Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma sprawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
GRATULACJE Boseron[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 00:40_________________________________________________ :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter pamiętam o Tobe. Rameczki mam. Sufit przywioze w przyszłym tygodniu w całości bo kolega u którego to leży w garażu w Krakowie (zieluch) jest chory i siedzi do końca tygodnia w domu w Płońsku. Za tydzień powinienem mieć dla Ciebie wszystko. Dzięki Wojtek za fachowe porady i naprawe. Łożysko hula jak ta lala :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak przyjdzie rachunek za prąd to się wszyscy nie pozbieramy... tak w ogole to powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm ciekawe skąd to wiesz... pożyczałeś... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witaj serdecznie. Zapraszamy na spocika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też jestem głodny...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dajesz nex
-
[Małopolska] Widziany, widziana
...i co się tak chwalisz... :>[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:22_________________________________________________... na kogutach..?? :polew:
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
jak to zrobisz fajnie to myśle że jest tutaj paru potencjalnych klientow...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi: - Mamo, mamo chce mi się jeść i pić. Obok stoi facet i doradza: - Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije Na to matka: - Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedział co wiedział...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- [Małopolska] Widziany, widziana
może irko powiedział bykka Cubra :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak, czarny...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poszło PW do Wojtka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko ubierz Pablo nowe a(u)didasy bo inaczej mogą Ci nie dać... :polew: Pablo by nigdy takiej nie kupił. Przecież to jest jak cofnięcie się w tył... to nie ma nawet LEDów z tyłu, tak jak Pablo obecnie Ja się staram nie testować rzeczy na które mnie nie stać bo potem się tylko wkur**am- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tam miałem max 230. ale przyjemnie :> ładną była ta srebna b7 która mijaliśmy, nie wiem czy zwróciłeś uwage. Panowie powiedzcie mi kto jest u nas w grupie mechanikiem, bo doszły mnie takie słuchy, a potrzebuje wymienić łozysko i przegub.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio to dobrze, a jak się za mną jechało- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.heaven666.org/i-wanna-ruin-all-your-childhoods-mwahaha-34033.php- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster dymi mi auto przy dodaniu gazu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze specjalną dedykacją dla Boserona: Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi: - Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi: -Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów. Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem: - Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę :polew: [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:51_________________________________________________nie ma co narzekać na nasze drogi.... http://www.avtoprikol.ru/video/view54.htm- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te stówki to jest to 500 zł od tego kolesia. Facet nie był zameldowany w poslce a obcokrajowcy moga płacic tylko na miejscu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Wihajster za wspólna droge do Skoczowa... ps. jak się jechało Pozdrawiam - [Małopolska] Widziany, widziana