Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Dla Ciebie, Dominiki, Rodzinki i najblizszych rowniez Wesolego Jajka i spokojnych, zdrowych Swiat Wielkiej Nocy. ....a dla nas wzystkich... ;( Wesołych 4All[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 10:31_________________________________________________co tu taka cisza...
  2. witajcie. Wczoraj jechała przede mną srebrna b5 z naklejka a4-klubu z tyłu. Skręcała pod Kaufland. Prowadziła płeć piękna. To ktoś z Was? Pozdrawiam
  3. witojcie. Wąski wszystkiego naj naj naj. Wszystkim wesołych świąt
  4. tak jak pisałem wcześniej. Ale jak się wymienia kiere z poduchąto każda z a3 też podejdzie. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  5. no coś wcześnie zakończyliście rozmowy.. a ja dopiero teraz tutaj.. Przemo jak chcesz to możemy Ci nawet ściągnąć podsufitke. Słowo Pingwina
  6. wszytko pauje na 1000%. Sam miałem kiere z a6
  7. koło rezarni... a swoją drogą to jaki to musiał być słup że się nie złamał...
  8. Trzeniu pędzel i farba Dobrej nocy wszystkim
  9. witaj Przemo111. Widze srebnego Avancika b7 czyli to co tygryski lubią najbardziej :naughty:
  10. ale ja jestem w bielsku już... Co do lewarka... ja nie słyszałem... Podrawiam
  11. nie w*wiajcie mnie. Dlaczeo zawsze umawiacie się na miasto jak ja jestem w Bielsku...
  12. Graty Boseron za kolorek... Nie musiałeś tego robić żeby zaimponować Kindze
  13. powinno, bo olej musi skapać do miski... pozdrawiam
  14. ozi, wyrazy wspólczucia. Dobrze że sie wam nic nie stało. Auto to tylko kawał blachy... a tak w ogole to dzieńdoberek wszystkim
  15. ...no w bagażniku Boseron nie bij
  16. No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :> Pablo problem mam taki że mi się nie chce
  17. za godzinke to będe pewnie już spal
  18. dzwoń bo Boserona to ruch zamknie na ulicy Pablo nie będe przecież szedł na piechote...
  19. ale fajnie wyglądają takie drabinki w postach cytowanych... Kinga do bagażnika nie śmiałbym zaglądać P.S. nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(
  20. Szkoda że Kinia nie ma lufy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie: Może Tobie to Jarko przeszkadza... Wiesz jak lubisz... nie będe się czepiał Twoich preferencji :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.