Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi: Nie czepiać się mojej jazdy..
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
no chyba tak bede musiał zrobić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja lece spac. narazie panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...z miasta[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:30_________________________________________________ Ty z tym silnikiem BLB się nie wychylaj :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wlasnie wrocilem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm a jak sprawdzic jaką mam i jaką ma Bose?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie nie dzisiaj bez bonusów. A cośz innej beczki mam pytanko, może ktoś wie. Czy moge podłączyć głośniki z BOSE jak nie mam systemu BOSE (jeszcze ) Chodzi mi o te głosniki średniotonowe w drzwiach. Gdzieś czytałem coś o impedancji głośników BOSE, że nie zgadza się ilość Ohmów ze standardowym wzmacniaczem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak by bylo od 2.0 tdi 170km to chetnie... Rezanie u kercziego stage 3 zostało zakończone ok 20:11 (wymiana tylnych boczków na te nowe z elektryka). Jeszcze tylko zVagowac[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:14_________________________________________________fajny dowcip: Siedzi sobie duży Jasiek w jednoste w Iraku. Któregoś dnia przyszedł do niego list od dziewczyny: - Kochany Jaśku, niestety nie mogę byc już dłużej z Tobą. Ta odległość jest za duża, a do tego zdradziłam Cię kilka razy, więc sam widzisz , że to nie ma sensu. Dlatego proszę Cię bardzo, abyś mi odesłał to zdjecie, które Ci dałam kiedyś na pamiątke - buziaki Ania. Jaśkowi przykro się zrobiło, ale co miał robić. Wziął owe zdjęcie i zaczął chodzić po jednostce i zbierać od chłopaków zdjęcia ich dziewczyn, dziwek, z którymi spali, sióstr i wogóle wzystkch lasek jakich zdjecia mieli. Uzbierało się tego ze 60 sztuk. - Kochana Aniu nie moge sobie przypomnieć jak wyglądasz, dlatego wyświadcz mi przysługe i wybierz swoje zdjecie, a reszte odeślij mi do jednostki - buziaczki Jasiek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski ślizgi jeśli pasują to będe miał od Kercziego ze starych foteli. Szyba poszła jak kerczi próbował ściągnąc lusterko żeby zamienic na czarne (ode mnie). Okazało się ze wystarczy je przekrecic lekko w prawo i schodzi. Szyba u Kercziego jest juz nowa. Auto Kercziego :kox: U mnie wymienilismy listwy ozdobne drzwi z czarnych perlowych na alu (stare listwy kercziego) Kerczi thx.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szybe jak mają to Ci na poczekaniu wkleją... tylko nie wiem ile musi klej schnąć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co jarko chcesz jechac na kiełbaske?? hmm z tym kluczykiem kerczi to muza być te błędy co na Vagu wyskoczyły... tylko dlaczego... co ma piernik do wiatraka. A co do poduch to dziwna sprawa... przeciez wczoraj było wszystko ok a przepinaliśmy poduchy. Dzisiaj tylko odpinalismy kurtyny...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:20_________________________________________________jakby co to podobno magicy co wymieniają szyby potrafią przekleić tą naklejke... mialem tak w poprzednim aucie[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:21_________________________________________________co do ceny szyby to nie jest tak zle. w ETCE tak na szybko jak sprawdziłem to coś koło 180 euro. Z ubezpieczenia sie zrobi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fotki z dwóch dni:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee szkoda... głodny jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie skonczylismy rezac i zmeczony troche jestem. A Ty co spać nie możesz? Może przejechałbyś sie na kiełbaski bo nic dzisiaj nie jadłem...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 01:46_________________________________________________a za chwile dodam fotki z dwudniowego rezania u Kercziego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co do strat... niech sie kerczi sam pochwali... tak to jest jak się ciągnie za lusterko.... :confused4: :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no wszystko ok. Zmienilismy wszystko. Teraz jeszcze kerczi przykleja te listwy progowe z napisem s-line
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
konczymy rezac czarny podsufit u kercziego. Cuber do czego sluzy ta czerwona plastikowa linka koło wzmacniacza w bagażniku bo sie ze mną kerczi kluci...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no ale jak tak ogólnie patrze to nawet nienajgorszy ten wykres. W serii maksymalny moment 320Nm jest dostępny w zakresie 1750-2500obr/min. U mnie moment powyżej 320Nm jest w zakresie 1900-3950obr/min. No może chłopaki z tymi 404 Nm rzeczywiście troche przesadzili..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie... narazie nie bede robił korekt zadnych bo jestem zadowolony z tego co jest. Teraz trzeba zbierać na większy cooler i większe turbo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie wiem. Dość dziwnie ten moment przebiega...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... Pablo ale ja program miałem robiony pół roku temu, tylko jakoś nie mogłem się nigdy wybrać na hamownie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wykres jest w moim wątku. Ale spoko tu też moge wkleić
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak wyszło chłopakom z CompSportu... ja tam jestem zadowolony.
-
[ALL B7] Wymiana wydechu z pojedynczego na podwójny (z A4 Q 2.0TDI do A4 2.0 TDI)
jeszcze musi polakierować dokładke, a z tego co wiem to był przez ostatni tydzien chory i nie miał czasu się tym zająć :)