Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie No tak Wieszak pewnie założył nam GPSy do aut i śledzi gdzie kto jest...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter jechałeś dzisiaj żywiecką ok. 14:35?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...znowu się zaczyna... :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no a jak Tobie pasuje? Ja się jakoś dostosuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co trzeba tam zadzwonić? Tyrkniesz Proton?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to auto gdzies stoi czy trzeba się konkretnie umawiać?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja mam auto rejestrowane w sierpniu 2008 i mam 3156C. Często tak piszą. Pewnie pierwszy właściciel w Polsce... No to jakoś jutro można by się zgadać i jechać popatrzec.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton to może jakaś wspólna ustawka? Ja w piątek jade do CompSportów montować drugi cooler co by nie było zbyt gorąco mojemu silniczkowi :> ...A pod koniec wakacji jak dobrze pójdzie to będzie new suszara A co trza się pochwalić [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:28_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=8v2PuIOT0I0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chwalisz sie czy zalisz:P i to i to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja za dwie godzinki lece do Tychów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu tak Ciemno... kto tak wczesnie zgasił...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajna reklama
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna reklama z branży Pabla :>
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Wojtek u siebie :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
głodnemu chleb na myśli :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wkurzać pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego: - Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to, gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego, co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej! Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony, po którejś tam sugestii, by się żołnierzyk odstosunkował, w końcu proponuje: - Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk, ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolację, panienki i na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał, więc to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki na twój koszt! - Uwaga. Zaczynam, to się nieco odsuń! Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce: - Dobra skończyłem. - A co to miało niby być? - Byłem się odlać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wkurzać pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego: - Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to, gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego, co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej! Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony, po którejś tam sugestii, by się żołnierzyk odstosunkował, w końcu proponuje: - Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk, ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolację, panienki i na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał, więc to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki na twój koszt! - Uwaga. Zaczynam, to się nieco odsuń! Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce: - Dobra skończyłem. - A co to miało niby być? - Byłem się odlać.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
niebieki b5 avant na niemieckich blachach z naklejka z tylu w okolichach... chyba kleparza. Zaparkowany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://sport.onet.pl/0,1272534,1996589,wiadomosc.html oj cały Kuzi...
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
walka z czujnikiem deszczu i na szczescie okazalo się że wyrwało tylko wygłuszenie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bruno chce mieć zielonego kropka przy nicku bo to mu się kojarzy z zielonym światłem i zieloną falą :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: bardzo śmieszne... Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio... Ja dzisiaj jak próbowałem dostać się, a raczej wrócić na bielskiego spoto-grilla (razem z mk4 pojechaliśmy po kiełbaski :> na grilla) to prawdopodobnie zachaczyłem o jakiś kamor pod wodą i rozwaliłem osłone silnika (jutro dokładnie sprawdze- w każdym razie wiszą jej kawałki pod autem). Drugia możliwość to to że przytarłem podwoziem jak jechaliśmy z 5 km przez las po auto Maćka (główna droga była zablokowana- a Maćkowi się wydawało że "ten asfalt był w lepszym stanie...")
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pare fotek z Bielska z dziś...