Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. powitał. Zieluch i jak z tą policją wczoraj? Trzeba było tak balować?
  2. a gdzie byliście na tej hamowni jeśli można wiedzieć Pozdrawiam
  3. witaj :hi:
  4. witaj :hi:
  5. witaj :hi:
  6. witaj :hi:
  7. witaj :hi:
  8. witaj :hi:
  9. witaj :hi:
  10. witaj :hi:
  11. witaj :hi:
  12. hehe, Krakusy mają. Pisałem wczęsniej nie chodzi o mnie, bo ja przez większość czasu i tak jestem w Krk dlatego nie moge zawitać na Bielskie spociki. Chodzi mi o kolege Mk4,(chyba się wstydzi zapytać :>) który chce wymienić moduł i kiere, a to potem trzeba zvagować i pokasować błędy. Kiedy MArtin miałbyś ewentualnie chwilke i czy jesteśz BB? Pozdrawiam
  13. Pany to odpowie mi ktoś czy ma Vaga i użyczy...? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. to ma ktoś taki kabelek i jeśli coś to byłby w stanie się gdzieś umówić i pokasować te błędy? Pozdrawiam
  15. koledzy mam pytanko. Ma ktoś w Bielsku Vaga do B7? Kolega Mk4 chce wymienić kiere ma multifunkcje ale po wymianie modułu trzeba błędy pokasować. Sam się chyba wstydzi zapytać, więc ja to robie :>
  16. ja jezdziłem troche kolegi 320d
  17. poprawiłem- dzięki Jarko
  18. elo pany. Projekt Ledy w fotelach zakończony. Projekt- wstawiony Siemian też... ide spać... Tak Pany wypiłem dwa piwa...
  19. po ledy jade do kartimexu (zresztą jest to koło marwitu) W fotelach mam oprawki pod krótkie lampki rurkowe wiec nie ma problemu
  20. A Ty Zieluch taki zmęczony byłeś... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Jutro rano jade po żarówki LEDowe i zakładam pod fotel
  21. Kerczi ramki wypukłe były by super. Ale też wolałbym bez nicku. Powiem wam że dzisiaj na opolskiej objechała mnie jakiaś stara ibiza. Kurcze miałem uczucie jakbym ręczny zaciągnął... Z Zieluchem doszliśmy do wniosku że nawet on by miał kłopot... P.S. Kerczi to chodziło nawet lepiej od tego fiata coupe co Cie ostatnio objechał :) Lampki w fotelach już siedzą. Jutro kupie żaróweczki diodowe do nich. Zieluch wielkie THX za pomoc.
  22. no to Wąski pojechałeś... Jak może być w krakowskim...?
  23. odezwał się staruszek...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.