Treść opublikowana przez siemian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum :hi:
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
i poddać badaniom, na skręcanie, pękanie i rozciąganie, bo mogą się również różnić materiałem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to źle się orientujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron... do pracy!! Za nasze podatki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JAK UPRAWIAJĄ SEKS... BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znależć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz już ramki Kerczi?
-
[ALL B6] Domykanie szyb - nie działa po odłączeniu akumulatora
ciesze się że mogłem pomóc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
[ALL B6] demontaż przedniego siedzenia w a4/b6 - denerwujące bujanie
tam nie ma kliników łączących. Prowadnica chodzi po małej metalowej kulce
-
[ALL B6] Domykanie szyb - nie działa po odłączeniu akumulatora
hmmm... wiem że np. w mercedesie żeby działało zdalne zamykanie i otwieranie szyb (jak również automatyczne otwieranie i zamykanie szyb ze środka- w sensie naciskasz przycisk i puszczasz a szyba sama idzie do końca) po odlaczeniu zasilania to trzeba skalibrować czujniki. Polega to na otwarciu szyb do końca i zamknięciu ich z kabiny. Nie wiem jak sprawa wygląda w audi, ale być może analogicznie Pozdrawiam serdecznie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Uważam że w tym temacie powinni wypowiadać się głównie posiadacze w/w zestawów (czyli 321mm). Łatwo filozofować "na odległość". Gdy hamulec jest za mały to choć byśmy dawali nadroższe klocki to mało poprawi się skuteczność hamowania a całość będzie się przegrzewać (jak w przypadku hamulców 288 w 2.0 tdi). Inaczej jest przy zestawie 321mm... Co do klocków, ja mam założone ori (potrzebowałem szybko a Ate nigdzie nie mogłem dostać- ale wydaje mi sie że ori to chyba tez ate... Wąski?? Ty się napewno lepiej orientujesz). Tarcze mam Ate i jestem bardzo zadowolony. Trzeba wziąć pod uwagę że hamulce o wiekości 321mm w aucie o mocy <200HP i wadze ok. 1600kg mają moim zdaniem tyle "zapasu" że ciężko jest je tak naprawde zgrzać. Mnie w każdym razie mojego zestawu się jeszcze nie udało. Moim zdaniem skuteczność hamowania jest bardzo dobra. Kerczi, jechałeś pare razy ze mną i wiesz jaki mam styl jazdy. To że jeszcze nie udało mi się i przegrzać, cały czas są tak samo skuteczne i nie dzieje się z nimi nic niepokojącego- myśle że nic więcej dodawać nie trzeba... Ja jestem bardzo zadowolony i następnym razem wybiore prawdopodobnie taki sam zestaw. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.golf.pl/phpbb2/viewtopic.php?p=16967 :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc Pany
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na hamulcach nie ma co oszczedzać. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych modow jakie zrobiłem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zieluch czy żeby wyciągnąć climatronik to trzeba wyjac rnsa? Bo wydaje mi sie ze rns go trzyma...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też bym jakoś w czwartek podjechał. pozdrawiam