Treść opublikowana przez siemian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko zaraz zadzwonie i sie postaram cos dowiedziec[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 14:09_________________________________________________ma tylko pirelki i micheliny... nic z tańszych... pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale chodzi Ci o jakieś lepsze czy tańsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... Sokół rozumiem że chcesz kupić nowe opony. Tata kolegi na śląsku handluje oponami to moge spytać. Chodzi o jakąs konkretną opone? I nie rozumiem, to chcesz fakture czy nie? Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:43_________________________________________________http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=105 :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie tak sobie przeglądam fotki na necie z róznych wypadków audi i mi się troszke gorąco zrobiło... [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 13:31_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oby zadna ściganka się tak nie skończyła...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jakie masz te kólka bo też chciałbym zobaczyć... Ja niestety od tygodnia poruszam się na 16'' bo dwie 18'' rozwaliłem... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dziękuje, postaram się na spota też przywieźć jakiś napój piwny jeśli dotre :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum. Miłego czytania i pisania :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum. Miłego czytania i pisania :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w niedziele będe miał imieniny więc nie wiem czy będe w stanie po sobocie doczołgać się do samochodu, ale postaram się przyjechać...
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Rozumiem że wcześniej się zapalała. Podepnij VAGa. Prawdopodobnie poszła mata w fotelu (koszt w ASO 120zł). Mniej prawdopodobna możliwość to że padł Ci czujnik w zapięciu pasów i wysyła sygnał że są cały czas zapięte.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:56_________________________________________________chociaż nie. Bo jeśli to jest fotel kierowcy to chyba kontrolka pasów świeci się po odpaleniu auta bez względu czy ktoś siedzi czy nie. W takim wypadku wskazywałoby to na zapięcie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry wszystkim. Sciganko może być w przyszłym tygodniu. Dzisiaj ścignąłem się z Zieluchem i troszke się podbudowałem. Wczorajsze starty na asfalcie z Boseronem też mnie ucieszyły. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Nie działa elektryka w drzwiach od kierowcy
przecież drzwi rozbiera się w 10 minut...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja na 99% będe. Ile Was tak średnio jest Panowie? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
rzeczywiście, nie zauważyłem. Thx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz jestem. Myśle że mozna się będzie ścignąć o ile naprawie do tego czasu ABS. A i jest jeszcze jedna kwestia. Na jakim odcinku. Clio miało 135 koni a to jak na auto ważące niecałą tone to całkiem nie mało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra pany, ja spadam na śniadanko jakieś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możemy się ścignąć na asfalcie. Nie umiem ruszać jak jest ślisko i wcale tego nie ukrywam. JAk będe miał już ABS zrobiony to pomyślimy.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:18_________________________________________________ lubisz to, nie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak już to nie w galerii tylko na jakimś asfalcie bo drogi są asfaltowe... Nie będe się ścigał z autami quattro w galerii gdzie jest ślisko jak w d*pie... Moge na drodze gdzieś. Po drugie nie dostałem w dupe od Boserona, o czym może zaświadczyć on sam. A co do clio to kolega który jest w tym klubie w bielsku sprawdził i było to 1.8 16V (135 kuni)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to chodz[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:02_________________________________________________nie wystarczy Ci że juz raz kiedyś w dupe dostałeś... No tak wtedy nie miałeś diod MOCY[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 12:03_________________________________________________jak Cie znam to pewnie napiszesz ze mnie się nie ścinałwtedy EGR i turbina nie gwizdała...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiem ale jeśli dorwałbym też prawe za 250zł, to za 500 moge sobie takie założyć just for fun
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
hmmm. Przeglądnąłem na szybko te pdfy i nie moge znaleźć rozpiski pinów we wtyczce do wzmacniacza...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kontaktowałem sie z tym uzytkownikiem , sprzedane [br] Szkoda, czekałem ażsię pojawi prawe w dobrej cenie... Kerczi ściema szyb będzie się super prezentowała z twoimi DIODAMI MOCY Chłopina wszystko zrobi żeby myśleć że nie ma tylko tych 140 koników. Za chwile będą naklejki mocy, ściema szyb mocy, felgi mocy,... :polew: