Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. każda kiera ma taki symbol więc napisz czy jest ona 4 czy 3 ramienna. Jeżeli 4 ramienna to poducha bedzie pasic jezeli 3 ramienna to musisz zmienić poduche. Jeśli masz taki moduł to będzie Ci działać muftifunkcja. Moduly z końcówką Q i R obsługują tempomat i multifunkcje. Po tym co napisaleś wnioskuje że masz prawdopodobnie tempomat, bo jeśli byś go nie miał to nie widze sensu dlaczego audi dawałoby Ci moduł obsługujący tempomat i multifunkcje. Jeśli nie masz to od razu dokup sobie manetke do tempomatu, widziałem ostatnio na allego za 80zł i będzie też działać. Trzeba będzie tylko dodatkowo zmienić dolną obudowe kolumny kierowniczej (chyba że wytniesz w niej otwór- pare osób tak zrobiło) Musisz wymienić prawdopodobnie taśme na taką z wtyczką 12 pinową (prawdopodobnie masz 6 pinową) i kabelek od poduszki (kosztuje w ASO chyba 70 zł). Tyle. Pozdrawiam
  2. no dobra to ja byłem hehe heh znowu miałem racje... i co BrunoNH [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 19:40_________________________________________________Didi koło ronda ofiar katynia 20 minut temu
  3. no to tak. Ale tej listwy nie musisz dawać i wtedy rózni się tylko tym że jest troszke krótszy z dołu (ja sam sobie tą listwe dodałem). Jak za taki szczegół wolisz płacić 400 zł Twoja sprawa. Ja wole za to kupić inne graty go auta
  4. jesteś w stanie robić tak że nie będzie nic widać. Ja mam szlifowany, a dowiedziałem się dopiero ostatnio jak mi powiedział o tym koleś co mi to montował... Oglądałem gowiele razy i nawet jak się z boku patrzy na to co było szlifowane to nic nei widać... Tyle że koleś zna się na rzeczy bo zajmuje się montowaniem rns-ów i przerobił już ok. 50 takich obudów... Piter ja bym się zastanowił na Twoim miejscu czy nie podjechać do Marcina z Krakowa. Za 2000zł będziesz miał praktycznie nową navi z montażem i do tego nie na żadnych przejściówkach tylko z przełutowanymi pinami... (tak jak jest ori). Nic Cie więcej nei obchodzi. W sumie jest ok. 4 godziny roboty dla kogoś kto ma dużą wprawe. Nie wiem czy za 200 zł jest sens się z tym bawić. Dużo osób robiło u Marcina, zresztą Maciek (Mk4) z Bielska też u niego był. Jakby co to mam do niego kontakt. Pozdrawiam
  5. w klimatroniku możesz bez problemu przeszlifować brzegi obudowy i będzie miodzio.
  6. ja się nie dziwie... nigdy
  7. czemu zniebieściłeś jarko. On jest przecież fioletowy... :>
  8. to jest temat rozluźniający..
  9. czy jarko ma duże felgi.. . bo szczerze mówiąc nie kojarze... jeszcze mógł być OZI
  10. heh chyba tak, bo ja tam mieszkam. :>[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:00_________________________________________________ładna pogoda.... qr** zimno jak w d*pie. Co prawda siedze w Krk ale pogoda jest jak narazie do d.... 12 stopni i mokro...
  11. jak wyglądała jak amfibia to pewnie Tukan, bo pisze że jest w Krk...
  12. a może proton to jest jakaś panna którą zapomniałeś wyciągnąć z bagażnika i przy skręcie wyje Raczej powinna wyć przy hamowaniu i dodawaniu gazu :nabijasie: A tak w ogóle to
  13. ja dzisiaj niestety nie dam rady przybyć na spota bo musze być do wieczora w BB. tak w ogole to powitał
  14. a co to Kerczi wziąłeś się za handelek autami? w sumie spoko, tylko czy jest teraz zbyt...
  15. ykk z Tobą jest inna sprawa. Bo nikt nie będzie pisał że widział puste auto ykka poruszające się tam i tam....
  16. jarko bez przesady, co ma jedno z drugim wspólnego...
  17. oo kepasa, jak miło Cie czytać Kurcze Biedruch życze Ci żeby wszystko się udało pozałatwiać i żebyś mógł dalej się cieszyć z jazdy ładną a-czwóreczką... Przecież musisz czymś wozić psiaka... Powodzenia Jak będziesz miał jakieś foty to zapodaj, bo z tego co piszesz nie wygląda to za ciekawie. Dobrze że jesteś w 1 kawałku...[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 22:46_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=b82mvX3ywnI
  18. heh, proton czyli grupowa wymiana łożysk. Ja zmieniałem wczoraj u Wojtka. Jeśli huczy to na 99% łożysko, tym bardziej jak jest głośniej przy skręcaniu w prawo to skończyło Ci się któreś lewe łożysko... Przegub by bił... Pozdrawiam
  19. Dokładnie dobrze że Ty jesteś cały. Auto to tylko kupa żelastwa... kurcze ciężko Ci coś poradzić... wszystko też zależy jak mocno są elementy porozbijane... napewno naprawa nie będzie tania... pocieszające jest to że z tego co piszesz to poza blachą technicznie raczej nic nie ucierpiało. Można spróbować go jakoś niedrogo naprawić i ewentualnie sprzedać... choć nei wiem po ile te autka chodzą... Pozdrawiam i powodzenia życze[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:58_________________________________________________Biedruch może to znak aby zmienić na coś z Twojego podpisu...
  20. wyrazy wspólczycia Biedruch... coś ostatnio Cie pech prześladuje... :confused4:
  21. Mąż kłóci się z żoną. Doprowadzony do ostateczności mówi: - Nie, no teraz to ci powiem całą prawdę. Dziesięć lat temu gwizdnąłem na taksówkę, a nie na ciebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.