Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Boniu nie mogłeś mnie widzieć bo o 21 wróciłem z Chorwacji i w okolicach czechowic mnie nie było... Pozdrawiam
  2. - Byłem miesiąc na Mazurach. Co dzień balanga, co noc inna laska, chłopcy też się trafiali. Przepiłem całą tacę sprzed wyjazdu. Żeby mieć na powrót okradłem jednego gościa. Bardzo żałuję. - Rozgrzeszam cię - mówi pierwszy - a za pokutę odmówisz 3 pacierze. Następnie zamienili się miejscami. - Byłem miesiąc w Sopocie - mówi drugi - poznałem fajną dziewczynę, chodziliśmy do kina, wieczorami na spacery po plaży, dużo rozmawialiśmy. Ostatniego dnia zaprosiła mnie do siebie, poszliśmy do łóżka. Było fajnie, ale teraz żałuję, bo zgrzeszyłem. - Rozgrzeszam cię - mówi drugi - a a za pokutę będziesz tydzień leżał krzyżem, co 6 godzin biczowanie i ścisły post przez miesiąc. - Ale mi dowaliłeś - mówi pierwszy po wyjściu z kościoła - a ja dałem ci taką lekką pokutę. - Taki już jestem - odparł drugi - Jak pier**lę, to pier**lę, jak spowiadam, to spowiadam.
  3. czesi biorą w łape. odkad jezdze autem zlapali mnie 2 razy i zawsze brali po 300 koron mandatu. W czechach zawsze jezdze ile fabryka dała, austria +20km/h słowenia +10km/h, Chorwacja ile bozia dała :> :>
  4. Witam Panowie. Wróciłem cały i zdrowy. Jakby było mało w Czechach 50km od Cieszyna przy 230km/h kamyczek mi strzelił w szybe i zrobiłł sie taki duuuży odprysk... Trzeba bedzie AC uruchomić... :gwizdanie: :gwizdanie: Przynajmniej szyba pod czujnik deszczu będzie... Pozdrawiam serdecznie
  5. Witam Panowie. Wróciłem cały i zdrowy. Jakby było mało w Czechach 50km od Cieszyna przy 230km/h kamyczek mi strzelił w szybe i zrobiłł sie taki duuuży odprysk... Trzeba bedzie AC uruchomić... :gwizdanie: :gwizdanie: Przynajmniej szyba pod czujnik deszczu będzie... Pozdrawiam serdecznie
  6. urwał się grzybek od EGRu po wymianie autko jezdzi jak marzenie
  7. no i autko naprawione. Okazało się że oderwał się grzybek od EGRu. Po wymianie autko zaczeło jezdzić jak marzenie... Tylko wymiana 1400zł... Ale jak patrze to w ASO w polsce sama częsc 1440zł..[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:12_________________________________________________tutaj w cenie byla jeszcze laweta (assistance- 70km)[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:14_________________________________________________swoją drogą zdziwiło mnie że w malutkim ASO w Rijece które wyglądało przedpotopowo mieli na miejscu EGR...
  8. pierdoła kosztująca 1400 zł... Ale jak popatrzyłem to i tak nie jest źle. W Polsce sam EGR kosztuje 1440 zł...
  9. nie wierze Proton to napewno nie byłeś Ty... Wyrzedzanie na trzeciego... diabeł się w Tobie odezwał.
  10. koło 15 powinno być cos więcej wiadomo. Siedzimy w knajpce koło ASO i czekamy na wieści
  11. cos na rozluźnienie atmosfery: Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieźć nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, k**wa! To moja! Teraz idę po pańską!
  12. Wieszak to wszystko przez Ciebie... A tak naprawde to przez tego buraka co siedział koło mnie bo dałem mu na chwile poprowadzić i spierd***... Tak to jest jak sie całe życie renówkami jezdzi i przesiądzie się do czegoś porządnego :> :>
  13. Witam Panowie. Małe komplikacje urlopowe... Auto stoi w ASO ok. godziny 15 powinno byc cos wiecej wiadomo. Wczoraj dymił na czarno do 3000 obr. Dzisiaj nie chcial zapalić, stracił moc, zaczął szarpać potem nie chcial w ogóle wejść na obroty i zaczął wydawać kłeby niebieskiego dymu. Stracił moc do tego stopnia że na postoju po skręcie kierownicą albo podwyższeniu dmuchawy w klimie auto gasło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jezdzie. Skorzystałem z Assistance (bo co miałem zrobić stojąc na poboczu drogi). Jeśli okaze sie to jakas pierdołą to dostane auto zastępcze i będe to robił tutaj. Jak wyjdzie coś poważniejszego to przyjedzie po mnie jakies auto z lawetą z Polski... Pożyjemy zobaczymy... Ogólnie torche przejebane... Ale pozdrawiam
  14. no jestem w Chorwacji i szukaj sobie tutaj mechanika...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:19_________________________________________________Auto się zjebało. Wydobywa kłeby czarnego dymu z wydechu i do 3000 odr nie idzie. Sypie błędami i notlaufami. Patryk twierdzi że może być jakaś nieszczelność na IC ale ściągnąłem cały dól i z tego co patrze to tam wszystko jest ok. Jakieś pomysły?? Błędy mam takie: Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2079 /min Torque: 0.0 Nm Speed: 35.0 km/h Temperature: 47.7°C (no units): 100.8 (no units): 1.55 Temperature: 90.0°C 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2268 /min Torque: 198.0 Nm Speed: 74.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 1530.0 mbar ---------------------------- Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 1 Fault Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2331 /min Torque: 324.0 Nm Speed: 37.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 2019.6 mbar ----------------------- Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2268 /min Torque: 226.0 Nm Speed: 37.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 1672.8 mbar 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 1848 /min Torque: 0.0 Nm Speed: 61.0 km/h Temperature: 45.0°C (no units): 75.6 (no units): 1.72 Temperature: 89.1°C[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:20_________________________________________________no to zdaje relacje. Auto stoi w ASO ok. godziny 15 powinno byc cos wiecej wiadomo. Wczoraj dymił na czarno do 3000 obr. Dzisiaj nie chcial zapalić, stracił moc, zaczął szarpać potem nie chcial w ogóle wejść na obroty i zaczął wydawać kłeby niebieskiego dymu. Stracił moc do tego stopnia że na postoju po skręcie kierownicą albo podwyższeniu dmuchawy w klimie auto gasło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jezdzie. Skorzystałem z Assistance (bo co miałem zrobić stojąc na poboczu drogi). Jeśli okaze sie to jakas pierdołą to dostane auto zastępcze i będe to robił tutaj. Jak wyjdzie coś poważniejszego to przyjedzie po mnie jakies auto z lawetą z Polski... Pożyjemy zobaczymy... Ogólnie torche przejebane... Ale pozdrawiam
  15. no to zdaje relacje. Auto stoi w ASO ok. godziny 15 powinno byc cos wiecej wiadomo. Wczoraj dymił na czarno do 3000 obr. Dzisiaj nie chcial zapalić, stracił moc, zaczął szarpać potem nie chcial w ogóle wejść na obroty i zaczął wydawać kłeby niebieskiego dymu. Stracił moc do tego stopnia że na postoju po skręcie kierownicą albo podwyższeniu dmuchawy w klimie auto gasło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jezdzie. Skorzystałem z Assistance (bo co miałem zrobić stojąc na poboczu drogi). Jeśli okaze sie to jakas pierdołą to dostane auto zastępcze i będe to robił tutaj. Jak wyjdzie coś poważniejszego to przyjedzie po mnie jakies auto z lawetą z Polski... Pożyjemy zobaczymy... Ogólnie torche przejebane... Ale pozdrawiam
  16. nio i sie zjebało... ;( ;( sypie błędami silnika i strasznie kopci na czarno do 3000 odr nie praktycznie nie ciągnie...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:01_________________________________________________podobno prawdopodobnie nieszczelność przy którymś IC
  17. no i wykrakaliście... Auto się zjebało. Wydobywa kłeby czarnego dymu z wydechu i do 3000 odr nie idzie. Sypie błędami i notlaufami. Patryk twierdzi że może być jakaś nieszczelność na IC ale ściągnąłem cały dól i z tego co patrze to tam wszystko jest ok. Jakieś pomysły?? Wojtek?? Błędy mam takie: Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2079 /min Torque: 0.0 Nm Speed: 35.0 km/h Temperature: 47.7°C (no units): 100.8 (no units): 1.55 Temperature: 90.0°C 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2268 /min Torque: 198.0 Nm Speed: 74.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 1530.0 mbar ---------------------------- Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 1 Fault Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2331 /min Torque: 324.0 Nm Speed: 37.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 2019.6 mbar ----------------------- Address 01: Engine Control Module Part Number: 03G 906 016 GN Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2268 /min Torque: 226.0 Nm Speed: 37.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.60 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2468.4 mbar Absolute Pres.: 1672.8 mbar 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 1848 /min Torque: 0.0 Nm Speed: 61.0 km/h Temperature: 45.0°C (no units): 75.6 (no units): 1.72 Temperature: 89.1°C
  18. wykresik bedzie jak bedzie nowa suszara. Narazie sobie plażuje w Chorwacji. Pozdrowienia
  19. za***iście to będzie jak ja wróce
  20. pozdrowienia z Chorwacji Panowie
  21. Ja tylko na chwilke. Pozdrowienia chłopaki z Chorwacji[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 16:58_________________________________________________ Taka pocztóweczka dla Was
  22. Do cieszyna kles pracuje w BB,Amfibie to masz ty A widzisz czyli jednak to było TO. Nie no w sumie nie dziwie sie kolesiowi... pare razy nas ostatnio zalało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.