Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. z tego co się orientuje to po wymianie kierownicy z modułem trzeba zaadaprować od nowa ESP. Boberek jakiej kiery szukasz?
  2. progi są okropne...
  3. nio co tu taka cisza jest??
  4. pewnie łożyszko się kończy...
  5. mnie szarpie przy 2000-2200 ale jest to zwiazane prawdopodobnie ze ścinającym się EGRem. U mnie jest taka róznica w porównaniu do szarpań u kolegów, że jak dodam mocniej gazu to szarpanie ustępuje i nie ma żadnych ubytków mocy. Co do spadających obrotów przy dojezdzaniu do świateł na luzie (z puszczonym sprzęgłem) to jest to raczej normalne i z tego co słyzałem to nie powinno się tak jezdzić.
  6. gregory78 a nie dojeżdżasz czasem do świateł na luzie, bo wtedy objawy są takie że obroty spadają na chwile za nisko
  7. ja też bym prosił o nieobrobione tesh. Kerczi jak tam utarg u Ciebie dziś :) Chyba nie ma zbyt wielu klientów jak masz czas na forum siedzieć [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 13:21_________________________________________________wystaw moją kiere na allegro
  8. mam do sprzedania kiere multi skórzaną 4-ramienną w stanie idealnym, jakby co to się odezwij. Jak nie masz tempomatu to musisz na 99% zmienić jeszcze moduł, taśme pod kierownicą i kabelek do multi.
  9. nie, o jakim wnętrzu?? :>
  10. hehe wiedziałem że to napiszesz :>
  11. powitał wszystkich :hi:
  12. Panowie dzięki za spocika... marcin j furka fajna szdoka że nie avant :>
  13. Zapomniałem Pamietaj Pablo, jakby jakaś niewiasta potrzebowala pomocy o 3 w nocy bo wpadla do rowu- pomóż!! :> :> :>
  14. jak tam Pablo? wychodzisz gdzies dzisiaj?
  15. no teraz trzeba bedzie troche przystopować bo troszke słabo z kasą :confused4:
  16. thx [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:02_________________________________________________
  17. nowe dodatki we wnęrtzu. Kiera, gałka, listwy ozdobne. Fotki w pierwszym poście
  18. Oj troche mnie tu nie było... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Fotka wnętrza po lekkich zmianach (kiera, gałka, listwy) Pozdrawiam
  19. Kerczi racja wg. ETKI w a6 lampki oświetlenia przestrzeni nóg pasażerów z tyłu są LEDowe. W a4 tego nei ma. Sa zwykłe które zapalają sie tylko po otworzeniu drzwi. JA powoli ide spać. Do jutra Kerczi
  20. Kerczi, spoko damy rade :>
  21. witam wszystkich w ten piękny zaśnieżony dzionek
  22. Widziałem to już kiedyś. Poluje na taką kiere żeby z niej przełożyć przyciski. Kiedyś była szara za 350zl
  23. Kerczi myślisz że cana za 2 szt to cena za jedną strone??[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:24_________________________________________________zadzwonie tam jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.