Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Cuber widze że trzeba rzucić temat, kiełbaski o tej i tej i kto chętny to niech wpada, bo inaczej potem sie okazjue że każdy był/mógł być o innej porze... pozdrawiam
  2. eee to co tu taka cisza...[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 01:47_________________________________________________byłem dzisiaj na kiełbaskach ok 22:30 i spotkałem ykka tym razem bez lizaka a z kiełbaską. Podjechała taka ładna chyba granawowa rs4 sedan na blachach KWI...
  3. ykk tym razem nie z lizakiem a kiełbaską koło nyski ok 22:30. Tak btw. podjechała jeszcze rs4 b7 cieny granat chyba na tablicach KWI
  4. Avant to nie Trzeniu
  5. czyli co nie ma dziś wypadu kiełbaskowego??
  6. Hmmm Borys piszesz że kablem który posiada mk4 nie zmienisz ustwień świateł... tymczasem ja wczoraj bawiłem się kablem Maćka i sterownik przyjmował kodowanie na światła dzienne...
  7. my sobie zrobimy swojego spota w Bielsku Przemian. Oj Neź coś ze mną nie dobrze, bo na początku przeczytałem że musisz zakopać kobiete... [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 09:17_________________________________________________a tak w ogóle to bry wszystkim :hi:
  8. HA HA HA... bardzo śmieszne...
  9. witaj :hi:
  10. witaj :hi:
  11. witaj :hi:
  12. http://w1.wrzuta.pl/film/3zmaoMhaFI8[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 23:35_________________________________________________Trzech kolesi zastanawia się jak rozdzielić miedzy sobą skrzynkę szabrowanych jabłek. Jeden rzucił pomysł, ze będą wymyślać wierszyki, kto wymyśli ten bierze 1 jabłko. Zaczyna pierwszy: - "Mickiewicz pisał wiersze, ja biorę jabłko pierwsze" Drugi mówi: - "Mickiewicz pisał wiersze długie, ja biorę jabłko drugie" Trzeci myśli, myśli i mówi: - "A ch*j wam wszystkim w d*pę , ja biorę jabłek cała kupę"
  13. dokładnie, meszanke. Dodam jeszcze coś od siebie i fura będzie chodzić jak ta lala :> :> :>
  14. taaa kupiłem jakiś inny doleje pól litra i tyle...
  15. no ja miałem pierwszą wymiane rozrządu przy 60200km. Teraz zamierzam zrobić przy 120000km
  16. Dokładnie. Przegląd w ASO kosztuje ok. 1000zł (Auto Special). Kerczi a czy wymiany rozrządu w BLB nie robi się co 60 tys.?? Nie wiem ale gdzieś tak słyszałem...
  17. My z Kamilem daliśmy pod 230 w trakcie (krótka przejażdzka jak siedzieliście i żarliście :>)
  18. widzialem w harbutowicach juz pare razy rozstawiony fotoradar, schowany za czerwonym punto...
  19. Dobrej nocy Pany. Boseron miło było się spotkać. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.