Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo Pany. Jedzie ktoś do nyski na kiełbaske?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
ja już przestałem wierzyć że wejdą na rynek jakieś fajne...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
drogo... http://www.extrem4x4.pl/ jest coś takiego ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php Dzięki , posprawdzam a co Ty Marcin teraz nie w s pakiet idziesz a w allroada?? :polew:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nikt oficjalnie nie przerabia tych lamp...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj prawdopodobnie lece do Krakowa, będe końcem tygodnia...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem, dlatego takiego szukam :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem, wiem że ten sam zderzak, ale szukam kompletu z grillem, dlatego napisałem w skrócie że od s4. nad ledami pomyśle...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak ta skrzynia się skończy to wtedy się wymieni... Narazie chyba bedzie zderzak z s4, ale to zobaczymy kiedy mi fundusze pozwolą...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na BLB po równym tyle nie szedł, ale z góry dało się go rozkulać...[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 10:33_________________________________________________przydałaby się skrzynia z BRD...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po wymianie suszarki za ch.... nie chce iść więcej... :( [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 10:29_________________________________________________psychiatry to Ty wieszak poszukaj...[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 10:30_________________________________________________ :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szukam zestawu 345mm na przód... :kwasny:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Brawo Polscy siatkarze :> :> :>
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
aaaa, jesli tak to inna sprawa... Zastanawiam się tylko kto Ci sprzedał zaciski bez jarzm...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No dzisiaj to ja Ciebie też widziałem. Krówki na fotelach widać z kilometra :>
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ja słyszałem że od wewnątrz na blachach są znaczki fiata i napis "Made in China"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
E tam Maćka powinieneś objechać bo może mu sandał wpaść pomiędzy gaz a hamulec (ześlizgnie się ze skarpetki :polew: ) :> :> :> Przyjezdzaj a nie pier*ol.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hmmm... Ale przy wymianie tyłu na 288 nie wystarczy wymiana samych jarzm... Trzeba zmienić cały komplet: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Wszystko jest inne
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
z Wojtkiem się nie kłuć... :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszać to Ty se możesz...
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Wstyd!! Jak mogą nie zapewnić auta zastepczego... To nie jest trabant k*rwa
-
[B7 BLB] Logi po wymianie turbiny BRD.
turbinke wymieniłem 2 tygodnie temu i jeszcze nie zdążyłem autka shamować. Wykres napewno pojawi się niebawem w wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_siemianowe_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_28082009_turbo_brd-t39852.0.html Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Logi po wymianie turbiny BRD.
Wiem, wiem że jest dużo tematów o BRD bo właśnie je sobie czytam. Silnik ma rzeczywiście dużego laga do 2300obr (a nie do 2500 jak pisze Wihajster). Powyżej 2200 już ładnie ciągnie. Autko było strojone w CompSporcie. Miałem okazje jechać jednym BRD i oprócz tego że wydawał się słabszy to lag był porównywalny... Soft jest taki żeby auto za bardzo nie dymiło a i tak powyżej 2300 obr/min. lekkie czarne bączki puszcza... Ale o sofcie nie ma co gadać bo wiadomo że każdy zna najlepszego tunera i inni są do pupy... Mnie się dobrze jezdzi, a ponieważ jestem nastawiony na dynamiczną jazde to trzymanie go na obrotach mi nie przeszkadza. Przyśpieszenie VAGiem mi ostatnio wyszło 0-100: 7,7s więc chyba nie najgorzej (i to na kołach 235/40/18). Niestety na pierwszym i drugim biegu są kłopoty z trakcją ale to w końcu ośka... Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Logi po wymianie turbiny BRD.
Co o tym myślicie?
-
[B7 BRD] Pytania do tych, co jeżdzą 170konnym dizelkiem
ja mam turbo z BRD i coolery z BRD i nic takiego nie zauważyłem...