Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. a co Pablo chory jesteś?? Zejdz do auta i pobaw się swoimi zaje...fajnymi Ledami w rejestracji które sam u Ciebie zakładałem :> :> :>.
  2. :polew: :polew: :polew: :polew: dobre dobre....
  3. co to Kerczi przymierzasz sie do nowej furki?? Kolor taki jak lubisz... czorny
  4. hahaha bardzo śmieszne. Idz sobie lepiej podgrzej fotel w aucie bo zimno jest... Albo ustaw sobie lędźwie :polew:
  5. to chyba by mnie ktoś o tym poinformował...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:13_________________________________________________zresztą ja nie potrzebuje żadnych przedłużeń...
  6. Cuber co z moim ostrzeżeniem... :gwizdanie: miało być na 10 dni a już jest 18... Czyżby moderatorzy byli nie słowni... :kwasny: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:06_________________________________________________rozumiem że urlopik masz ale już mnie wkurza ta kropeczka. Ja wcale nie chciałem przygarnąć kropka...
  7. w Bielsku jestem to do pracy trzeba iść :>
  8. dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:48_________________________________________________no i pogasiliście światlo i nie moge znalezc teraz wyjscia...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:49_________________________________________________no to powitał w ten piękny środowy dzionek :hi:
  9. Może być widać na odległość bo ten radar na grillu namierza podobno z bardzo duzych odleglosci i to w dwie strony.
  10. widzieliście to cudeńko... ...ja mam nadzieje że nigdy nie będe miał okazji zobaczyć
  11. no bo jak to Doda powiedziała wszystko jest gównem oprócz moczu... :polew: Jak można być tak głupim..
  12. Pany Pany do Spamu marsz :)
  13. wszyscy śpią... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. a dziękuje jeszcze zderzaczek by się teraz przydał z s4...
  15. ładne. dzieki Jarko
  16. no ale Kerczi to ty byś musiał już wyjeżdżać...my jakbyśmy wyruszyli za 2 godziny to myślę że byśmy Cię gdzieś tak w połowie drogi dogonili [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:59_________________________________________________ :
  17. a masz już częsci?
  18. Kerczi wystaw kiere na allegro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. ... Nie chciałbyś wiedzieć :evil: Kerczi jak bedziesz cos wiedzial o podswietlanym kubku i szufladce to daj znać.
  20. niewerbalna wymiana informacji pomiędzy użytkownikami :>
  21. podeślesz mi jarko foteczki?
  22. ale musisz go zaprogramować. Tzn dać mu znać że już macie kierownice muftifunkcyjną :> :> :>
  23. przyciski trzeba napewno zVagować.
  24. bardzo ku*** śmieszne :>
  25. czyli widocznie ESP się sam adaptuje podczas jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.