Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał. Dzisiaj goszcze w Krakowie to na krakowskich się przywitam... :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powiem tak... z doświadczenia wiem że takie tarcze do codziennej jazdy są do d_upy... A i skutecznośc hamowania nie jest za super...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Pamiętaj dla klubowiczów nie ma nic niewykonalnego :> Jeśli masz teraz system audio z głośnikami aktywnymi (wzmacniacz w bagażniku) to nei ma z tym bardzo dużo roboty. Najlepiej podzielić sobie to na 2 etapy. Etap pierwszy opisany powyzej (sprowadza się to do przepięcia i przelutowania paru kabli). Wtedy jednak przez wzmacniacz BOSE zagrają tylko tylne głośniki i woofer. Przód będzie grał z radia. Można się pokusić na wymiane głośników na te z BOSE (pasują p&p) ale z autopsji wiem że seryjne głośniki dają rade. Etap drugi to montaż głośnika centralnego (niekonieczny) i podpięcie przednich głośników pod wzmaczniacz. Tu zabawy jest torche więcej bo trzeba ciągnąc pare kabli (głośniki plus sygnał) do tylu auta (standardowo przednie głośniki są podpięte pod radio). Ale jest to jaknajbardziej wykonalne i myśle że za jakiś czas się z Maćkiem za to zabiore.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie. Tzn. moc i tak się przelicza wg. normy więc teoretycznie temperatura nie powinna mieć wpływu. Ale lepsze sa hamownie obciążeniowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
NA ŚWIECIE: Szanowny kolego, długo nie widzieliśmy się! U NAS: Kopę lat, k**wa mać! NA ŚWIECIE: Ten pan to jest bardzo wykształcony. U NAS: Co za pedał. NA ŚWIECIE: Nie zauważył pan wszystkich aspektów umowy. U NAS: pier**lony ślepak. NA ŚWIECIE: Pan raczy żartować? U NAS: Pojebało Cię? NA ŚWIECIE: Nie, nie ma pan racji. U NAS: c**j Ci w d*pę. NA ŚWIECIE: Dane które posiadacie nie odpowiadają faktom. U NAS: Nie pier**l. NA ŚWIECIE: Pana sekretarka jest bardzo sympatyczna. U NAS: Posuwasz ją? NA ŚWIECIE: Smacznego. U NAS: Udław się c**ju. NA ŚWIECIE: Jaką funkcję pełni ten pan w firmie? U NAS: Co to za fiut? NA ŚWIECIE: Chwilowo nie jesteśmy zainteresowani reklamą. U NAS: Na c**j mi reklama. NA ŚWIECIE: Wydaje mi się, że z jego zdaniem nie musimy się liczyć. U NAS: pier**lić go. NA ŚWIECIE: Ten projekt jest łatwy do zrealizowania. U NAS: Z palcem w d*pie. NA ŚWIECIE: To niemożliwe. U NAS: Takiego wała NA ŚWIECIE: Chwilowo nasza firma nie prosperuje najlepiej. U NAS: Jesteśmy w gównie po uszy. NA ŚWIECIE: Pan jest bardzo ostrożnym rozmówcą. U NAS: Dyplomata j**any NA ŚWIECIE: Dlaczego nie zgadzacie się na dalszą współpracę? U NAS: Pojebało Was? NA ŚWIECIE: Rozwój sytuacji na rynku nie idzie w pomyślnym kierunku. U NAS: Jest c**jowo. NA ŚWIECIE: To wpływowi ludzie. U NAS: Same kutasy. NA ŚWIECIE: Ten pan nie ma znaczących kontaktów. U NAS: Może mi zrobić laskę. NA ŚWIECIE: Dziękuję! U NAS: (Wyraz nie istnieje)[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 20:33_________________________________________________hmmm. Nie odpowiedziałem na pytanie?? Jakoś go nie zauwazyłem. Dlaczego nie pojade do V-techu? Bo za dużo o nich słyszałem i widziałem jak pracują. Wiem, wiem jest tyle zwolennikow v-techu co przeciwników...a tych drugich jednak chyba więcej... V-tech poszedł na masówke... A co do hamowni to V-tech ma inercje, a uważam że obciążeniowka jest lepsza...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moja niunia stoi u Wojtka z wyklejoną szybą, to co mam pisać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzięki za spocika. Wklejam błędy: VAG-COM Version: Release 704.1 Data version: 20070422 Wednesday,02,September,2009,19:16:36:59303 Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01 02 03 08 15 16 17 25 35 37 45 55 56 57 67 75 76 77 Mileage: 181510km/112785miles ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Labels: None Part No: 4B0 907 552 F Component: 2.4L V6/5V MOTR HS D03 Coding: 05201 Shop #: WSC 06325 4 Faults Found: 16534 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: Malfunction in Circuit P0150 - 35-10 - - - Intermittent 17538 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult): System too Lean P1130 - 35-10 - - - Intermittent 17800 - Camshaft Position Sensor Bank 2 (G163): Open Short to Plus P1392 - 35-10 - - - Intermittent 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do V-techu napewno nie pojade. Jest jeszcze jedna hamownia w Krk, nie pamietam jak sie nazywa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... Ja w piątek mam wyjazd do Krk więc odpada. A co to jest za hamownia? Ja pojade chyba do Gliwic albo pykne to w Krakowie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dajesz Sandałek... