Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ja mam od tego ludzi :> Dobrsa koniec dogadywek. Basta. jade na śniadanie
  2. hehe, urazów nie mam. Widze że szybko odpisujesz bo zaraz bedziesz musiał polecieć troche na rowerku popedałować żeby przez następne 15 minut mieć prąd. Doceniam to poświęcenie dla czytania forum... My mamy łatwiej :polew: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:20_________________________________________________a czy ja się śmieje...
  3. przepraszam bardzo jarko- Bielsko ma 200 tys. mieszkańców... :>
  4. u Ciebie sołtys chowa na noc asfalt do garażu, a ptaki zawracają 3 pagórki wcześniej[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________
  5. nie no bo ja słyszałem że u Was jak pies zdechnie to łańcuch jeszcze dwa tygodnie szczeka... :polew:
  6. witaj :hi:
  7. Tukan a tam do Ciebie to w ogóle śnieg dolatuje??
  8. po wymianie podsufitki na parkingu w galerii czuje siętam jak w domu... :polew: Mam tam taki duuuuży garaż na duuużo samochodów [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________... a ile osób mnie odwiedza
  9. ktoś chętny na śniadanko w jeffsie??
  10. oj Cuber nie uwieże że nie popijasz w tygodniu...[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:20_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=jT7NQk5N0qY
  11. Cuber wtedy akurat nadrabiałem zaległości w prowadzeniu autka. Jak chcesz to wpadaj to powalczymy... Ale Ty pewnie jutro musisz być na nogach...
  12. witaj :hi:
  13. boseron nie gadaj tylko wpadaj na woodeczke [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:48_________________________________________________Kobieta napewno już śpi :naughty:
  14. ja dziś :drunk: :drunk: więć kto wie gdzie jest moja melina to zapraszam :decayed: Kerczi żądam zniżki w Żabci na alkohol. Przez ostatnie pare tygodni zrobiłem Ci pare stówek obrotu. To to polepszenie o którym mówiłeś :>
  15. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  16. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  17. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  18. a to dałem du... ciała (klubowiczowi nie przystoi przeklinać :>) Czytałem wiadomości od ostatniej wizyty ale nie oglądałem linków. Przyznaje się bez bicia. Kerczi dzwoń do Zielucha u niego wszystko jest.
  19. http://moto.onet.pl/1546733,2217,artykul.html
  20. just for fun :naughty:
  21. witaj. miłego czytania i pisania :hi:
  22. witaj. miłego czytania i pisania :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.