Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No jeszcze zapomniałeś dodać że rysa na błotniku z tyłu zakłuca aerodynamike mojego auta i przez to musze walczyć cały czas na drodze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał wszystkich. Wąski jechałeś za Kerczim?? Chciało Ci sie czekać aż jego 140 kucy rozpędzi jego furmankę...? Kerczi nie przywykł do patrzenia w lusterko bo jezdzą tam tylko Cinquecento 700 i tym podobne. 900 i Sportingi już go biorą bez problemu :polew: Pewnie w międzyczasie wyprzedziło Was pare B5... :> :>[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:14_________________________________________________hmmm. a tak odbiegająć od tematu widziałem ostatnio A5 i jak koleś włączał kierunkowskaz to przygasał mu led z przodu po tej stronie po której był włączany kierunek. Czy to normalne? wie ktoś?? Nie wyglądało to zbyt fajnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie śpie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Kerczi a Ty ostatnio to same dowcipy rzucasz... :gwizdanie: :gwizdanie: Choć mnie się to podoba. Dobry dowcip nie jest zły :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich spamowiczów
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
i jeszcze za to płaci... :> :>
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No pięknie milo222... Żona poszła na zakupy a Ty bierzesz tył i przód i to bez gumek!! :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kikut... kto to ku*wa jest Kikut...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
K*WAAAAAAAAAA MAĆ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam właczone ale mimo to nie przeszkadza mi to w pisaniu postów
-
[B6 AVB] Huczenie/buczenie w trakcie jazdy
jaki masz przebieg autka marekg ??
-
[B7 BPW] Drgania silnika
np. Kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze co tu taka cisza dzisiaj?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber co z moim ostrzeżeniem?? W sensie że chce go już nie mieć i mieć go nie powinienem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitał wszyskich w ten piekny poranek :hi: [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 07:21_________________________________________________wstawać wstawać Krakusy. Pora troszke pospamować :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, dobre. Dobra teraz naprawde ide spac[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 01:12_________________________________________________ :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio jak??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poko poko, nie będe Cie przecież namawiał... Każdy ma to co lubi Ja sie zbieram spać bo musze wczesnie wstać. Dobranoc wszystkim
-
[B7 BLB] Prawdopodobne zatarcie silnika
no i trza było panikować...?? Od początku pisałem żeby poczekać na diagnoze a nie sr** w gacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam nie widzę różnicy jak to?? to drugie w HDR zrobione i brak neonow :polew: Aha PABLO jeszcze lampy z tyłu i wydech do wymiany i wtedy pogadamy o nawróceniu... wszystkim Pablo pomyśl nad tymi zmianami. Ten wydech i lampy naprawde nie pasują... :kwasny: Boseron dzięki za piwko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o Ty... a kto by dywaniki wtedy od Ciebie kupił.... :polew: :polew: To na jaki nr. gg do mnie pisałeś?[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:16_________________________________________________wcześniej to troszke Pablo Ci sie marki samochodów chyba pomyliły...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Daje każde piiiiniondze!! A na jaki numer piszesz? Nic nie nie doszło 2100970[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:11_________________________________________________o mój Boże Pablo nie rób tak więcej.... Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem pierwszą fotke... To jest wręcz niesmaczne a ja jem obiad....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem na gg.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz Pablo jak lubisz takie gadżety a'la stalowe dywaniki to moge Ci zrobić dywaniki z blachy nierdzewnej bo używam jej do produkcji u siebie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz tym dywanikom i niebieskim ledom w środku nie doruwnują nawet... [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:48_________________________________________________sorki Pablo musiałem...