Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber widze że trzeba rzucić temat, kiełbaski o tej i tej i kto chętny to niech wpada, bo inaczej potem sie okazjue że każdy był/mógł być o innej porze... pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee to co tu taka cisza...[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 01:47_________________________________________________byłem dzisiaj na kiełbaskach ok 22:30 i spotkałem ykka tym razem bez lizaka a z kiełbaską. Podjechała taka ładna chyba granawowa rs4 sedan na blachach KWI...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest tu kto....
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ykk tym razem nie z lizakiem a kiełbaską koło nyski ok 22:30. Tak btw. podjechała jeszcze rs4 b7 cieny granat chyba na tablicach KWI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Avant to nie Trzeniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli co nie ma dziś wypadu kiełbaskowego??
-
[ALL B7] Włączanie świateł dziennych za pomocą VAG CAN PROFESSIONAL
Hmmm Borys piszesz że kablem który posiada mk4 nie zmienisz ustwień świateł... tymczasem ja wczoraj bawiłem się kablem Maćka i sterownik przyjmował kodowanie na światła dzienne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my sobie zrobimy swojego spota w Bielsku Przemian. Oj Neź coś ze mną nie dobrze, bo na początku przeczytałem że musisz zakopać kobiete... [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 09:17_________________________________________________a tak w ogóle to bry wszystkim :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
HA HA HA... bardzo śmieszne...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://w1.wrzuta.pl/film/3zmaoMhaFI8[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 23:35_________________________________________________Trzech kolesi zastanawia się jak rozdzielić miedzy sobą skrzynkę szabrowanych jabłek. Jeden rzucił pomysł, ze będą wymyślać wierszyki, kto wymyśli ten bierze 1 jabłko. Zaczyna pierwszy: - "Mickiewicz pisał wiersze, ja biorę jabłko pierwsze" Drugi mówi: - "Mickiewicz pisał wiersze długie, ja biorę jabłko drugie" Trzeci myśli, myśli i mówi: - "A ch*j wam wszystkim w d*pę , ja biorę jabłek cała kupę"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, meszanke. Dodam jeszcze coś od siebie i fura będzie chodzić jak ta lala :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa kupiłem jakiś inny doleje pól litra i tyle...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja miałem pierwszą wymiane rozrządu przy 60200km. Teraz zamierzam zrobić przy 120000km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie. Przegląd w ASO kosztuje ok. 1000zł (Auto Special). Kerczi a czy wymiany rozrządu w BLB nie robi się co 60 tys.?? Nie wiem ale gdzieś tak słyszałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
My z Kamilem daliśmy pod 230 w trakcie (krótka przejażdzka jak siedzieliście i żarliście :>)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzialem w harbutowicach juz pare razy rozstawiony fotoradar, schowany za czerwonym punto...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrej nocy Pany. Boseron miło było się spotkać. Pozdro