Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
co do tamtych zacisków z aukcji to są one bez mocowań, jak już tkoś napisał i ciężko będzie je zdobyć osobno. Co do tego allegrowicza to ja od niego kupilem kompletne zaciski pod 321 i jestem bardzo zadowolony. Stan super. pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie Boseron. Damy rade. Dixi był chyba dziś zbyt zaspany Kerczi :polew: Dobra ja spadam spać. Jutro rezanko lampek. Zdzwonimy sie Kerczi jakoś bo podjade po narzędzia. Dobrej nocki wszystkim
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no poprostu klapka popielniczki jest idealnie prosta a nie zagięta tak jak u nas. różnice widac gołym okiem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak człowiek cięzko reza cały wieczór, organizuje logistyke częsci do auta, a tutaj na forum trwa obgadywanie na całego... Boseron nic się nie martw. Jutro jest kolejny dzień, kolejny dzień rezania. A że wszystkie lampki migają... no co jak w wesołym miasteczku... Jakbyś jechał po moduł, to daj znać przejade się z Tobą. Czemu Ci Kerczi ten tempy-mat nie chodzi...? Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 01:24_________________________________________________Boseron tak sobie myśle że to przekaźnik od tylnej wycieraczki może być padnięty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podsufit wyrezany. Pingwin skończył :> :> :> Jarko, Zieluch, Boseron, Teiks Didi, Cuber, Kerczi, Tomek S-line i cała reszta dzięki za pomoc.
-
[ALL B7] Mata grzewcza do foteli s-line
to maty przepalają się od temperatury,czy od czego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam czesc ale nie wszystko, bo pożyczylem od Kercziego[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________to wezcie aparat to zrobi sie foto story
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to spoko wezme wszystko, a macie jakies narzędzia? jak tak to wezcie prosze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no ale piszecie poważnie czy sobie jaja robicie bo już nie wiem??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łohoho nio rezanko niezłe...
-
[ALL B7] Mata grzewcza do foteli s-line
jeśli się różnią to pewnie mocowaniem albo wielkością. Tak myśle. Ale wydaje mi się że mata ze zwykłych foteli też powinna pasować. Najważniejsze że masz całą instalacje w aucie do grzanych foteli bo mysle ze z tym by był większy problem Pozdrawiam
-
[ALL B6] Avant - wycieraczka tylnia
popodnosiłem pare raszy wycieraczke i rzeczywiści jakby było troszke lepiej, ale nie dużo... Spróbuje tam czymś psiknąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli rozumiem że podczas spotów odbywały się jakieś rezania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa napewno...[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 13:23_________________________________________________na spotach sie nie reza, na spotach sie podziwia :> :>
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
w Krk jest koleś który montuje za 2300. Robi to bardzo profesjonalnie i na ori częściach. Kolega montował w bydgoszczy to miał rnsa na kleju a z tyłu plątanine kabli... więc trzeba uważać na kogo się trafi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ostatnio ktoś mi polecał ferodo, tylko nie pamiętam które.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, wlasnie jest klopot bo Kerczi jutro nie może rezać a ja sie nie moge już doczekać... i chyba rezanko bedzie dopiero we wtorek. Chyba że znajdziemy jakas inna "meline" :>
-
[ALL B7] Ogrzewanie tylnej szyby a panel klimy
jeśli jest z B7 (a tak wynika z naklejki), nie masz navi i grzanych foteli, to wszystko powinno działać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem wiem. Spoko ja ide spac Do jutra Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, albo to i to :> :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 01:43_________________________________________________rozumiem że jesteś jutro na spociku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra Pany ja powoli ide spać bo jestem wykończony. Pozdrawiam
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
Ja płyty DVD z mapą nigdy nie wyciągałem a mimo to mi się zabrudził laser... Ale już jest wyczyszczony elegancko i Navi od razu szybciej chodzi
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
w RNS-E ogólnie te lasery podobno lubią się brudzuć i trzeba je czyścić co jakiś czas bo wentylatorek z tyłu navi zaciąga kurz. Podejewam że w Navigation Plus jest podobnie. Pozdrawiam