Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. sorry za OT, ale tak się zastanawiam jaki jest sens montazu takiego czujnia? Czy on coś powoduje oprócz piszczenia gdy nie zapnie się pasów?? Pozdrawiam
  2. Hmmm... wygląda jakby było coś nie tak z modułem komfortu (z teg co pamiętam to on steruje całym oświetleniem we wnętrzu). Lampka gaśnie po zamknięciu auta z pilota ponieważ zamknięcie auta powoduje odcięcie dopływu prądu do oświetlenia (nawet jak zostawisz włączone światło w podsufitce to po zamknięciu auta- zgaśnie) Pozdrawiam
  3. jest to normalne spalanie eksploatacyjne oleju przez silnik. Mój jest zalany Mobilem 1 ESP i bierze litr na 5000km. Wcześniej jezdziłem na Shellu i brał litr na 3500km przy normalnej jezdzie, a przy "deptaniu" po autostradzie wziął litr na 2500km. Wiem z wielu niezależnych źródeł że nie ma się co niepokoić
  4. mnie wg. Fisu średnie spalanie na trasie bielsko-kraków-bielsko (200km) wyszło 4.9l/100km. Ale kosztowało mnie to tyle nerwów i zdrowia że to co zaoszczędze na paliwie będe musiał wydawać na psychologa... Co do maksynalnych spalań to ostatnio po spocie wyszło mi średnie 22,4l/100 na odcinku 45km.
  5. jak tylko będe na miejscu to zapraszam
  6. ja zawsze chętnie zapraszam do mnie na kawke albo coś mocniejszego
  7. Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke
  8. zaciski są takie same w przypadku zmiany z 245 na 255. Pozdrawiam
  9. w bielsku od paru lat jest norauto. jak trzeba jakas pierdołe na szybko wymienic to jest ok. Na poważniejsze naprawy nie polecam
  10. coś dla Boserona: Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta: - A jak to cholerne prawo jazdy wygląda? - Takie ze zdjęciem w środku. Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę, otwiera - w środku jej twarz widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi: - Jakbyś mi od razu powiedziała, że z też z policji jesteś to bym cię puściła... KERCZI kasa doszła
  11. nie nie cabriolecika mam ze stajni volkswagena
  12. witam szanowne grono [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________ładna pogoda dzis więc wyciągnąłem mojego golfika i popier.... cabriolecikiem
  13. ja sie nie chwale ja opisuje sytuacje ku przestrodze... Nie ukrywam że była to głupota... Cóż za błędy się płaci...
  14. no dokładnie- mój błąd. Jeszcze rano je dojechałem na parkingu
  15. rtocki akurat na oponach nigdy bym nie oszczędzał. Miałem jechać w tym tygoniu kupic nowe. Jak przesle Ci zdjecie drogi i łuku to zrozumiesz że dobra opona by nic nie dała...
  16. piasku bylo mało ale przy prędkości 150 wystarczyło... :kwasny: Oponki i tak miałem wymieniać w tym tygodniu bo były łyse... Dzisiaj rano je troche jeszcze doprawiłem na parkingu...
  17. no wracałem na dwóch kołach które mi urzyczył kolega mk4 i na dwóch moich. Tutaj momentalnie strzeliły obie opony więc nie było mowy o dalszej jezdzie[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:49_________________________________________________z zawiasem wydaje sie wszytko ok. narazie jezdze na dwóch 18 i dwóch 16. Jutro bede myslal co dalej. Ale wydaje sie ze zawias jest cały..
  18. no jak by kraweżniczki mocniej przytrzymały to mógłby dach być to uderzenie było bardzo mocne. Wszystko w środku latało... dobrze żę poduchy nie strzeliły. Zawias wydaje się cały, ale jutro jade go dokładnie sprawdzić...
  19. no wiem zawias by sie przydał, ale narazie cięzko z kasą. Chyba bede musiał poczekać troszke. Narazie zamontowałem czarny sufit i podłokietnik. Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 02:34_________________________________________________dzisiejsza przygoda... ;( ;( ;( ;( no niestety 2 felgi pęknięte, 2 scharatane... ale to i tak nic przy 6 wyrwanych krawężnikach. Nie polecam wyprzedzania na łuku przy 150 na nowo oddnej drodze gdzie może zdarzyć się troszke piachu... Kraweznik po pierwszym uderzeniu A tu ślad jak leciałem na rozwalonych kołach na drugi krawęznik Na początku nie wiedziałem co zrobić bo zapas mam tylko jeden a koła rozwalone dwa (do tego jeszcze niewiadomo czy dojazdówka by weszła na przedni hamulec). Na szczęscie zadziałało bielskie assistance w postaci Maćka- Mk4, który użyczył mi dwa swoje koła. Z tego miejsca- jeszcze raz wielkie dzięki Maciek. A tu felgi ;( ;( ;(
  20. Na początku nie wiedziałem co zrobić bo zapas mam tylko jeden a koła rozwalone dwa (do tego jeszcze niewiadomo czy dojazdówka by weszła na przedni hamulec). Na szczęscie zadziałało bielskie assistance w postaci Maćka- Mk4, który użyczył mi dwa swoje koła. Z tego miejsca- jeszcze raz wielkie dzięki Maciek. (choć pewnie i tak nie przeczytasz bo to wątek małopolski) [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 16:39_________________________________________________
  21. no zawias wyglada na cały. dokładniej podjade go jutro sprawdzić. No troszke za szybko było. 30 sekund po tym podjechali koledzy z agencji reklamowej którzy kręcili na tym odcinku reklame scirocco. Mówiłem im że jakby byli minute wcześniej to by mieli zaje***ty film...
  22. no niestety 2 felgi pęknięte, 2 scharatane... ale to i tak nic przy 6 wyrwanych krawężnikach. Nie polecam wyprzedzania na łuku przy 150 na nowo oddnej drodze gdzie może zdarzyć się troszke piachu... ;( ;( ;([br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 14:59_________________________________________________Kraweznik po pierwszym uderzeniu A tu ślad jak leciałem na rozwalonych kołach na drugi krawęznik
  23. pojechał pewnie na kopiec i wydaje mu się że to góry
  24. witaj smughos Pozwoliłem sobie porównać wykres Twojego autka i mojego po programie (mój czarny wykres). Ja miałem 140 konną wersje. Wydawało mi się że mam dość dużą "górke" w momencie, ale jak zobaczyłem Twój wykres po modyfikacji w V-techu to mój w porównaniu do niego jest "gładziutki". Pozdrawiam serdecznie. Co do dalszych modyfikacji Twojego silnika to polecam compsport. Byłem wczoraj u chłopaków i są w fazie testowania jakiejś mocniejszej turbinki do naszych silników (2.0 tdi). Jak wiadomo do nas nie wejdzie każda turbina bo silnik jest ułożony wzdłużnie i nie ma tam dużo miejsca. Pozdrawiam jeszcze raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.