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciuś słyszałem żę z tymi tarczami ATE to straszna kicha jest... pękają nagle nie wiadomo czemu i w ogóle...można mieć wypadek... W sumie to niech strace, weź sobie moje dotarte, sprawdzone pod względem jakościowym i bezpieczeństwa... Trudno zaryzykuje i moge założyć te Twoje nowe, niebezpieczne... ...czego się nie robi dla kolegów z klubu... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest różowo-fioletowy i nie ma go w palecie kolorów... Wihajster napewno ma Ci w doopie... :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czemu poróżowiłeś mk4? :> :> :>[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 15:25_________________________________________________zmienił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakto, podpinałem się do 4 b5 i w każdej wchodził bez problemu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe miał VAGa. Kupcie węgiel i podpałke bo będe dziś wyjątkowo głodny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dziewczyna pyta ginekologa: - Ile kalorii jest w spermie? - Słuchaj, młoda - odpowiada doktor - Jeśli połykasz, to nikogo nie interesuje jak gruba jesteś.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________ja bede na 95%[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 13:11_________________________________________________...ale auto bede miał brudne...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo za naprawe nie płacisz :gwizdanie: za jaką naprawe?? dobre
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dlaczego?? :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło fuuuuuuuuuj.... Wczoraj robiłem pomiary przyśpieszeń na VAGu. Wyniki jak dla mnie są bardzo zadowalające: Tuesday,01,September,2009,21:43:37:59303 OBD Metric units 0 to 100 km/h: 7.7 +- 0.75s 400m: 15.5 +- 0.77s, @141 km/h 90-120 km/h: 4.4 +- 0.76s 200 meters: 9.9 +- 0.75s, @113 km/h US Units 0 to 60 mph: 7.3 +- 0.75s 1/4 mile: 15.6 +- 0.77s, @88 mph 60-90 mph: 9.2 +- 0.75s 660 feet: 10.0 +- 0.75s, @70 mph Time(s) km/h m 0.00 0.0 0.0 0.38 2.0 0.2 0.75 25.0 2.8 1.13 23.0 5.2 1.50 31.0 8.4 1.88 38.0 12.4 2.27 43.0 17.1 2.66 40.0 21.4 3.03 47.0 26.3 3.41 52.0 31.7 3.78 59.0 37.9 4.16 64.0 44.5 4.53 68.0 51.6 4.91 73.0 59.2 5.28 78.0 67.3 5.66 79.0 75.6 6.03 83.0 84.2 6.41 87.0 93.3 6.78 90.0 102.7 7.16 94.0 112.4 7.53 97.0 122.6 7.71 100.0 133.0 8.28 103.0 143.7 8.66 106.0 154.7 9.03 108.0 166.0 9.42 109.0 177.8 9.82 112.0 190.1 10.19 114.0 201.9 10.56 116.0 213.9 10.95 119.0 226.8 11.34 121.0 240.0 11.74 123.0 253.3 12.11 125.0 266.3 12.49 127.0 279.6 12.86 129.0 293.0 13.25 130.0 307.2 13.64 132.0 321.4 14.03 133.0 335.9 14.42 135.0 350.5 14.81 137.0 365.4 15.19 138.0 379.8 15.58 140.0 395.0 15.97 142.0 410.4 16.36 143.0 425.9 16.74 145.0 441.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przejedziemy sie tylko żeby było sucho bo jak popada to nie ma jazdy i całego efektu...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
wiadomo że fotka nie oddaje efektu..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak bede miał chwile to pojade napewno. Póki co to jak VAGiem liczyłem przyśpieszenia to wyszło mi 0-100 7.9 200m w 9.9sek 400m w 15.4sek. Biorąc pod uwage że jechałem w 2 osoby, mierzyłem to na 18'' które zawsze odczuwalnie spowalniją auto i do tego nie umiem jeszcze "czysto" ruszyć, wynik uważam za całkiem zadowalający...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No w sumie Sławek na racje można by skór*ysynowi napsuć troche krwi... j**aniec... A tak z innej beczki Powiem wam że po wymianie turbinki autko zaczeło całkiem przyjemnie jezdzić. Co prawda zmieniła się całkowicie charakterystyka silnika, ale do jazdy dynamicznej jest ok. Troszke trzeba więcej bigmi wachlować. Co mnie cieszy nie ma wogóle efektu turbodziury. Wymagający przyzwyczajenia jest jednak lag poniżej 2200-2300 obr/min., ale potem jak już autko zacznie jechać to ciągnie do 4400 obr./min Jedynie zastanawia mnie jak będzie się jezdziło nim w zimie skoro teraz przy gazie w podłoge w momencie "właczenia" turbosprężarki na pierwszym i drugim biegu (jak są lekkie wyboje to na trójce też się "poślizgnie") zrywa przyczepność przy kołach 235/40...