Treść opublikowana przez siemian
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
każda kiera ma taki symbol więc napisz czy jest ona 4 czy 3 ramienna. Jeżeli 4 ramienna to poducha bedzie pasic jezeli 3 ramienna to musisz zmienić poduche. Jeśli masz taki moduł to będzie Ci działać muftifunkcja. Moduly z końcówką Q i R obsługują tempomat i multifunkcje. Po tym co napisaleś wnioskuje że masz prawdopodobnie tempomat, bo jeśli byś go nie miał to nie widze sensu dlaczego audi dawałoby Ci moduł obsługujący tempomat i multifunkcje. Jeśli nie masz to od razu dokup sobie manetke do tempomatu, widziałem ostatnio na allego za 80zł i będzie też działać. Trzeba będzie tylko dodatkowo zmienić dolną obudowe kolumny kierowniczej (chyba że wytniesz w niej otwór- pare osób tak zrobiło) Musisz wymienić prawdopodobnie taśme na taką z wtyczką 12 pinową (prawdopodobnie masz 6 pinową) i kabelek od poduszki (kosztuje w ASO chyba 70 zł). Tyle. Pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no dobra to ja byłem hehe heh znowu miałem racje... i co BrunoNH [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 19:40_________________________________________________Didi koło ronda ofiar katynia 20 minut temu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co gadałeś z nim Piter?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to tak. Ale tej listwy nie musisz dawać i wtedy rózni się tylko tym że jest troszke krótszy z dołu (ja sam sobie tą listwe dodałem). Jak za taki szczegół wolisz płacić 400 zł Twoja sprawa. Ja wole za to kupić inne graty go auta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jesteś w stanie robić tak że nie będzie nic widać. Ja mam szlifowany, a dowiedziałem się dopiero ostatnio jak mi powiedział o tym koleś co mi to montował... Oglądałem gowiele razy i nawet jak się z boku patrzy na to co było szlifowane to nic nei widać... Tyle że koleś zna się na rzeczy bo zajmuje się montowaniem rns-ów i przerobił już ok. 50 takich obudów... Piter ja bym się zastanowił na Twoim miejscu czy nie podjechać do Marcina z Krakowa. Za 2000zł będziesz miał praktycznie nową navi z montażem i do tego nie na żadnych przejściówkach tylko z przełutowanymi pinami... (tak jak jest ori). Nic Cie więcej nei obchodzi. W sumie jest ok. 4 godziny roboty dla kogoś kto ma dużą wprawe. Nie wiem czy za 200 zł jest sens się z tym bawić. Dużo osób robiło u Marcina, zresztą Maciek (Mk4) z Bielska też u niego był. Jakby co to mam do niego kontakt. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w klimatroniku możesz bez problemu przeszlifować brzegi obudowy i będzie miodzio.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
ja się nie dziwie... nigdy- [Małopolska] Widziany, widziana
czemu zniebieściłeś jarko. On jest przecież fioletowy... :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest temat rozluźniający..- [Małopolska] Widziany, widziana
czy jarko ma duże felgi.. . bo szczerze mówiąc nie kojarze... jeszcze mógł być OZI- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh chyba tak, bo ja tam mieszkam. :>[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:00_________________________________________________ładna pogoda.... qr** zimno jak w d*pie. Co prawda siedze w Krk ale pogoda jest jak narazie do d.... 12 stopni i mokro...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:- [Małopolska] Widziany, widziana
jak wyglądała jak amfibia to pewnie Tukan, bo pisze że jest w Krk...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a może proton to jest jakaś panna którą zapomniałeś wyciągnąć z bagażnika i przy skręcie wyje Raczej powinna wyć przy hamowaniu i dodawaniu gazu :nabijasie: A tak w ogóle to- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj niestety nie dam rady przybyć na spota bo musze być do wieczora w BB. tak w ogole to powitał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to Kerczi wziąłeś się za handelek autami? w sumie spoko, tylko czy jest teraz zbyt...- [Małopolska] Widziany, widziana
ykk z Tobą jest inna sprawa. Bo nikt nie będzie pisał że widział puste auto ykka poruszające się tam i tam....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko bez przesady, co ma jedno z drugim wspólnego...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oo kepasa, jak miło Cie czytać Kurcze Biedruch życze Ci żeby wszystko się udało pozałatwiać i żebyś mógł dalej się cieszyć z jazdy ładną a-czwóreczką... Przecież musisz czymś wozić psiaka... Powodzenia Jak będziesz miał jakieś foty to zapodaj, bo z tego co piszesz nie wygląda to za ciekawie. Dobrze że jesteś w 1 kawałku...[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 22:46_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=b82mvX3ywnI- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh, proton czyli grupowa wymiana łożysk. Ja zmieniałem wczoraj u Wojtka. Jeśli huczy to na 99% łożysko, tym bardziej jak jest głośniej przy skręcaniu w prawo to skończyło Ci się któreś lewe łożysko... Przegub by bił... Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie dobrze że Ty jesteś cały. Auto to tylko kupa żelastwa... kurcze ciężko Ci coś poradzić... wszystko też zależy jak mocno są elementy porozbijane... napewno naprawa nie będzie tania... pocieszające jest to że z tego co piszesz to poza blachą technicznie raczej nic nie ucierpiało. Można spróbować go jakoś niedrogo naprawić i ewentualnie sprzedać... choć nei wiem po ile te autka chodzą... Pozdrawiam i powodzenia życze[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:58_________________________________________________Biedruch może to znak aby zmienić na coś z Twojego podpisu...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyrazy wspólczycia Biedruch... coś ostatnio Cie pech prześladuje... :confused4:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mąż kłóci się z żoną. Doprowadzony do ostateczności mówi: - Nie, no teraz to ci powiem całą prawdę. Dziesięć lat temu gwizdnąłem na taksówkę, a nie na ciebie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja zapale - [Małopolska] Widziany, widziana