Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. oj Kerczi nie fire edition a BURN Edition
  2. ładnie będzie. jak w s-line-ie
  3. hehe. racja ale napisałem... ale obciach... :polew: to przez te piweczka[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:07_________________________________________________a kur** spróbuj Kerczi...
  4. Kerczi będziesz robił te podkładki pod rejestracje??
  5. ładnych siedemnastek w dobrej cenie... OMG... a to nie jest nielegalne?? blondynki czy brunetki? :polew:
  6. Myśle że by była. 321 ma bardzo dobry zacisk który jest montowany do s4 tylko z większym mocowaniem. Pozdrawiam
  7. Kerczi ja tez jedną rameczke bym chciał
  8. zastanowiłbym się czy aby o takie rezanie Jej chodzi :polew:
  9. dokładnie. Przód 288. Tył 245 (u mnie narazie z tyłu mam serie)
  10. co tu taka cisza...
  11. ja pier**** ale u nas w BB jest śniegu... Zaraz wrzuce fotki... troche się wbiłem w śnieg bo nikt podjazdu nie odśnieżał...[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 19:40_________________________________________________ Przed: Po:
  12. No ja narazie zmieniłem sam przód i też jestem bardzo zadowolony. Na tyl tez przyjdzie kiedys czas jak będzie wiecej gotóweczki Obawaiłem sie ze auto bedzie latac po drodze przy mocniejszym hamowaniu ale nic takiego nie wystepuje... A jak kiedys wymienie ma 288 tył to juz w ogole bajka będzie... Pozdrawiam
  13. bliziutko. jak nie ma korków to godzinka...[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 15:29_________________________________________________tragedia z tym śniegiem[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 15:29_________________________________________________Pamiętasz Pablo jakie wczoraj piękne spalanie było?? :gwizdanie:
  14. oj no to Boseron życze zdrowia...
  15. witam :hi: Coś mało dziś naspamowaliście...
  16. dobranoc Panowie :hi:
  17. No to może na chwile wpadne, bo z Pablem gdzieś na miasto wyskakujemy.
  18. hmmm a gdzie można wiedziec?
  19. thx Cuber. Wyskakujesz gdzies dzis na miasto?
  20. kurcze, wydaje mi się że na paste jest za głębokie. Musze umyc auto i sie temu przyjrzec. Boseron idziesz dzisiaj gdziesz do miasta?
  21. jakiś skur***l przejechał mi po tylnym błotniku kluczem albo czymś... Akurat po tym co był wymieniany... Da się coś z takimi rysami zrobic czy trzeba calośc lakierowac? Rysa jest dosc głęboka...
  22. no to daj znać to się gdzieś razem przejdziemy. Mój numer masz
  23. Pablo idziesz gdzieś wieczorem do miasta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.