Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. taaa. Tam na zakopiance koło VW jest inter cars i mieli. :> :> :> Dzięki Cuber
  2. Tak to było moje autko. Boseron przecież się mnie już pytałeś jak byliśmy kiedyś na Kaziku. ZIP (czyli zabawa i picie) :>
  3. aha, no to teraz rozumiem. Ale tak praktycznie to są to prawie te same zaciski
  4. no to spoko. To umawiamy się jakoś kontretniej? Może będzie więcej chetnych?
  5. może jakiś mini spocik dzisiaj?
  6. dobra, ja się zastanawiam nad tyłem. Ale cena jest za sam stabilizator. Co trzeba jezcze oprócz tego wymienić i ile kosztuje reszta częsci? sorki że sie tak waham i wypytuje ale ostatnio zaszalałem troche i jest ciężko z kasą
  7. :hi: Siema wszystkim
  8. a dlaczego 235 nie jeśli audi taki rozmiar dawało w oryginale...?
  9. hmmm. Tak się jaro4444 zastanawiam... Przypatrzyłem się tym Twoim zaciskom i doszedłem do wniosku że są minimalnie inne i zastanawiam się z czego to wynika. Ten facet od którego kupowałem też miał takie jak Ty masz. Popatrz na zdjęcie. Moje są te zaciski po lewej, a trakie jak Twoje są po prawej (widać to po tym otworze u góry zacisku (ja mam jakby przedzielony na dwa).
  10. aaaa. nio tak praca praca praca... ja siedze w domu i tylko szukam pretekstu żeby sie gdzieś przejechać i nadrobić 2 tygodniowe zaległości, kiedy byłem bez auta.
  11. a Ty Boseron co tutaj robisz o tak późnej godzinie?
  12. licznik kilometrów na drugiej pamięci zatrzymuje się na wartości 9999km. Wiem, bo miałem tak u siebie. Wtedy żeby liczył to trzeba zrestartować. Liczy wtedy od nowa. Pozdrawiam
  13. może ktoś by się przejechał na nocnego spota, bo mi się nudzi...
  14. http://allegro.pl/item537564026_chlodnica_recyrkulacji_spalin_audi_a4.html ps. już większej ilości tematów się nie dało założyć?? :evil:
  15. co tam słychać Pablo?
  16. Kerczi jak paluszek, apropos gap :> ??
  17. idzie ktoś wieczorem na kazika??
  18. a powiedzcie mi jeszcze ile to jest roboty żeby to założyć??
  19. nie. BLB się wysoko kręcą, napewno coś koło 900[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 02:28_________________________________________________siedziałem w paru BLB i zawsze mają obroty tak jak ja. A ja mam tak:
  20. audi standardowo na felig 8'' dawało 235 więc myśle że trzeba celować cos koło tego. Ewentualnie w góre... 245
  21. no jakby ktoś to robił z samopoziomowaniem to może i ja bym się skusił...
  22. a mnie się te listwy średnio podobają tak szczerze mówiąc. Ja chce u siebie włożyć zderzak z s4, tylną lotke już mam ale listwy chyba zostawie standardowe..[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 02:13_________________________________________________zresztą rs też nie ma już takich listw. Ma inne progi ale listwy ma "gladkie"
  23. Z tego co pamiętam to coś koło 920-960 obr/min
  24. dobranoc wszystkim
  25. KERCZI śmigał dziś na nartach :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.