Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ja bym się w ogóle nie przejmował. Ja jak kupiłem auto to miało przejechane 68 tys. (udokumentowane) a jak jechalem do Chorwacji (fakt, deptałem go dość mocno) to spalił mi litr na 2500km. Przy miejskiej jezdzie bierze litr na 4000km. Ja bym nie eksperymentował z olejami. To nie jest kosiarka. Pytałem pare osób które są dla mnie autorytetami w sprawach diesli (m.in. Patryk z CompSportu) i wszyscy mi powiedzieli że jest to normalne spalanie i że te silniki są tak skonstuowane że mają poprostu zuzywac olej. Powiedzili mi też zgodnie że z doświadczenia wiedzą że te silniki potrafią mieć duże wahania zuzycia oleju. Tzn. raz wezmą duużo potem może być pare miesięcy spokój i potem znowu zeżrą dużo. I podobno takie spalanie oleju jest od nowości. I rzeczywiście kolega ma Leona 2.0 tdi z salonu. Przejechał nim do teraz 50kkm i tak samo bierze olej.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 02:53_________________________________________________ Orfeusz nie przesadzaj. Zakładając że robisz 80tys km rocznie i auto brałoby litr na 5000km to rocznie na dolewki wydałbyś 800zł... (dla porównania przy takim przebiegu przy średnim spalaniu 7l/100km na paliwo wydałbyś 21280 zł. Czyli olej stanowiłby 3,76% kosztów paliwa). Sorki ale jeżeli dodatkowe 800zł byłoby dla Ciebie majątkiem (biorąc pod uwage ile wydawałbyś na paliwo) to znaczyłoby to że nie stać Cie poprostu na auto (tej klasy) które w salonie kosztuje ok 150 tys. zł Pozdrawiam serdecznie
  2. wszystko zależy też od marki opony a co za tym idzie mieszanki w nich użytej. Mnie się nigdy nie udało przejechać 30 tyś na jednym komplecie opon. Tak 20 tys. to max w moim przypadku. a objawy które opisujesz wskazują na to że albo masz za mało powietrza w oponach albo masz źle ustawioną geometrie i zbieżność. Pozdrawiam
  3. 2.0 TDI BLB. Moc ~180KM. Na baku (70 litrów) robie średnio 500 km
  4. no czemu nikt nic nie pisze... nie ma co czytać i jest nudno...
  5. no ja już wróćiłem. Na Kazimierzu stała ładna b6 avant czarna z grillem od s-linea na rejestracji KMY. Co tu dziś taka cisza...
  6. kurcze ja bym chętnie przyszedł ale będe wtedy w drodze do Bielska... :kwasny:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:02_________________________________________________jade na kazimierz cos zjeść do Novej. ktoś chętny??
  7. co tu dzisiaj taka cisza panuje?? gdzie są wszyscy...??
  8. pewnie zalało Ci wiązke. Trzeba poczekać aż wszystko wyschnie, a na przyszłość uważać z wodą pod ciśnieniem...
  9. http://3.bp.blogspot.com/_Dxnr63vMzRY/R7cyJWWsmvI/AAAAAAAAIMk/8Uu5waTynZs/s1600/auda9_9.jpg :polew: :polew: :polew:
  10. w tamtym poście jest mowa o obcieranie koła o nadkole ale od strony zewnętrznej (np. przy dobicu na dziurach koło odciera u góry), a mnie obciera przy pełnym skręcie o wewnętrzną część nadkola (bokiem opony). Mam nadzieje że napisałem to tak że rozumiesz o co chodzi. Pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 19:37_________________________________________________u mnie wlasnie koło się za bardzo chowa
  11. Michelin Pilot Sport tylko Micheliny dość szybko się ścierają...
  12. no czasem trzeba dłużej pospać... Choć ostatnio mam problem bo mi się troche dzień z nocą przestawił... Nie zasne przed 5... nie wstane przed 13... :kwasny:
  13. Czyli mowisz ze z takimi nie powinno byc problemow (tzn. nie trzeba nic zmieniac w zawiasach itd.) http://moto.allegro.pl/item536603149_oryginal_audi_18_c_a3_a4_a6_a8.html tak te felgi pasują idealnie, i super wyglądają :> :> ja bym brał wzór nr 2
  14. :hi: witam wszystich... cholera ale dziś późno wstałem...
  15. siemian odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    może to była druga wymiana rozrządu... Ja mam wbite u siebie wymiane rozrządu przy 58 tys. ale ja mam 2.0 tdi[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 14:34_________________________________________________wydaje mi się że żaden serwis nie wziąłby na siebie takiej odpowiedzialności i przedłużył przebieg pomiędzy wymianą rozrządu w stosunku do tego co zalecił producent...
  16. z tych dwóch bym brał bez zastanowienia felgi nr.2
  17. no własnie. Jechałem paroma innymi autami na 18'' i rzeczywiście nie było zbyt komfortowo (np. BMW), uważam jednak że b7 ma na tyle dobrze zestrojone zawieszenie że nie odczuwa się tej wielkości kół. Najlepiej jakbyś się przejechał b7 na 18'' to jestem pewien że byś się przekonał. Pozdrawiam
  18. ale super pogoda na ślizganie się. Ja własnie wróciłem...
  19. tak. Na temat rozmiaru felg rozmawiałeś z użytkownikami a4 b7??
  20. który to TEN PIOTREK??
  21. Poprzez takich ludzi jak Ty. Jesteś mało bystry skoro nie odróżniasz konstruktywnej krytyki od uczenia Ciebie, że robisz źle. Czy jeżeli napisałbyś, że wymieniasz filtr w ten i ten sposób, a ktoś by powiedział, że lepiej włożyć w lekko inny, łatwiejszy sposób to też byś strzelił focha ? Może Ty odejdziesz ? Oszczędzisz nam nerwów na pisanie tego typu postów. Nikt nie potrzebuje tu takich obrażalskich, strzelających fochy ludzi. Zakończyłem dyskusję z Tobą w tym wątku na ten temat. lukaszr :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  22. tak tak, ale jest to związane nie z wiekością felgi a minimalnie złym ET. Ja mam ET45 bodajże i przy pełnym skręcie leciutko obciera o wewnętrzną strone nadkola. Myśle że ET44 lub ET43 by wystarczyło i nic by nie obcierało. Felgi kupiłem na allegro, nie są ori. Nie że polecam nie polerowane. Napisałem że ja bym wybrał niepolerowane. Po prostu bardziej mi się podobają i bardziej przypominają ori. :) Damianekcj nie ma sensu kupować 17''. Nie będzie to jakoś super wyglądać. Naprawde lepiej kupić 18''. O komfort sie nie martw. Ja też miałem duże opory przed 18'' a teraz jestem bardzo, bardzo zadowolony z wyboru. Bałem się też czy się nie pokrzywią... Zrobiłem na nich w lecie ok. 18000km i nic się nie dzieje. Pozdrawiam
  23. nic nie będzie obcierać. Ja bym wybrał jakieś niepolerowane. Rozmiar opon 235/40/18. Firma... ja polecam Michelin ale nie są tanie Pozdrawiam
  24. jest foto w dziale z konkursem na najbrudniejsze auto :> użytkownik Kr54321 Co się stało Trzeniu z hamulcami??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 14:13_________________________________________________to co nikt na kawke nie chce skoczyc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.