Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. kurcze ja nie dam rady być jutro na spocie. Napiszcie mi prosze jak będziecie wiedzieć jaka jest konkretna cena za tył i tył+przód. Pozdrawiam
  2. narazie docieram, ale poprawe od razu czuć
  3. mam już autko. Hamulce są :kox: Cuber z tego wszystkiego nie zapytałem jak mocowali daszek. Zadzwonie tam w poniedziałek
  4. ja bym chętnie się na tył zapisał. A jaka cena
  5. za pól godziny będe miał auto do odbioru :notworthy: :good:
  6. 350zł. Ostatnio na allegro facet z zawiercia miał 4 m.in. w czarnym kolorze bo kolega też kupował, ale z tego co wiem to już nie ma
  7. szczerze mówiąc nie miałem okazji jeszcze spytać. Byłem tylko na chwile w ASO zobaczyć jak wyszło a teraz motują mi hamulce. Jak będe jechał po auto (dzisiaj popołudniu albo w poniedziałek to się spytam) Pozdrawiam
  8. no montują własnie hamulce i dzisiaj albo najpóźniej w poniedzialek będe miał autko. Widziałem go w każdym razie i jestem już spokojniejszy. a tutaj fotka z zamontowaną lotką
  9. miłej podróży. ja sie zbieram do spania bo rano jade do serwisu zobaczyc jak tam postępy przy moim autku.
  10. zarząd firmy zbierzę się na normalne okresowe posiedzenie, gdzie będą omawiać setki innych spraw.Przy okazji ktoś podpisze jakiś papierek (pewnie nawet nie czytając go) który przygotowała sekretarka typu "pocałujta w du** wójta"
  11. nie chciałem wywołać takiej dyskusji. Mnie się to naprawde nie podoba. Tylko tyle chciałem napisać. Ale to jest kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje. Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________aczkolwiek mam duży szacunek do ludzi którzy podjeli się takiej wymiany :>[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________hmmm.. tak sobie myslałem dzisiaj nad tą kierownicą z TT i dozedłem do wnoiosku że mnie sie poprostu nie podobają kierownice ze ściętym dołem... może się super tak prowadzi ale ja sie jakoś do tego nie moge przekonać.Nie wiem nie miałem okazji sprawdzić.(choćiaż Porsche będące dla mnie ikoną auta sportowego ma zwykłą kierownice...) Uświadomiłem sobie że w RS4 też jest ori taka kierownica a mnie się to w ogóle nie podoba.
  12. mała, bałem się ze będzie zle a jest :good:
  13. wydaje mi się że w każdym aucie jest...
  14. no Cuber tak mi wychodzi. No ok 500 robie do rezerwy i wtedy tankuje. Czyli załóżmy że zrobiłbym 600km na baku. A to że troche go katuje to prawda raczej. Aczkolwiek jak jechałem na sylwestra do pragi i chciałem sprawdzic ile mi spali przy jezdzie autostradowej przy 130km/h to na trasie bielsko-praga miałem spalanie średnie 5.1[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:14_________________________________________________od zakupu auta zrobiłem 27 tys km i wg. komputera na tym dystansie miałem średnie spalanie coś ok. 11,5
  15. nie no w sumie do b5 może pasuje... A to prawda że raczej jestem zwolennikiem ori rozwiązan. Poprostu audi nie trzeba popprawiać Pozdrawiam
  16. tak. ale felgi 18'' nie są ori, a dlaczego pytasz? 16'' mam na zime
  17. :hi: witam wszystkich pora już chyba wstać. Własnie sie dowiedzialem że autko bede miał dopiero w pon. To przez Ciebie Kerczi... wykrakałeś :confused4:
  18. no to i ja się zbieram bo jutro kolo 14 trzeba wstać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. No to teraz wszyscy mnie chyba zagryzą na tym forum, ale się odważe i powiem że moim zdaniem kierownica z TT w ogóle nie pasuje do a4 B6/B7. Ludzie dajcie spokój i nie róbice z auta na siłe wyścigówki... Poprostu uważam że ta kierownica ma się nijak do stonowanego, eleganckiego wnętrza a4... Takie jest moje zdanie Pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 03:55_________________________________________________dodatki s-line to co innego.. one są delikatne, dodają "smaczku" wnętrzu.
  20. też mnie coraz bardziej kusi ten zderzaczek od s-line z grillem s4
  21. Moim zdaniem wygląda to beznadziejnie i od razu kojarzy mi się z kolesiami z gofów 2 który w piątkowy wieczór podjeżdzają swoimi "wypasionymi" gablotami, z włoskami na żelu, pod jedyną dyske we wsi...[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 03:33_________________________________________________do tego by się przydała jeszcze tańcząca w rytm muzyki puszka coca-coli postawiona na tylnej szybie... :kwasny:
  22. hmmm.. Czyli co, kupować stabilizatory?? duża różnica??
  23. mikerpl bierz w ciemno. Jak Ci się nie będzie podobać to się z Tobą chętnie zamienie.. Jeszcze nawet dodam jakiś PLNów :> :> :decayed:
  24. Wszysktkie dostępne lokalizatory GPS działają na zasadzie GSM. Tzn. pozycje pobierają z GPSu ale przesyłają ją drogą sieci komórkowych. Alarmy powiązanie z lokalizatorami działają na tej samej zasadzie.
  25. Prywatna Wiadomość :> :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 14:48_________________________________________________no i co wiadomo co się stało z tym autkiem??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.