Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja też już spadam. Rano trza wstać. Trzymajta sie ludzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem wiem, Wy lubicie takich w Policji.[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:51_________________________________________________ :> :>[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:51_________________________________________________To nie ja musze nosić pałe na pasku ,zeby ktoś ją zauważył :polew: [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:52_________________________________________________Boeron nie wcinaj klawiatury i tak już nic nie wymyślisz :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron Ty lepiej nic nie podejrzewaj. Ty stary pryk jesteś... :polew: [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:48_________________________________________________ kurde chyba pomylilam fora (bo tu mialo byc o samochodach :>)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:47_________________________________________________ albo sie mozna wkq... jeszcze bardziej :polew: Wiesz nie można za wiele oczekiwać od geriatryka :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty też umiesz. Koledzy mi mówili :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Ty myślisz że ja tylko lufe czyścić umiem... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o jakich metodach mówisz... ? :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi dzięki za aukcje z lustrem, ale w garażu mam już czarny fotochrom pod czujnik deszczu. Czujnik też już w drodze. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
wlasnie JAK padnie, jeśli w ogóle a nie że ludzie panikują i się tylko nakręcają...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radom... To ta wieś w połowie drogi pomiędzy Kielcami a Warszawą (tą wsią pod Pruszkowem)?
-
[ALL B6,B7] Prośba o wycenę tarcz i klocków - 345mm
klocki możesz sprzedać jako klocki pod tarcze 321mm... Jest ten sam zacisk wiec kloski pewnie tez. Zawsze większe prawdopobienstwo ze sie jakiś chętny znajdzie. Pozdrawiam
-
[B7 BKE] Po wymianie dwumasu i kpl sprzęgła SACHS występują wibracje
dziwne... na nowym sprzęgle i dwumasie... :mysli:
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
słyszałem 2 klekoty z wyrezanym wydechem i brzmią za***iście (Seat Leon 2.0 tdi 240km by CompSport, Skoda fabia 1.9 TDI 200km by CompSport) Na wolnych obrotach chodzą bez zniam, a jak depniesz to pięnknie buczą. Tyle że obydwa auta były z nieseryjnymi turbinami i wydechani przelotowymi (chyba miały tłumik)
-
[B7 BLB] Klimatyzacja usterka tryb econ
W sterowniku klimy napewno będą zapisane jakieś błedy które więcej nam powiedzą[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:59_________________________________________________pozdrawiam
-
[B7 BLB] Schematy układu elektrycznego
Takie informacje powinny być chyba w ELSie
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
Popieram w 100%. "Kocham" setne posty które mają wzbudzić panike. Jest dużo aut w ktorych system działa niezawodnie. Myśle że bujanie silnikiem wynika głownie z innych usterek (np. zajechane wtryski). piotrsob1 gwarantuje Ci że już napewno nie jedna osoba w audi zastnawiała się nad tym problemem i jeśli tego całkowicie nei zlikwidowali to nie może to być takie do d.... Pytałśpo co coś takiego... Audi pretenduje do wyższych klas niż Skoda i Vw. Dlatego musi mieć jakieś innowacje techniczne oddzielające te auta. Pozdrawiam [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:49_________________________________________________a jeśli chciałeś wyrazić swoje zdanie to mogłeś to zrobić w jednym z paru wątków w tym temacie a nie zakładać nowego... Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija...na to barman: - Widzę że nie jest dobrze. Mów pan co sie stało to panu ulży. - nie.... nie ważne... -no wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej. Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić: - wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy się pukać a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, wiec ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota. - oooo to musiał pan się wk***ić! - nie. Nie to mnie wkurwiło! Po chwili słyszę... a ona puka sie z NIM! - oooooo to musiał pan sie ostro wk***ić! - nie. Nie to mnie wkurwiło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie. - uuuu to musiało ostro pana wk***ić!! - nie. Nie to mnie wkurwiło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę! -o kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!! - Nie. Nie to mnie wkurwiło! Barman patrzy zdezorientowany, - to co pana tak wkurwiło? - Wie pan co mnie wkurwiło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to spoko. postaram się przyjechać, moją nową limuzyną Popieprzam teraz biała strzałą- Seat Inca 1.9 sdi Tata oddał auto od lakiernika i musiałem mu swoje pozyczyc. Teraz śmigam firmówką Ale nie ma złego... próbuje go namówić na zmiane na audi. Troche pojezdzi, (akurat mu wypadł wyjazd do Mikołajek) może zmieni zdanie... Chętnie bym sie pobujał jakąs a6ką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba w wyborowej... Ta babka u Powiatowego jest dobra :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
20mm[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:26 Dzięki. A pamiętasz jaką masz szerokośc felgi i ET?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi jakie masz dystanse?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli ożenisz się z miss to tak, jakbyś kupił mercedesa klasy S. Masz pewność, że produkt został sprawdzony przez co najmniej pięciu specjalistów.[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:48_________________________________________________Dwóch wariatów kupiło sobie kotki. Bawili się nimi fajnie, dopóki nie natrafili na problem, który kotek jest czyj. Pierwszy wymyślił, że swojemu kotu utnie ogonek. Bawią się dalej, ale drugiemu spodobał się kotek bez ogonka. Uciął więc swojemu ogonek i zaczęli myśleć, co zrobić, żeby je znowu móc rozpoznać. Więc pierwszy uciął swojemu przednią nóżkę. Bawili się jakiś czas, ale drugiemu spodobał się kotek bez nóżki, więc swojemu także uciął. Cały problem zaczął się więc od nowa. Po pewnym czasie pierwszy wariat wymyślił, że utnie swojemu kotu druga z przednich nóżek. Drugiemu wariatowi spodobało się jednak, jak fajnie czołga się kotek tego pierwszego, więc swojemu też uciął drugą z przednich nóżek. Po pewnym czasie pierwszy wariat, chcąc wyróżnić swojego kotka, uciął mu dwie tylnie nóżki. Kadłubek jego kotka tak się fajnie poruszał, że drugiemu wariatowi oczywiście się to spodobało, i ze swojego kotka też zrobił kadłubka. I teraz zaczął się już poważny problem, jak rozpoznać, który kotek jest czyj. Myślą, myślą, myślą, i w końcu jeden mówi: - Wiesz, to ja wezmę białego, a ty czarnego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no nie wierze... co tu taka cisza dzisiaj...???
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ozi tylko czycha na Twoje miejsce Przemian... :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w Krakowie są bardzo przyjemne karty :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma