Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no foteczki pierwsza klasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 12:10_________________________________________________ A ja chwaliłem Twoje auto... A tak w ogóle to o co Ci niby chodzi...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamil przeżywasz z tą felgą jak mrówka która dostała okresu... Przecież to masz lekko drapnięte, a piszesz jakbyś urwał pół zawieszenia...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-jaka jest róznica pomiędzy murzynem a piłką do kosza? -piłki do kosza nie wolno kopać -co oddziela ludzi od zwierząt? -morze śródziemne.[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:28_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=n0MgtGNF_ws nowy sport...[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:31_________________________________________________kobiety.... [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 00:34_________________________________________________Cuber teraz z 3 z przodu też beziesz takim pantoflem... :polew: priorytety się zmieniają :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie dzięki za miłego spocika...
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
też planuje taką modyfikacje jak mi obecna turbawka padnie. Czyli już wiem że trzeba się przygotować na chłodnice oleju, tym bardziej że dużo jezdze na trasie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=NpEmNbkDWKE[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5MeiwLLZjDo[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:58_________________________________________________o ja pier.... obadajcie to sobie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przychodzi Jasiek do spowiedzi: - Proszę księdza uprawiałem seks oralny. - Ojj ciężki grzech. A z kim? - Nie mogę księdzu powiedzieć! - Może z Kryśką od Nowaków? - Nie - A może z Kaśką od Kowali? - Nie - Powiedz gówniarzu bo rozgrzeszenia nie dostaniesz! - No naprawdę nie mogę proszę księdza. - To może z Zośką od Graboszy? - Nie - To wyjdź, nie dostaniesz rozgrzeszenia! Wychodzi chłopak z kościoła - czekają na niego kumple: - I co? Dostaleś rozgrzeszenie? - Nie. Ale mam parę namiarów.
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
a grzeje Ci się teraz olej po wymianie turbinki? sory za OT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam Pany i do zobaczenia na spocie. Jak wytrzezwieje to przyjade...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrej nocy Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ekonomista, Prawnik oraz Informatyk spierali się, czy warto mieć kochankę. Ekonomista: Nie warto, trzeba kupować prezenty i dla żony, i dla kochanki - za drogo wychodzi. Prawnik: Nie warto. Z prawnego punktu widzenia jest to nielegalne, w razie rozwodu żona wszystko zabiera... Informatyk: Warto. Żona myśli, że jestem z kochanką, kochanka myśli, że jestem z żona, a ja mogę posiedzieć przy komputerze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pociąg relacji Paryż - Moskwa. W przedziale jadą: starsza Francuzka koło 40stki, jej kilkunastoletnia córka, Polak, Niemiec i Rusek. Nagle pociąg wjeżdża do tunelu i przez kilka sekund panuje całkowita ciemność. W tym czasie słychać charakterystyczny dla całusa CMOK! i zaraz potem uderzenie w twarz. Matka myśli: Ale mam pożadną córkę. Cham ją pocałował, a ona mu w pysk. Córka myśli: Ale mam głupią matkę. Oni ją jeszcze staruchę chcą całować, a ona ich bije. Niemiec myśli: Haha. Pocałowałem ślicznotke, a w ryj dostał kto inny. Rusek myśli: Pojebani ludzie... najpierw całują, potem biją... Polak myśli: A niech sie tam całują, a ja i tak ruskiemu wpierdole...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter mam nadzieje ze wkleisz tam jakos moją audiczke...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To tak dla zmyłki :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Głupoty to Ty Perfidny gadasz. Podłokietnik na tej aukcji jest na 99% ori podłokietnikiem (ma nawet wtyczke do podświetlenia). Ma urwany przedni zatrzask i nigdzie nie widać na nim łapy mocującej. Zresztą nie widze nigdzie u tego kolesia innych podłokietników... Może źle sobie kliknąłeś Spartakusowi chodziło o aukcje http://www.allegro.pl/item621815052_podlokietnik_vw_audi.html Co do ceny to pisałem o ori podłokietnikach. Jeśli nie wiesz jak wygląda sprawa w b6/b7 to nie mędrkuj... BTW. W każdej b6 jest popielniczka z tylu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena jest dość dobra, ale to pewnie dlatego że jest szary. Czarne chodzą od. 300zł w góre.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w głownym temacie trzeba to wypośrodkować... Kamil przecież możesz sobie to zapisać klikając prawym myszy... chyba że chodzi Ci o większą rozdzielaczość... Jeśli tak to ja również poprosze [email protected]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spartakus pasować będzie ale nie ma do niego łapy mocującej, którą samą dość cięzko dostać, a w ASO kosztuje 30 euro.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajne, fajne. Panowie głosować http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_maj_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.150.html
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
tak, tak, ja też jestem za wątkami podkreślającymi błedy i częste usterki. Ale jestem przeciwko zakładnianiu kolejnych wątków o tej samej tematyce... Jeśli ktoś wpisze w wyszukiwarce BLB to znajdzie duzo informacji dotyczących tego silnika. Jeśli jednak będzie czytał piąty wątek opisujący ten sam problem to może się zrazić i nie przeczytać kolejnych w których bycmoże mógłby uzyskać równie cenne informacje. Dlatego jestem za tym by nie mnożyc wątków na ten sam temat, a jak wiadomo temat walków był już wiele razy poruszany. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie tam się podoba...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podoba Wam sie?? http://motoryzacja.interia.pl/galerie/najnowsze/mercedes-e500-coupe-brabus/zdjecie/duze,1031699,1,4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/koszmarna-tragedia-w-legnicy,1310486,324[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 23:33_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/strach-miec-audi,1310437,324
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też chce. poslijcie mi [email protected] thx