Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. co do tamtych zacisków z aukcji to są one bez mocowań, jak już tkoś napisał i ciężko będzie je zdobyć osobno. Co do tego allegrowicza to ja od niego kupilem kompletne zaciski pod 321 i jestem bardzo zadowolony. Stan super. pozdrawiam
  2. dokładnie Boseron. Damy rade. Dixi był chyba dziś zbyt zaspany Kerczi :polew: Dobra ja spadam spać. Jutro rezanko lampek. Zdzwonimy sie Kerczi jakoś bo podjade po narzędzia. Dobrej nocki wszystkim
  3. no poprostu klapka popielniczki jest idealnie prosta a nie zagięta tak jak u nas. różnice widac gołym okiem...
  4. no tak człowiek cięzko reza cały wieczór, organizuje logistyke częsci do auta, a tutaj na forum trwa obgadywanie na całego... Boseron nic się nie martw. Jutro jest kolejny dzień, kolejny dzień rezania. A że wszystkie lampki migają... no co jak w wesołym miasteczku... Jakbyś jechał po moduł, to daj znać przejade się z Tobą. Czemu Ci Kerczi ten tempy-mat nie chodzi...? Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 01:24_________________________________________________Boseron tak sobie myśle że to przekaźnik od tylnej wycieraczki może być padnięty...
  5. witam wszystkich Panowie
  6. podsufit wyrezany. Pingwin skończył :> :> :> Jarko, Zieluch, Boseron, Teiks Didi, Cuber, Kerczi, Tomek S-line i cała reszta dzięki za pomoc.
  7. to maty przepalają się od temperatury,czy od czego?
  8. ja mam czesc ale nie wszystko, bo pożyczylem od Kercziego[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________to wezcie aparat to zrobi sie foto story
  9. no to spoko wezme wszystko, a macie jakies narzędzia? jak tak to wezcie prosze
  10. nie no ale piszecie poważnie czy sobie jaja robicie bo już nie wiem??
  11. łohoho nio rezanko niezłe...
  12. jeśli się różnią to pewnie mocowaniem albo wielkością. Tak myśle. Ale wydaje mi się że mata ze zwykłych foteli też powinna pasować. Najważniejsze że masz całą instalacje w aucie do grzanych foteli bo mysle ze z tym by był większy problem Pozdrawiam
  13. popodnosiłem pare raszy wycieraczke i rzeczywiści jakby było troszke lepiej, ale nie dużo... Spróbuje tam czymś psiknąć
  14. czyli rozumiem że podczas spotów odbywały się jakieś rezania
  15. taaa napewno...[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 13:23_________________________________________________na spotach sie nie reza, na spotach sie podziwia :> :>
  16. w Krk jest koleś który montuje za 2300. Robi to bardzo profesjonalnie i na ori częściach. Kolega montował w bydgoszczy to miał rnsa na kleju a z tyłu plątanine kabli... więc trzeba uważać na kogo się trafi
  17. ostatnio ktoś mi polecał ferodo, tylko nie pamiętam które.
  18. hehe, wlasnie jest klopot bo Kerczi jutro nie może rezać a ja sie nie moge już doczekać... i chyba rezanko bedzie dopiero we wtorek. Chyba że znajdziemy jakas inna "meline" :>
  19. jeśli jest z B7 (a tak wynika z naklejki), nie masz navi i grzanych foteli, to wszystko powinno działać
  20. wiem wiem. Spoko ja ide spac Do jutra Pany
  21. hehe, albo to i to :> :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 01:43_________________________________________________rozumiem że jesteś jutro na spociku?
  22. dobra Pany ja powoli ide spać bo jestem wykończony. Pozdrawiam
  23. Ja płyty DVD z mapą nigdy nie wyciągałem a mimo to mi się zabrudził laser... Ale już jest wyczyszczony elegancko i Navi od razu szybciej chodzi
  24. w RNS-E ogólnie te lasery podobno lubią się brudzuć i trzeba je czyścić co jakiś czas bo wentylatorek z tyłu navi zaciąga kurz. Podejewam że w Navigation Plus jest podobnie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.