Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o Pablo a gdzie byleś jak Cie nie było :>[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:29_________________________________________________ja na hamowini dzisiaj w V-techu byłem... :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
a przetłumaczy mi ktoś to na polski :> Co to jest Imm, cięta dawka i LMM Dzięki.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
nie krytycznie, tylko mam oczy. Już na pirwszych zdjęciach widać było że diody w klapie są ustawione lekko w dół. Te zdjęcia to tylko potwierdziły.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
rodzice mnie zabierali jak byłem małym brzdącem. Byłem tam ok. 20 razy bo czasem się zdarzało że jechałem 2 razy w ciągu wakacji. Kiedyś nawet siedziałem tam w wakacje 6 tygodni.. To były czasy. Teraz to tak 2-3 tygodnie w roku to maks. Jestem zakochany w tym miejscu, może dlatego też że znam go jak własną kieszeń i czuje się tam jak w drugim domu :) Dubrovnik też piękny byłem tam jak miałem 5 lat też. Ale Krk ma tą przewage że jak wsiąde w auto w Bielsku i się postaram to po 7 godzinach z hakiem jestem na miejscu[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:14_________________________________________________wykresik:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo na mnie to pisze że psuja a sam nic nie ułamałem :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo ułamał zatrzask
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaraz zaraz... to Cuber krzyczał o druta....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyrobiłem śrube bo nie mogłeś tego Cuber odkręcić, a ja zastrosowałem troche za duzo siły i z imbusu zrobił się okrąg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiem ale cos konkretniej??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a skad bedziesz miał tego DVDka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz juz jakies DVD na oku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi: [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:26_________________________________________________kerczi pytales o tą łape do podłokietnika?
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
no niby wszystko ładnie ale wygląda jakby te LEDy w klape były włożone troche pod kątem (skierowane w dół)
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
logi robione na 4 biegu. Co do EGR to jest podejrzenie ze sie "przycina" i dlatego wystepuje u mnie szarpanie przy obr 1800-2300 przy lekkim operowaniu gazem. Auto po programie- to wiem, bo sam robiłem program w compsporcie. Dzieki za wszystkie odpowiedzi i czekam na dalsze informacje[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:04_________________________________________________jaka ort???? A co tam pisało? Jaki można zrobić błąd w słowie zamieszczam??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też spadam. Już ochłonąłem i nie życze Ci Kerczi zerwanego rozrządu :) Miło było pomóc.
-
[B7 BLB] Prośba o analizę logów
Zamieszczam logi statyczne i dymaniczne i basic settings. Prosiłbym o analize. Silnik 2.0 tdi BLB. Dzięki wielkie Jeśli coś źle powklejałem to sorry ale się nie znam na tym za dobrze. ORT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz co Cuber...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bezpośrednia relacja z rezania u Kercziego... Juz prawie 1 boczek wymieniony...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj pojechał?
-
[ALL B7] vag com potrzebna pomoc
jest to gdzies kodowane, tak samo jak można zablokować opuszczanie się wyświetlacza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitał. Wąski ponawiam pytanko. Wiesz coś o ślizgach do fotela? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to kerczi bierz te http://allegro.pl/item543071081_audi_a4_01_07_czarna_skora.html pełna skóra, pełna elektryka i sportowe fotele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa pewnie... to one Ci chyba wzieły tyle mocy że nie mogłeś mi jakoś porządnie odejść jak jechałem różowym yarisem 1.0 :> :> :>[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:57_________________________________________________a czemu coś nie tak z tym wnętrzem? To jednak z sedana?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
My dyskutowaliśmy a nie licytowaliśmy się. Nie wiem jeszcze bo korci mnie jeszcze pare rzeczy i teraz trzeba to pogodzić finansowo. Co do HIDów Kercziego... powiem tak... jechałem przed nim raz... do dziś mnie spojówki bolą :polew: