Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. mnie też się neony nie podobają. Może u Ciebie Vario-Tech wyglądają fajnie, choć wątpie. Jedym się mogą podobać innym nie. Jedni uważają że magnetyzery są za***iste i auto ma 170 koni, inni są realistami...
  2. co tu dziś tak cicho? Ja się dzisiaj dowiedziałem że mam do wymiany przekładnie kierowniczą, kończy mi się przegub i mam prawdopodobnie zj**...ne sterowanie EGRem
  3. nie działa gg Cuber
  4. powitał. :hi: Jak to dobrze się porządnie wyspać... :> :> :>
  5. no ładne felgi Kerczi. Ja własnie wróciłem z wieczornej przejażdzki po mieście. Po drodze była rutynowa kontrola i dmuchanie w balonik. :> :>
  6. hmmmm... no zobaczymy. Tarcze mam Ate, klocki mam ori...
  7. Hmmm... a mam 321x30x28 Wszystko super działa... tak pisze na pudełku nr. kat 8D0 615 301M 8D0 615 301K 8D0 615 301AD
  8. no tak to w tygodniu można gdzies usiąść i pogadać. niekoniecznie pić :> :> Pojezdzić autem itepe... [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:17_________________________________________________no nic ja jade się przejechać. Musze nadrabiać zaległości
  9. hmmm... ale 320 i 321 można stosować zamiennie tak? Ja mam 321mm. Tak pisze na pudełku po tarczach
  10. no bo w weekendy musze być najczęsciej w Bielsku dlatego chętnie bym w tygodniu nadrobił... :confused4:
  11. jest ktoś w mieście?? czemu wszyscy siedzicie w domach, a ja nie mam z kim iść się napić... :confused4:
  12. Potwierdzam 321mm hamuje suuper. Co do kolorku to ja jestem za srebrnymi zaciskami. Jaro4444 jeśli Ty masz zacisk z a6 c5 to z czego ja w końcu mam? Bo to się nie zgadza z tym co napisałeś: Z lewej są od A6 C5 rocznik 2004 modele np. 2.7T, 2.5 TDI 180 KM, S6 4.2. Te z prawej są od A4 B7 lub A6 C6 roczniki od 2005 - . Mają inny udlew trzymający klocek, inną sprężynę i stosowane do nich są nieco odmienne klocki (ten od starszego ma mocowanie sprężyną wchodzącą pod blachę, nowszy ma prostokątną dzurę na płaską sprężynę.
  13. nie no spoko. Rozumiem. Ja nie kupiłem tarcz ori lecz Ate bo wiem że ta firma robi na pierwszy montaż i miałem zawsze dobre zdanie o tej firmie. Ile zapłaciłes za Twoje tarcze? pozdrawiam
  14. masz jaro4444 te tylne jarzma od 255??
  15. hmmm... a nie wolałeś ori tarcz?
  16. też mi się wydaje że chodzi o plastiki...
  17. Czy mógłby ktoś rozpisać do czego służą poszczególne funkcje engeneering mode?
  18. to co idze ktoś dziś na chwile do maista? Co tacy jacyś nieruchawi jesteście... :shocked:
  19. hmmm... no to REZAJ maniek603, potem daj fotoporade, a potem ja się za to zabiore :> :> Pozdrawiam
  20. poko poko. Miło jest czasem pomóc. Co tam Kerczi porabiasz? Może jakaś kawka? Jak tam palec? Pozdrawiam
  21. no to ja gasze światło. Tylko nie zapalajcie rano za mocno bo mnie obudzicie :> :> :>
  22. jaka to jest tarcza?
  23. a jak tuba działa? Wzmacniacz podpięty?
  24. to co robimy dzisiaj jakiegoś mini spota?[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 20:34_________________________________________________czemu nikt nic nie pisze??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.