Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ale ja to doskonale wiem. Tyle że ja tak lubie jezdzić. A puki nie dzieje się nic strasznego z autem to pewnie będe tak jezdził...
  2. GODZIC wstyd co ty tu dajesz Dokładnie KROPKA mu!!! Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!!
  3. ja tankuje zwykłe ON na Statoil i nie narzekam... Uważam że tankowanie ultimejtów i wipałerów mija się z celem bo może być takim samym gównem jak wszystko. Jeżdze autem rok, przejechałem 60kkm i korekcje cały czas utrzymywały się na stałym poziomie ok. 0,5. Cały czas... dopuki w Chorwacji nie urwał mi się grzybek od EGRu. Laweta, ASO, naprawa... W trakcie powrotu do polski silnik zaczął dziwnie szarpać poniżej 2000 obr. i nie chciał jechać (trzeba było redukować bieg). Gdy podpiąłem sobie VAGa i sprawdziłem korekcje to mało nie dostałem zawału. :> :> Korekcje dochodziły do 3. Jeździłem tak miesiąć mając nadzieje że sytuacja się poprawi. Niestety było cały czas bez zmian. Wtedy kolega mechanik poleciłmi żebym zastosował środek do czyszczenia wtrysków z STP. Za bardzo nie wierze w takie środki więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Jakie było moje zdziwienie kiedy po każdym zastosowaniu środka korekcje coraz bardziej wracały do normalności a silnik zaczynał równiej pracować... Aż wszystko wróciło do stanu przed Chorwacją a nawet się polepszyło. Teraz wlewam środek profilaktycznie co 2-3 tys. km i jestem bardzo zadowolony. Poniżej przedstawiam korekcje wtrysków z Chorwacji i korekcje zmierzone wczoraj. Pozdrawiam serdecznie Chorwacja: Wczoraj:
  4. Sam możeś śmiało to zrobić. A jak nie chcesz to dzwoń do Marcina. tel. 501 963 597 On montował wielu osobom z klubu RNS-E (m.in. mnie) i zna się na rzeczy. A tak w ogóle to kto nie oglądał wyścigu niech żałuje. Był arcyciekawy. Brawo Robert
  5. Czterech... Zieluch też poluje na takie hamulce
  6. No wiecie co ale mi opinie zrobiliście... klubowicz a taką drobnostke stawia ponad spoty Już poszło PW do Huga z pewnym wnioskiem [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:44_________________________________________________Siemian Twoje felgi narazie spisują się dobrze - ciekawe jak będzie jak je założę na auto i zacznę używać nie przekraczaj 80km/h bo kiery nie utrzymasz [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:49_________________________________________________z jedną felgą był problem - nie dało sie jej wyważyć - ale jak oderwaliśmy od niej krawężnik to potem jakoś poszło Hmmm... a wydawało mi się że udało się wyciągnąć z niej wszystkie krawężniki... :polew: Jednego mogłem nie zauważyć. Zresztą powinineś się cieszyć bo kupując 4 felgi tak naprawde kupiłeś z 16... :polew: no to już koleżankę parę razy mijałem ... a siemian czyhał, żeby włożyć kalendarzyk [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 15:48_________________________________________________miron78 jesteś odważny, że coś kopiłeś od semiana Dokładnie, czyhałem :> Co do Mirona, to nie odwaga, to głupota :polew: :polew:
  7. [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 09:49_________________________________________________odezwał się młody wataszka
  8. Najlepiej sprawdz po kodach wyposażenia. Jeśli ich nie znasz to można je odczytać na podstawie VINu. Jest paru kolegów na forum którzy mają możliwość sprawdzenia kodów.
  9. lej preparak na którym pisze "formuła do dielsa" z stp. Są dwa. Zobacz na którym pisze z tyłu opakowania że czysci wtryskiwacze i ten kup. Ja taki lałem.
  10. Jaka jest różnica między osobą studiującą, a osobą już po studiach? Student pyta: Czy to fi oznacza warunek spinu magnetronowego, czy jest tylko pomijalna stała w uwspolnieniu Gassa-Lorenza ? Po studiach się pyta: Może frytki do tego?[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Pewnego dnia Murzyn i Żyd założyli się o to kto pierwszy spadnie z wieżowca. Weszli na wieżowiec i skaczą. Kto wygra? - Społeczeństwo[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Na parkingu stoi beemka. W pewnym momencie podbiega do niej kolo w dresie, wywala szybę, ładuje się do środka, rwie kable, odpala "na krótko" i z piskiem odjeżdża ! Tak jedzie ale rozgląda się po wnętrzu auta, wali się w łysy łeb i mówi: - O żesz k**wa, to mój. :polew:
  11. Tort... Flaszke wódki! Idzie ktoś dzisiaj do miasta pić? Ja będe prawdopodobnie w millionie
  12. bez problemu kupisz go na stacji
  13. motyla noga... Sławek Ty jeszcze nie śpisz... co ludzie powiedzą... :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 03:02_________________________________________________ale mnie łeb napier****
  14. no to siedz przy zapalonym....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.