Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex Weź pod uwage ile ważą okulary... Kreska... no spoko to przynieście coś na najbliżdzego spota, to razem powciągamy... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby na ringu stanął Tubrobymomen i Chuck Norris ciekawe kto by wygrał... :polew: Dobra Pany. Dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w okularach nie.. jezdzi w goglach :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee tam. Irko ma 272 konie... ... Turbodymomen zawstydził Irko... ma 400 :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: ukrywał się robił boczki ale nie przyszedł się przywitać :> :>[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:27_________________________________________________Siemian czemu sprzedajesz ? życzę Ci jak najlepiej ale chyba będziesz musiał jeszcze troche zejśc z ceny żeby sprzedać http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9957686 :polew: Dobre ciekawe kto to i czemu taka cena... może cesja leasingu... Ale się spiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
thx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pamiętacie jaki był link do tego filmiku co kolesie latali ze spadochronami nad skałami... Ktoś to wklejał jakoś pól roku temu... Szukam i nie moge znaleźć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: Wąski poszedłeś na studia?? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/jak-rozwalic-nowego-dodge-vipera-vt24373.htm :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 16:45_________________________________________________http://www.sadistic.pl/slepy-motocyklista-vt24387.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w niedziele będe[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 10:48_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/2681,2064667,mercedes_wbil_sie_w_przystanek,wydarzenie_lokalne.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myśle że można by zacząć od Twoich foteli... Może będą mniej dymić... :polew:
-
[B7 ALL] Czy będą pasować takie tarcze do zacisków z A4 b7 3.0TDI
Nie będą. A6 miało z tyłu tarcze 302 lub 330mm.. Ty potrzebujesz 288...
-
[ALL B7] Downpipe idacy od katalizatora w 2.0 TDI Q - potrzebna pomoc
nie mając połączenia z bazą audi nie działa szukanie po VINie. Jeśli znasz kogoś w jakimś aso z grupy vag to podjedz i porpoś to Ci sprawdzi. Jak nie znasz to podjedz i poproś, jak trafisz na człowieka to Ci sprawdzi... Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 10:14_________________________________________________a napewno nie masz w tej ETCE Polskiego jezyka? Skąd ją masz? Ja mam tą samą wersje i jest po polsku tylko trzeba to przestawić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe... Piotrek, wojtek mi mówił że ma do sprzedania kupe części do srebrnej B5, może byś coś chciał. Mówił że jakiś naiwniak przyjechał na wymiane wiska i co się da to mu wykręcają... :polew: :polew: Wczorajszy wypadek przy dworcu... http://bespress.pl/art.php?i=15159[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 09:41_________________________________________________Morze Północne, lodowaty wicher duje jak cholera. Na pokładzie statku stoi dwóch marynarzy. - W taką pogodę z gołą głową? Gdzie masz swoje nauszniki? - pyta jeden. - Od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę. - Jakiego nieszczęśliwego wypadku?? - Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jak ja jechałem to jeszcze ich nie było[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 09:35_________________________________________________Patrzcie zrobili o mnie... :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: to gdzie stali??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie od siemiana pewnie moja. Kupiłem pieprzową i czosnkową w rollu w jaworzu. Pieprzowa była naprawde super... Kamilku, daj spokój nie obrażaj sie... nie robić mi tu smaka - pogoda Wam się dziś udała - trzeba przyznać przecież byłeś dzisiaj... nie zdąrzyłeś wypozyczyć a4 więc przyejchałeś swoim autem... Co tu dużo mówić,... RESPECT dla Ciebie.. tylny napęd.... ... silnik umieszczony prawie centralnie.... ...i ta nieokiełzana moc 30 koni... BAJERKA...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem to wczoraj :> :> :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:> :polew: [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:55_________________________________________________Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej swojej kobiecie, co tam widział: - Wiesz Kaśka, idę, patrzę, a tu wielki k**wa plac! Patrzę na lewo... oc**jeć można!! Patrzę przed siebie...O rzesz k**wa mać!! Patrzę na prawo...O ja pier**le... Dziewczyna zaczyna płakać.. Dres pyta: - Kaśka, co jest? - O Boże, jak tam musi być pięknie! - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu