Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sam sam, to było na ostrym kacu... a kolega z forum Zieluch stał obok i wstydził się coś powiedziec... Zawalił strasznie bo miał na sobie koszulke a4-klubu... by była reklama :> :>[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 11:02_________________________________________________Auto Hammera po wypadku 2 lata temu... :kwasny:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee to nie był mój życiowy występ... Zaraz podeśle Ci filmik z mojej życiówki :> :> [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:45_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=2mRVCTQbzdk 30 sekunda :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mów mi tak jeszcze... :decayed: :naughty: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież jesteście... :polew: [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:21_________________________________________________tak pomyśli dopiero jak Was pozna... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tiaaaa... A napisałeś że masz zjebany impulsometr w skrzyni i nawet w garażu jedziesz 70km/h :> :> :> Co do Hammera zadzwonie do niego dzisiaj i pogadam[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:58_________________________________________________lepiej wklej filmik z testu moich hamulców
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to był hammer bo on jest spod raciborza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie, nie jest ze skoczowa. Studiuje w BB a jest gdzieś ze śląska chyba...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a za ile te oponki bo ja będe szukał na dniach i oponek i felg 17'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To był napewno Hammer bo dzwonił do mnie jak do Was dojechać. Czarny b7 Avant na 18' pięcioramienych. Ja go poznałem pare miesięcy temu bo brałem od niego płytke do navi... Hammer jezdzi na wózku bo rok temu miał wypadek samochodowy... może dlatego nie wysiadł...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jakby co to mam felunek alu do sprzedania ori 16' :naughty: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:18_________________________________________________u mnie nie wchodzi już nawet taki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co pewnie auto Ci się zepsuło... Super, że wpadłeś. Z czasem na pewno wszystkich będziesz kojarzył, mi też trochę zeszło Mówisz o Hammerze?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
dowiadywałem się jak montowałem hamulce z 3.0 tdi i na 95% stalówki nie wejdą. Wynika to z innej budowy felgi...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
stalówke założysz na zime czy sobie jaja robisz? zreszta stalówka raczej nie wejdzie na hamulce...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
to zmień całe lampy, a Ty możesz mi dać
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a tak na poważnie będzie cięzko. Przejrzałem cały mój zbiór zdjęc b7 i z czarnym znaczkiem mam tylko jedno foto:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
tutaj taka jak Twoja bez znaczka: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma ktos ochoty iść dzisaj na Bielską Scene Kabaretową w teatrze o 19? Mam jeden wolny bilet
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezu żeby chodziło o Mroczków a nie tych drugich... :> :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo k**wa śmieszne :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to był Robercik Lukas... Mam jego naklejke na tylnej klapie przecież... http://www.tv.bielsko.biala.pl/powrot_do_przeszlosci_2724.html oglądać 5 minuta :polew: I 7... :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________dzisiaj właśnie jedziemy się pobawić tą subarynką... :naughty: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________a ten gość to tsak apropo mistrz polski w wyścigach... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jestem jak najbardziej chętny na łyczka :>
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
ładne autko. podrawiam :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wróciłem przed chwilą z weselicha Mk4... Alkomat w domku pokazał 0,92... Weselicho od 15 do 5:30... Gruuuubo było i teraz umieram
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze cieplutkie