzym... zero kultury ale jak wiemy nie ma się czemu dziwić (ten typ tak ma .. cóż ) A poprosisz mnie kiedyś żeby Cie gdzieś zawieść... to znaczy, że dziś masz transport ? No Maćiuś przecież my sobie tu tak żartujemy.. :> dziwne a na spocie jak Macka nie było równo po nim jechałeś Tiaaa... napewno... To pomyśl co o Tobie musiałem mówić jak Cie ostatnio nie było... Strach się bać :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sandał nei bądz taki wyszczekany... :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:11_________________________________________________ja nie mam czasu na jakies grillowania pingwiny tak maja żerują na cudzym... zero kultury ale jak wiemy nie ma się czemu dziwić (ten typ tak ma .. cóż ) A poprosisz mnie kiedyś żeby Cie gdzieś zawieść... to znaczy, że dziś masz transport ? No Maćiuś przecież my sobie tu tak żartujemy.. :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sandał nei bądz taki wyszczekany... :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:11_________________________________________________ja nie mam czasu na jakies grillowania pingwiny tak maja żerują na cudzym... zero kultury ale jak wiemy nie ma się czemu dziwić (ten typ tak ma .. cóż ) A poprosisz mnie kiedyś żeby Cie gdzieś zawieść...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sandał nei bądz taki wyszczekany... :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:11_________________________________________________ja nie mam czasu na jakies grillowania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla ciebie mam lepsza karę.Juz od nikogo na spocie nie dostaniesz żarcia a więc musisz zacząć wozić ze soba prowiant w końcu jak np.kolega Cycek to taki typ człowieka zawsze na krzywy ryj... on się nigdy nie nauczy :gwizdanie: ach jak wy sie kochacie no ba jak bracia A ja na Twoim weselu piłem... :decayed: Twoje zdrowie.... :naughty: to tam też byłes na krzywy ryj?? Niestety nie... tam mialem zaproszenie... :confused4: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla ciebie mam lepsza karę.Juz od nikogo na spocie nie dostaniesz żarcia a więc musisz zacząć wozić ze soba prowiant w końcu jak np.kolega Cycek to taki typ człowieka zawsze na krzywy ryj... on się nigdy nie nauczy :gwizdanie: ach jak wy sie kochacie no ba jak bracia A ja na Twoim weselu piłem... :decayed: Twoje zdrowie.... :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty... :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po kropku nam... dajesz... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Ty naucz się jeździć bo ja już Ci nie będę jechał z pomocą i zestawem kół :gwizdanie: zacytuje pewniego wieszcza "o ty c**jku" :> :> :>