Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. Melduje że: Piter w dniu dzisiejszym stawił się w Krakowie celem zamontowania RNSa. Zadanie zostało wykonane. :> A teraz taki dowcipik: Inny punkt widzenia: Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki: -jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie? -no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację, potem przez godzinę wracalismy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze godzinę rozmawialiśmy bajka po prostu !! W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów... -jak tam Twój wczorajszy sex? -nie no-za***iście ! przychodze do domu, obiad na stole; zjadlem, wybzykałam, zasnąłem ! A u Ciebie? -k-urwa, u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-urwa tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem za***rdalac do domu na piechotę. przychodzimy-k-rwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-urwa przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzine jeszcze usnąć nie mogłem
  3. ale RNS korzysta z dwóch anten, a ja mam wypiętą tylko jedną. Zrestą dopuki blacharze nie dorwali sie do mojego auta to radio w RNSie super odbierało...
  4. Panowie mam pytanie. Od pewnego czasu słabo odbiera mi radio w samochodzie (RNS-E) Chodzi o a4 avant. Pól roku temu miałem małą przygode i miałem wymieniany tylny lewy błotnik (od strony pasażera). Ostatnio zauważylem że kabel od anteny w szybie wisi luźno i nie ma go gdzie podpiąć (pewnie jak auto było w ASO "zgubili" gdzieś przewód). Moje pytanie: czy słaby odbiór radia może być spowodowany nie podłączoną antena ( tego co wiem to RNS korzysta z dwóch anten -w kazdej tylnej szybie jedna). Czy czeka mnie wymiana wzmacniacza antenowego? Jeśli nie to czy wystarczy wziąć zwykły kabel i pociągnąc pod bagażnikiem od anteny z lewej strony do wzmaczniacza antenowego po prawej. Czy da się to jakoś sprawdzić? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odp.[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:42_________________________________________________naprawde nikt nie wie...
  5. z pamiętnika terrorysty... ...czyli dlaczego w Polsce nie zdarzają się ataki terrorystyczne Dzień 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu. Dzień 2. Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Dzień 3. Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie. Dzień 4. Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu. Dzień 14. Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się. Dzień 15. Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie. Dzień 16. To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie. Dzień 17. Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie. Dzień 18. Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych zamachów.[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:46_________________________________________________ No ale dokładnie patrzyłem i jestem prawie pewien że jedna dioda nie świeciła. Reszta tak... hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ? swieci razem ze swiatłami , to chyba normalne że jak jest jasno to nie widać [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:47_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=pQrjMsDvVzQ Kajtek też jest hardcorem...
  6. hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ?
  7. jeżyk to wszystko wypatrzy...
  8. o na drugim zdjęciu moje też jest... a czyje to zdjęcia i co to za istota na pierwszym planie?
  9. no to gaśmy...[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 03:04_________________________________________________PSTRYK... jest już ciemno... :polew:
  10. jeszcze będziecie chcieli vaga od Protona mam już swojego
  11. dzięki wszystkim za miłego spocika... co tu taka cisza panuje...?
  12. poko poko. jakos dotarłem na tą wieś. Bardzo mnie zdziwiło że macie tam prąd :evil: AP to jest pogotowie seksualne politechniki
  13. co tu taka ciszaaaa....
  14. ja bym brał mazde. tzn. powiem tak, brałbym wszystko byle by nie BMW. Niestety ten model którego szukasz kojarzy mi się już z dresami i ludzmi którzy raczej nie grzeszą inteligencją .Zresztą znam dwie osoby które takimi autami jezdzą i to mi wystarczy żeby mieć opinie na temat takich ludzi. Wiem że to głupie podejście, ale tego nie zmienie. I choćby była najzajebis.a beta to nie kupiłbym jej właśnie dlatego. Jeśli bety to tylko mowsze modele wchodzą w gre. Takie jest moje zdanie.
  15. biedny piter... Rozmawiałem z nim dzisiaj... jakośtaki smutny :polew:
  16. Kamil już zakupił niebieski i czerwony papier samoprzylepny... będzie M3 look :>
  17. powitał. Mam już swoje autko :notworthy:
  18. a co Wojtek wyjął tą biedną duszyczke z bagażnika... :gwizdanie:
  19. 5,50 szt być pewnie by były nie pamietam ile mam tutaj na miejscu. Ale jakby co to jestem 2 razy w tygodniu w Krk to moge od Kercziego wziąć. Chce ktoś jeszcze?
  20. ja o niczym nigdy nie zapominam
  21. tu się porusza wszystkie tematy
  22. dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B. Piter w niedziele jade do Krk moją furmanką już. W poniedziałek mam przegląd, we wtorek lub środe będe z powrotem w Bielsku razem z Twoimi gratami. Pozdrawiam
  23. nic sie nie działo... jedni tacy tylko dostali drugą szansę przy zielonym stoliku :gwizdanie: można się było spodziewać, żadnych emocji :polew: teraz zależy na kogo trafią bo korony nie kupią resztę tak Sam sie kupisz... TS Podbeskidzie was zgniecie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.