Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. hehe to samo. Ja od 18 lat jezdze na Camping w Njivicach na wyspie Krk :> :> Już nawet przyczepę campingową tam zostawiamy na zime Piękne miejsce, nie?
  2. ja mam złe doświadczenia z włoskim paliwem, a raczej jego jakością
  3. oj Kerczi a jezdziłeś kiedyś na włoskim paliwie? Ja jak byłem na wakacjach zatankowałem na shellu przy autostradzie i nagle auto nie chciało jechać więcej niż 180-190... :confused4: Kolega rok temu zatankował mercedesa to mu czujnik paliwa zablokował pompe... :confused4:
  4. hmm...może tak nie wypisujcie bo za chwile się okaże że polarki mają więcej wad...
  5. sprawdzali mi to z 3 miesiące temu i podobno było ok.Jak CompSporty robiły program pół roku temu też nic nie zauważyli ale pół roku temu występowało to duuużo rzadziej. Chyba podjade gdzieś żeby ktoś zrobił logi przy mnie bo jak nie zobacze to nie uwieże... :confused4:
  6. hmmm... czyli szarpało u Ciebie dokładnie tak samo jak u mnie?
  7. spoko KERCZI jeszcze wypijemy tą flaszeczke...
  8. no szczerze mowiąc nie przypuszczałem że takia pierdoła może tyle zmienić w wyglądzie autka.
  9. Tylko jaro4444 rozmaiwałem z paroma uzytkownikami forum u których ten sam problem występuje i doszedłem do wniosku że jednak u mnie występuje troche inna usterka... U mnie lekkie szarpanie występuje tylko przy delikatnym operowaniu gazem w zakresie obr. 1800-2300 obr. Gdy zacznie szarpać i dodam gazu to objaw natychniastowo znika a auto od razu przyśpiesza (nie ma żadnego dławienia ani nic). Jak daje mu mocniej w palnik (tak ok. 50% wcisniecia gazu) to szarpanie w ogóle nie występuje a auto jezdzi normalnie. Jestem w stanie tak jezdzić żeby tego w ogóle nie było i w sumie to przez 85% czasu tak jezdze. Ale czasem musze pojechać delikatnie bo coś lub kogoś wiozę kto nie jest przyzwyczajony do mojej jazdy.
  10. hmmm... zaraz sprawdze ten bezpiecznik... thx
  11. A dziękuje bardzo. Tylko żeby zrobić u mnie jeszcze +30 KM czyli na ~205 KM to trzeba już dokładać cooler i zmieniać turbo na takie od 170KM. Mam takie plany zresztą, ale wszystko kosztuje i trzeba to robić powolutku. W najbliższym czasie mam zamiar wymienić zderzak na S4. Pozdrawiam
  12. No wiem. Pojechałem z ciekawości bo jak miałem auto na przeglądzie to im to zgłosiłem a powiedzieli że nic nie zauważyli. Podjechałem tam, przejechałem się z mechanikiem tym który sprawdzał po przeglądzie auto i ze zdziwieniem powiedział mi że tego nie zauważyli... :confused4: [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:08_________________________________________________w CompSporcie Patryk też mi powiedział że to może być coś od EGRu...
  13. montowali mi to jak auto było w lakiernika. Z tego co się dowiadywałem to jest to na kleju. Pozdrawiam
  14. no furka zapowiada się bardzo ładnie...
  15. mam im zostawić auto na cały dzień i elektryk będzie kombinował co padło... Narazie nie mam czasu tam jechać
  16. Myśle że spalanie masz ok. Poprostu normalnie jezdzisz :decayed: Cuber z tego co sięostatnio dowiedziałem od Patryka z CompSportu to zawias -20mm powszechnie uważany za element pakietu s-line jest oddzielną opcją. Poprostu w 90% przypadków jak ktoś zamawia pakiet s-line to zamawia też "zawieszenie sportowe" -20mm. Podobno są to 2 oddzielne elementy. Zresztą ojciec Patryka jezdzi b7 2.0 tdi 170km avant w pełnym pakiecie s-line ale ze zwykłym zawiasem (auto u nich od nowości- z salonu)
  17. korzystając z tego że była dziś ładna pogoda i byłem na myjni cyknąłem pare nowych fotek autka (już z lotką) Pozdrawiam
  18. hehe, to trzeba do tego jeszcze dodać flaszeczkę którą KERCZI mi jest winien... :> :> :>
  19. u mnie jest podejrzenie usterki EGRu...lub jakiegoś zaworu sterującego EGRem lub turbiną... czy coś takiego... Dokładnie się na tym nie znam ale coś takiego mi mówili w ASO. Wykluczyli w każdym razie wtryski.
  20. a jest jakaś wygrana za to? Jakiś prezencik :polew:
  21. kupiłem nową w ASO. Może źle się wyraziłem. Nie VAGować ale może trzeba ustawić cos w module komfortu żeby dał prąd... No bo czemu to nie działa... Już na dwóch lampkach próbowałem... :confused4:
  22. Firma Kulczyk Tradex jest bezpośrednim importerem i przedstawicielem marki Audi w Polsce. Zresztą nie tylko Audi
  23. średnio... :thumbdown:
  24. ja mam z przodu kable. (napewno po stronei pasażera, u kierowcy nie wiem), podpiąłem lampke ale nie działa... :confused4: Trzeba cos VAGować lub coś podobnego?
  25. (Przeczytany 100001 razy) :naughty: :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.