Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
sorry za OT, ale tak się zastanawiam jaki jest sens montazu takiego czujnia? Czy on coś powoduje oprócz piszczenia gdy nie zapnie się pasów?? Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
Hmmm... wygląda jakby było coś nie tak z modułem komfortu (z teg co pamiętam to on steruje całym oświetleniem we wnętrzu). Lampka gaśnie po zamknięciu auta z pilota ponieważ zamknięcie auta powoduje odcięcie dopływu prądu do oświetlenia (nawet jak zostawisz włączone światło w podsufitce to po zamknięciu auta- zgaśnie) Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Duże zużycie oleju
jest to normalne spalanie eksploatacyjne oleju przez silnik. Mój jest zalany Mobilem 1 ESP i bierze litr na 5000km. Wcześniej jezdziłem na Shellu i brał litr na 3500km przy normalnej jezdzie, a przy "deptaniu" po autostradzie wziął litr na 2500km. Wiem z wielu niezależnych źródeł że nie ma się co niepokoić
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mnie wg. Fisu średnie spalanie na trasie bielsko-kraków-bielsko (200km) wyszło 4.9l/100km. Ale kosztowało mnie to tyle nerwów i zdrowia że to co zaoszczędze na paliwie będe musiał wydawać na psychologa... Co do maksynalnych spalań to ostatnio po spocie wyszło mi średnie 22,4l/100 na odcinku 45km.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tylko będe na miejscu to zapraszam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja zawsze chętnie zapraszam do mnie na kawke albo coś mocniejszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zaciski są takie same w przypadku zmiany z 245 na 255. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w bielsku od paru lat jest norauto. jak trzeba jakas pierdołe na szybko wymienic to jest ok. Na poważniejsze naprawy nie polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś dla Boserona: Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta: - A jak to cholerne prawo jazdy wygląda? - Takie ze zdjęciem w środku. Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę, otwiera - w środku jej twarz widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi: - Jakbyś mi od razu powiedziała, że z też z policji jesteś to bym cię puściła... KERCZI kasa doszła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie cabriolecika mam ze stajni volkswagena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam szanowne grono [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________ładna pogoda dzis więc wyciągnąłem mojego golfika i popier.... cabriolecikiem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja sie nie chwale ja opisuje sytuacje ku przestrodze... Nie ukrywam że była to głupota... Cóż za błędy się płaci...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dokładnie- mój błąd. Jeszcze rano je dojechałem na parkingu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rtocki akurat na oponach nigdy bym nie oszczędzał. Miałem jechać w tym tygoniu kupic nowe. Jak przesle Ci zdjecie drogi i łuku to zrozumiesz że dobra opona by nic nie dała...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
piasku bylo mało ale przy prędkości 150 wystarczyło... :kwasny: Oponki i tak miałem wymieniać w tym tygodniu bo były łyse... Dzisiaj rano je troche jeszcze doprawiłem na parkingu...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no wracałem na dwóch kołach które mi urzyczył kolega mk4 i na dwóch moich. Tutaj momentalnie strzeliły obie opony więc nie było mowy o dalszej jezdzie[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:49_________________________________________________z zawiasem wydaje sie wszytko ok. narazie jezdze na dwóch 18 i dwóch 16. Jutro bede myslal co dalej. Ale wydaje sie ze zawias jest cały..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no jak by kraweżniczki mocniej przytrzymały to mógłby dach być to uderzenie było bardzo mocne. Wszystko w środku latało... dobrze żę poduchy nie strzeliły. Zawias wydaje się cały, ale jutro jade go dokładnie sprawdzić...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no wiem zawias by sie przydał, ale narazie cięzko z kasą. Chyba bede musiał poczekać troszke. Narazie zamontowałem czarny sufit i podłokietnik. Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 02:34_________________________________________________dzisiejsza przygoda... ;( ;( ;( ;( no niestety 2 felgi pęknięte, 2 scharatane... ale to i tak nic przy 6 wyrwanych krawężnikach. Nie polecam wyprzedzania na łuku przy 150 na nowo oddnej drodze gdzie może zdarzyć się troszke piachu... Kraweznik po pierwszym uderzeniu A tu ślad jak leciałem na rozwalonych kołach na drugi krawęznik Na początku nie wiedziałem co zrobić bo zapas mam tylko jeden a koła rozwalone dwa (do tego jeszcze niewiadomo czy dojazdówka by weszła na przedni hamulec). Na szczęscie zadziałało bielskie assistance w postaci Maćka- Mk4, który użyczył mi dwa swoje koła. Z tego miejsca- jeszcze raz wielkie dzięki Maciek. A tu felgi ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na początku nie wiedziałem co zrobić bo zapas mam tylko jeden a koła rozwalone dwa (do tego jeszcze niewiadomo czy dojazdówka by weszła na przedni hamulec). Na szczęscie zadziałało bielskie assistance w postaci Maćka- Mk4, który użyczył mi dwa swoje koła. Z tego miejsca- jeszcze raz wielkie dzięki Maciek. (choć pewnie i tak nie przeczytasz bo to wątek małopolski) [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 16:39_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no zawias wyglada na cały. dokładniej podjade go jutro sprawdzić. No troszke za szybko było. 30 sekund po tym podjechali koledzy z agencji reklamowej którzy kręcili na tym odcinku reklame scirocco. Mówiłem im że jakby byli minute wcześniej to by mieli zaje***ty film...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety 2 felgi pęknięte, 2 scharatane... ale to i tak nic przy 6 wyrwanych krawężnikach. Nie polecam wyprzedzania na łuku przy 150 na nowo oddnej drodze gdzie może zdarzyć się troszke piachu... ;( ;( ;([br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 14:59_________________________________________________Kraweznik po pierwszym uderzeniu A tu ślad jak leciałem na rozwalonych kołach na drugi krawęznik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojechał pewnie na kopiec i wydaje mu się że to góry
-
[B7 BRD] Jeździłem na "zatkanych" wtryskach, problem z tuningiem
witaj smughos Pozwoliłem sobie porównać wykres Twojego autka i mojego po programie (mój czarny wykres). Ja miałem 140 konną wersje. Wydawało mi się że mam dość dużą "górke" w momencie, ale jak zobaczyłem Twój wykres po modyfikacji w V-techu to mój w porównaniu do niego jest "gładziutki". Pozdrawiam serdecznie. Co do dalszych modyfikacji Twojego silnika to polecam compsport. Byłem wczoraj u chłopaków i są w fazie testowania jakiejś mocniejszej turbinki do naszych silników (2.0 tdi). Jak wiadomo do nas nie wejdzie każda turbina bo silnik jest ułożony wzdłużnie i nie ma tam dużo miejsca. Pozdrawiam jeszcze raz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sedanik