Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  2. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  3. spoko zaraz zadzwonie i sie postaram cos dowiedziec[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 14:09_________________________________________________ma tylko pirelki i micheliny... nic z tańszych... pozdrawiam
  4. ale chodzi Ci o jakieś lepsze czy tańsze.
  5. hmmm... Sokół rozumiem że chcesz kupić nowe opony. Tata kolegi na śląsku handluje oponami to moge spytać. Chodzi o jakąs konkretną opone? I nie rozumiem, to chcesz fakture czy nie? Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:43_________________________________________________http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=105 :polew: :polew:
  6. no własnie tak sobie przeglądam fotki na necie z róznych wypadków audi i mi się troszke gorąco zrobiło... [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:31_________________________________________________
  7. Oby zadna ściganka się tak nie skończyła...
  8. to jakie masz te kólka bo też chciałbym zobaczyć... Ja niestety od tygodnia poruszam się na 16'' bo dwie 18'' rozwaliłem... :confused4:
  9. a dziękuje, postaram się na spota też przywieźć jakiś napój piwny jeśli dotre :>
  10. witaj na forum. Miłego czytania i pisania :hi:
  11. witaj na forum. Miłego czytania i pisania :hi:
  12. w niedziele będe miał imieniny więc nie wiem czy będe w stanie po sobocie doczołgać się do samochodu, ale postaram się przyjechać...
  13. Rozumiem że wcześniej się zapalała. Podepnij VAGa. Prawdopodobnie poszła mata w fotelu (koszt w ASO 120zł). Mniej prawdopodobna możliwość to że padł Ci czujnik w zapięciu pasów i wysyła sygnał że są cały czas zapięte.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:56_________________________________________________chociaż nie. Bo jeśli to jest fotel kierowcy to chyba kontrolka pasów świeci się po odpaleniu auta bez względu czy ktoś siedzi czy nie. W takim wypadku wskazywałoby to na zapięcie...
  14. bry wszystkim. Sciganko może być w przyszłym tygodniu. Dzisiaj ścignąłem się z Zieluchem i troszke się podbudowałem. Wczorajsze starty na asfalcie z Boseronem też mnie ucieszyły. Pozdrawiam
  15. przecież drzwi rozbiera się w 10 minut...
  16. ja na 99% będe. Ile Was tak średnio jest Panowie? Pozdrawiam
  17. rzeczywiście, nie zauważyłem. Thx
  18. teraz jestem. Myśle że mozna się będzie ścignąć o ile naprawie do tego czasu ABS. A i jest jeszcze jedna kwestia. Na jakim odcinku. Clio miało 135 koni a to jak na auto ważące niecałą tone to całkiem nie mało.
  19. dobra pany, ja spadam na śniadanko jakieś
  20. możemy się ścignąć na asfalcie. Nie umiem ruszać jak jest ślisko i wcale tego nie ukrywam. JAk będe miał już ABS zrobiony to pomyślimy.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:18_________________________________________________ lubisz to, nie?
  21. jak już to nie w galerii tylko na jakimś asfalcie bo drogi są asfaltowe... Nie będe się ścigał z autami quattro w galerii gdzie jest ślisko jak w d*pie... Moge na drodze gdzieś. Po drugie nie dostałem w dupe od Boserona, o czym może zaświadczyć on sam. A co do clio to kolega który jest w tym klubie w bielsku sprawdził i było to 1.8 16V (135 kuni)
  22. no to chodz[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:02_________________________________________________nie wystarczy Ci że juz raz kiedyś w dupe dostałeś... No tak wtedy nie miałeś diod MOCY[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:03_________________________________________________jak Cie znam to pewnie napiszesz ze mnie się nie ścinałwtedy EGR i turbina nie gwizdała...
  23. no wiem ale jeśli dorwałbym też prawe za 250zł, to za 500 moge sobie takie założyć just for fun
  24. hmmm. Przeglądnąłem na szybko te pdfy i nie moge znaleźć rozpiski pinów we wtyczce do wzmacniacza...
  25. Kontaktowałem sie z tym uzytkownikiem , sprzedane [br] Szkoda, czekałem ażsię pojawi prawe w dobrej cenie... Kerczi ściema szyb będzie się super prezentowała z twoimi DIODAMI MOCY Chłopina wszystko zrobi żeby myśleć że nie ma tylko tych 140 koników. Za chwile będą naklejki mocy, ściema szyb mocy, felgi mocy,... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.