Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
no czyli trzeba coś VAGiem przestawiać... a ze mnie się śmialiście...
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
ale na zdjęciach są chyba 18''. i tak jestem za wzorem nr 2 bo 1 mi sie nawet w 19'' nie podoba
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
hmmm... no no no sam pomysł robi wrażenie
-
[B6 ALT] Pomarańczowa kontrolka oleju
ja bym chyba stawiał na walnięty czujnik
-
[ALL B6] Problem z tylnym spryskiwaczem
Wydaje mi się że już było na ten temat na forum i było do dokładnie opisane i wyjaśnione
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
zagłosowałem na nr.2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski sprawdzałeś dla mnie te ślizgi fotela?[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 19:40_________________________________________________Pablo czemu nie było Cie na spocie wczoraj?
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
nie ma czegos takiego jak homologacja na cale auto tylko na konkretne podzespoły. Jest dopuszczenie do ruchu. Jak wsadzisz lampy z homologacją do tego samego modelu (a lifting nie jest zmianą modelu) to nie tracisz homologacji
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
myśle że temat pod względem podstawy prawnej został już całkiem wyjaśniony. Jest to NIELEGALNE a osobiście dodam od siebie że uważam że trzeba myśleć też o innych użytkownikach dróg którzy są oślepiania przez nieoryginalne HIDy. Jeśli chodzi o egzekwowanie prawa to wiadomo że w Polsce różnie z tym bywa... Myśle że temat nadaję się do zamknięcia.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
chodzi o rodzaj żarówek. Nie możesz przerobić refletkora z H4 na H7 itp... bo stracisz homologacje
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no ten tył na tych zdjęciach od początku wydawał się jakiś dziwny... jakiś taki wygięty
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Wtedy wszystko zależy od homologacji a nie od przepisów. To zależy czy auto mialo homologowane xenony z tymi bajerami czy bez. Jak producent homologował np. w 98r auto ze spryskami i samopoziomowaniem to musisz to mieć. Wydaje mi się że wszystko zostało już dokładnie wyjaśnione i temat nadaje się do zamknięcia.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
rtocki dobra robota :good: brawo :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
nie mam tam bezpiecznika, przełożyłem inny, ale coś nie działa. Musze się przyjrzeć temu dokładniej bo wydaje mi się że "gniazdo" tego bezpiecznika jest jakieś krzywe...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich. Kurcze fajne to DVD. Musze sie do tego powoli przymierzyć. Kerczi nie dzwoń do mnie w środku nocy następnym razem :>
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
no nie no znowu się zacznie... Jarko rozumiem że fajnie Ci się 2 dni temu to czytało i napieprzało, ale nie dolewaj oliwy do ognia... :> :> :>
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
o kurcze... troszkie drogawe macie tam auta... A nei da się jakoś kupić w PL i przerejestrować albo jezdzić na polskich blachach?
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
No tak. Ale s8 produkowali od 1996 roku więc wtedy było to auto "świerze" a xenony to był "rarytas" więc może audi nie chciało zmieniać po roku całego układu tylko czekało na jakiś facelifting tym bardziej że jak projektowali s8 z xenonami to nikt pewnie nie myślał jeszcze o samopoziomowaniu.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
jarko ale kolega pet3r ma s8 z 1997r.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
nie zatrze Ci się silnik bo jest coś takiego jak kontrolka ciśnienia oleju. Zjedziesz wtedy na bok, zgasisz auto i poczekasz na assistance. Usterka jak każda inna. Nie wiem czemu tak panikujecie na temat tego silnika. Wiadomo są auta bardziej lub mniej awaryjne. Wiadomo że naprawa jest rzeczą przykrą i drogą, ale ciekaw jestem ilu z nas się to przytrafi. Bo tak jak już kiedyś pisałem jak narazie to wszyscy się tego boją, ale mało kto miał z tym kłopot... Pozdrawiam
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Spoko, spoko, wczoraj mnie rzeczywiście troche poniosło- sorki. Wczoraj było wczoraj. Dziś jest dziś... a no to o tym nie wiedziałem. Czyli auta wyprodukowane po 2000 roku muszą mieć samopoziomowanie A tutaj takie jakby podsumowanie: Link do przepisu o xenonach (pkt 6.2.9) http://www.infor.pl/download/site/pl/oj/2007/l_137/l_13720070530pl00010067.pdf montując reflektory xenonowe do auta trzeba pamiętać o tym, że lampy muszą być homologowane - a są homologowane właśnie z tymi bajerami (samopoziomowanie, oczyszczanie szyby) i montaż bez tego jest złamaniem warunków homologacji i powoduje jej utratę. czyli na dobrą sprawę do B5-tek można ładować xenon bez samopoziomu i podpinać to pod fabrykę, oczywiście na reflektorach z homologacją No w sumie coś w tym jest, jeśli oczywiście występowały takie lampy i były homologowane bez spryskiwaczy i samopoziomowania. Wszystko zależy jaką audi posiada homologacje na te lampy. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI specjalnie dla Ciebie... Jeszcze cieplutkie. Tylko następnym razie nie dzwoń do mnie jak akurat robie fotke :> :> :> [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 16:33_________________________________________________Dzieki Panowie za spota. Pozdrawiam. Kerczi na dole piszczały opony bo było sucho...
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
o kurcze, nawet nie widziałem, jak będe u nich znowu to musze wypytać Patryka.
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
no w profilu tak jest, ale na stronce o autku jest napisane że auto jest po programie w CompSporcie i ma ok. 175KM Co do przyciemnianych szyb... sam nie wiem. Waham się. Ale chyba nie będe jednak przyciemniał. Musiałbym zobaczyc na żywo identycznego avanta jak mój to wtedy bym pomyślał Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
jeśli chodzi o paliwo to z tego co mi się wydaje to wszystkie stacje w Polsce kupują paliwo od polskich rafinerii (wyjątkiem są paliwa typu v-power) A co do szarpania to u mnie auto szarpie ale nie ma to wpływu na przyśpieszanie ponieważ jak dodam troszke mocniej gazu to szarpanie ustępuje i auto normalnie przyśpiesza.