Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Davidku nie grab sobie :decayed:
  2. no jakto gdzie u Pabla w pokoju na plakacie :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:08_________________________________________________pomiedzy Pamelą Anderson a Davidem Hasselhoffem :polew:
  3. Oj Mironku ale byś się zdziwił... Niestety aż takiego parcia na nie nie mam :> :> :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:44_________________________________________________ Za szybko było na tej trawie...[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:44_________________________________________________ Netto... jakby było brutto to by mozna pomyśleć :polew: :polew: :polew:
  4. :polew: Wąski byłeś tam?
  5. Wcale nie. Już wczoraj całe allegro przeleciałem :polew:
  6. kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole Nie będzie :evil: [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 09:31_________________________________________________ kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole Wojtuś a Ty nie czytaj forum tylko bierz się do roboty... :polew: Nie no nie będe tak pisał bo jeszcze mi coś z autem zrobisz :polew:
  7. wymiana tarcz?? [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 09:16_________________________________________________ on wiedział,że będą koledzy jeżdzic na spocie jego autem i w ten sposób chciał choć troche paliwa zaoszczędzić. :polew: Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...
  8. powitał :hi: Moje autko stoi u Dr Wojtka na przeglądzie :)
  9. Mnie też tyle autko pali a nawet troszke więcej... Tytus gratki własnych czterech kątów
  10. Aż się prosi żeby dorobić chmurki i komentarze do tego zdjęcia... Może ogłosimy konkurs o czym chłopaki gadają :) A tutaj mały teścik hamulców z pozdrowieniami dla Kamila: :> :> Miron przez te Twoje lampy nie będe mógł spaćw nocy...
  11. A co wyrwałem jakąs trawe? Troszke dobiłem na jednym zagłebieniu przy wyjeżdzaniu ale żadna kontrolka się nie zaświeciła więc miska chyba cała....
  12. Bo jezdzisz jak jezdzisz... Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :>
  13. dzieki Pany za spota.. Miron jeszcze troche i będziesz mógł parkować auto obok mojego. Co do tematu lamp to zapytaj znajomego co i jak i daj znać
  14. wymyslil, przejedz sie 3,2 audi to pogadamy czy bedziesz chcial zmienic :good:
  15. narazie odpada bo nie mam kasy na fotochrom... [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 17:51_________________________________________________w Aso napewno mają na stanie... Jesteś bogocz to płać :) Jedyne 212.55zł/ szt. :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 17:53_________________________________________________koniec zajec w przedszkolu. po swoje pociechy przychodza rodzice. przedszkolanka patrzac tak na rodzicow zauwaza wielkie podobienstwo grzeska ze swoim ojcem. podchodzac do nich z usmiechem mowi do grzeska: -grzesek ale ty jestes wykapany tata. chlopiec na to: -to pani jest wykapana! ja jestem z pelnego wytrysku![br]Dopisany: 06 Październik 2009, 17:54_________________________________________________stare ale dobre: Podczas wizyty w Anglii Lech Kaczyński został zaproszony na herbatę do Królowej. Kiedy rozmawiali zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy? Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi. - Po czym rozpoznajesz, że są inteligentni? - spytał Kaczyński. - Cóż, po prostu zadaje im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa - pozwól mi zademonstrować. W tym momencie Królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Tony'ego Blaira: - Panie ministrze, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? - Oczywiście to ja nim jestem. - Doskonale - odpowiada Królowa - dziękuje bardzo i dobranoc. Odkłada słuchawkę i mówi: - Czy teraz już Pan rozumie, Panie Prezydencie? - Tak. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób! Po powrocie do Warszawy Kaczyński decyduje poddać testowi premiera - Kazimierza Marcinkiewicza . Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta: - Kaziu, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok. ? - Ależ oczywiście, nie krepuj się, jestem gotów... - Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą - kto to jest? Marcinkiewicz chrząka, kaszle i w końcu odpowiada: - Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią? Kaczyński zgadza się i Marcinkiewicz wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego PiS, wspólnie męczą się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie. W końcu, w akcie desperacji, Marcinkiewicz dzwoni do Jana Rokity i przedstawia mu problem: - Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? (Łebski z niego facet myśli Marcinkiewicz, studiował, na pewno znajdzie odpowiedź...) Rokita odpowiada bez zastanowienia: - To ja, oczywiście. Uradowany Marcinkiewicz wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Kaczyńskiego i krzyczy: - Mam, mam! Wiem, kto to jest! To Jan Rokita! Na co Kaczyński robiąc zdegustowaną minę: - Żle, idioto! To Tony Blair !
  16. siemian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    pasować to pewnie by pasowała nawet 288 tylko że klocek tarł by tylko o połowe tarczy... A co do wyglądu to mnie się moje hamulce bardziej podobają. A jaki lakier zastosowałeś do zacisków "odpustową czerwień" czy "ognistą moc"
  17. no to od cieszyna skrecasz poprostu w prawo z dwupasmówki przy shellu i jedziesz aż Ci się droga skończy. Tam zobaczysz kupe złomów i pomiędzy nimi błyszczeć będzie moją piękna perełka... Wyróżnia się mocno na tle tych aut z milionowymi przebiegami :polew:
  18. no to fajnie, oglądne sobie chętnie to Twoje wozidło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.