Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. czyżby jakieś rezanko...?
  2. hehe, patrząc na to (jakże piękne) auto chciałoby się zapytać... a gdzie są hamulce Ja rok temu mialem podobny problem bo przy dużych felgach tarcza znika poprostu. Teraz przy 18'' i tarczy 321mm jest ok. Pozdrawiam
  3. do b7 musi być felunek min. 18 cali. Jeśli koniecznie upierasz się przy 17 to powienienes zdecydować się na jakieś ori felgi z a4 b7. Pomniejszone felgi z rs4, R8 i tego typu zabawek, moim zdaniem nie będą nigdy jakoś super wyglądać. Masz wszystko ok. z przednimi hamulcami, bo z tego co widze na pierwszych fotkach to tarcza nie wygląda za ciekawie. Pozdrawiam
  4. śmiesznie wygląda taka jedna rurka z tyłu...
  5. schowasz mu ten polar że ma go szukać...?? :polew: :polew:
  6. mam tak samo jak ty GRazny
  7. a ja lubie jezdzic strażą pożarną. Co do tych b6 z 2005 roku to w ETCE pod 2005 rokiem jest b6 dlatego że ETKA bierze rok modelowy, a on zmienia się jakoś w okolicach lipca. Ja mam np. auto wyprodukowane w lipcu 2005 ale wg. audi jest to rok modelowy 2006. Kerczi chcialbyś żeby lustrka były takie same... bo b5 dużo jest na allegro od s4 A6 ma takie same lusterka chyba Pozdrawiam[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:09_________________________________________________co do takiego wzoru felg to mk4 na takie poluje i z tego co wiem to lada dzień sobie takie sprawi[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________dobra Pany, ja się zbieram do spania. Trzymta sie :> :> :>
  8. może chodziło mu o pierwszą rejestracje... :mysli:
  9. w b7 kierownice w a4 i a6 są identyczne, tak samo poduchy, więc są w 100% kompatybilne. Jeśli chodzi o kiere z a3 to ma ona nieco inne mocowanie poduchy, więc jak wymieniamy na dieke z a3 to musimy dorwać komplet z airbagiem. Pozdrawiam
  10. schowki są identyczne. pozdrawiam
  11. też mam leciutkie pukanie
  12. a czy jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby to grzeją Ci lusterka? Sprawdź czy nie masz czasem klimatronika z b7. Jak za niego pociągniesz to powinien się wysunąć. Z tyłu jest naklejka z modelem. Jak wkłada się do b7 klimatronik z b6 to nie działa ogrzewanie tylnej szyby (lusterka grzeją). Z tego co wiem to na odwrót jest tak samo. Pozdrawiam
  13. no zbyt duży tłok tu nie panuje...
  14. ja Ci lufy nie będe czyścił :polew: dobra, gasze
  15. spoko spoko, bo pościeli nie dopierzesz :naughty:
  16. oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko
  17. a ja pije cały czas...
  18. Kerczi a ja pije wino od Ciebie ze sklepu A d*pa to jest z Zielucha bo stał obok i nie chciał nic powiedziec a miał na sobie koszulke a4-klubu... byłaby reklama... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  19. dobra ja ide spac. dobranoc
  20. nio do k.... nędzy. człowiek o złotym sercu a go od pingwinów wołają :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.