Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex Weź pod uwage ile ważą okulary... Kreska... no spoko to przynieście coś na najbliżdzego spota, to razem powciągamy... :polew:
  2. jakby na ringu stanął Tubrobymomen i Chuck Norris ciekawe kto by wygrał... :polew: Dobra Pany. Dobrej nocy
  3. w okularach nie.. jezdzi w goglach :polew: :polew:
  4. eeee tam. Irko ma 272 konie... ... Turbodymomen zawstydził Irko... ma 400 :polew: :polew:
  5. :polew: ukrywał się robił boczki ale nie przyszedł się przywitać :> :>[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:27_________________________________________________Siemian czemu sprzedajesz ? życzę Ci jak najlepiej ale chyba będziesz musiał jeszcze troche zejśc z ceny żeby sprzedać http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9957686 :polew: Dobre ciekawe kto to i czemu taka cena... może cesja leasingu... Ale się spiłem
  6. pamiętacie jaki był link do tego filmiku co kolesie latali ze spadochronami nad skałami... Ktoś to wklejał jakoś pól roku temu... Szukam i nie moge znaleźć...
  7. :polew: :polew: Wąski poszedłeś na studia?? :polew:
  8. http://www.sadistic.pl/jak-rozwalic-nowego-dodge-vipera-vt24373.htm :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 16:45_________________________________________________http://www.sadistic.pl/slepy-motocyklista-vt24387.htm
  9. w niedziele będe[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 10:48_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/2681,2064667,mercedes_wbil_sie_w_przystanek,wydarzenie_lokalne.html
  10. Myśle że można by zacząć od Twoich foteli... Może będą mniej dymić... :polew:
  11. Nie będą. A6 miało z tyłu tarcze 302 lub 330mm.. Ty potrzebujesz 288...
  12. nie mając połączenia z bazą audi nie działa szukanie po VINie. Jeśli znasz kogoś w jakimś aso z grupy vag to podjedz i porpoś to Ci sprawdzi. Jak nie znasz to podjedz i poproś, jak trafisz na człowieka to Ci sprawdzi... Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 10:14_________________________________________________a napewno nie masz w tej ETCE Polskiego jezyka? Skąd ją masz? Ja mam tą samą wersje i jest po polsku tylko trzeba to przestawić...
  13. hehe... Piotrek, wojtek mi mówił że ma do sprzedania kupe części do srebrnej B5, może byś coś chciał. Mówił że jakiś naiwniak przyjechał na wymiane wiska i co się da to mu wykręcają... :polew: :polew: Wczorajszy wypadek przy dworcu... http://bespress.pl/art.php?i=15159[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 09:41_________________________________________________Morze Północne, lodowaty wicher duje jak cholera. Na pokładzie statku stoi dwóch marynarzy. - W taką pogodę z gołą głową? Gdzie masz swoje nauszniki? - pyta jeden. - Od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę. - Jakiego nieszczęśliwego wypadku?? - Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem...
  14. to jak ja jechałem to jeszcze ich nie było[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 09:35_________________________________________________Patrzcie zrobili o mnie... :polew: :polew:
  15. pewnie od siemiana pewnie moja. Kupiłem pieprzową i czosnkową w rollu w jaworzu. Pieprzowa była naprawde super... Kamilku, daj spokój nie obrażaj sie... nie robić mi tu smaka - pogoda Wam się dziś udała - trzeba przyznać przecież byłeś dzisiaj... nie zdąrzyłeś wypozyczyć a4 więc przyejchałeś swoim autem... Co tu dużo mówić,... RESPECT dla Ciebie.. tylny napęd.... ... silnik umieszczony prawie centralnie.... ...i ta nieokiełzana moc 30 koni... BAJERKA...
  16. :> :polew: [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:55_________________________________________________Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej swojej kobiecie, co tam widział: - Wiesz Kaśka, idę, patrzę, a tu wielki k**wa plac! Patrzę na lewo... oc**jeć można!! Patrzę przed siebie...O rzesz k**wa mać!! Patrzę na prawo...O ja pier**le... Dziewczyna zaczyna płakać.. Dres pyta: - Kaśka, co jest? - O Boże, jak tam musi być pięknie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.