Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa. Tam na zakopiance koło VW jest inter cars i mieli. :> :> :> Dzięki Cuber
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to było moje autko. Boseron przecież się mnie już pytałeś jak byliśmy kiedyś na Kaziku. ZIP (czyli zabawa i picie) :>
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
aha, no to teraz rozumiem. Ale tak praktycznie to są to prawie te same zaciski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to spoko. To umawiamy się jakoś kontretniej? Może będzie więcej chetnych?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może jakiś mini spocik dzisiaj?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
dobra, ja się zastanawiam nad tyłem. Ale cena jest za sam stabilizator. Co trzeba jezcze oprócz tego wymienić i ile kosztuje reszta częsci? sorki że sie tak waham i wypytuje ale ostatnio zaszalałem troche i jest ciężko z kasą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Siema wszystkim
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
a dlaczego 235 nie jeśli audi taki rozmiar dawało w oryginale...?
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
hmmm. Tak się jaro4444 zastanawiam... Przypatrzyłem się tym Twoim zaciskom i doszedłem do wniosku że są minimalnie inne i zastanawiam się z czego to wynika. Ten facet od którego kupowałem też miał takie jak Ty masz. Popatrz na zdjęcie. Moje są te zaciski po lewej, a trakie jak Twoje są po prawej (widać to po tym otworze u góry zacisku (ja mam jakby przedzielony na dwa).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaaa. nio tak praca praca praca... ja siedze w domu i tylko szukam pretekstu żeby sie gdzieś przejechać i nadrobić 2 tygodniowe zaległości, kiedy byłem bez auta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty Boseron co tutaj robisz o tak późnej godzinie?
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
licznik kilometrów na drugiej pamięci zatrzymuje się na wartości 9999km. Wiem, bo miałem tak u siebie. Wtedy żeby liczył to trzeba zrestartować. Liczy wtedy od nowa. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może ktoś by się przejechał na nocnego spota, bo mi się nudzi...
-
[B7 BLB] Rurka recyrkulacji spalin
http://allegro.pl/item537564026_chlodnica_recyrkulacji_spalin_audi_a4.html ps. już większej ilości tematów się nie dało założyć?? :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tam słychać Pablo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi jak paluszek, apropos gap :> ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idzie ktoś wieczorem na kazika??
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
a powiedzcie mi jeszcze ile to jest roboty żeby to założyć??
-
[B7 BLB] Jakie powinne być obroty na biegu jałowym ?
nie. BLB się wysoko kręcą, napewno coś koło 900[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 02:28_________________________________________________siedziałem w paru BLB i zawsze mają obroty tak jak ja. A ja mam tak:
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
audi standardowo na felig 8'' dawało 235 więc myśle że trzeba celować cos koło tego. Ewentualnie w góre... 245
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
no jakby ktoś to robił z samopoziomowaniem to może i ja bym się skusił...
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
a mnie się te listwy średnio podobają tak szczerze mówiąc. Ja chce u siebie włożyć zderzak z s4, tylną lotke już mam ale listwy chyba zostawie standardowe..[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 02:13_________________________________________________zresztą rs też nie ma już takich listw. Ma inne progi ale listwy ma "gladkie"
-
[B7 BLB] Jakie powinne być obroty na biegu jałowym ?
Z tego co pamiętam to coś koło 920-960 obr/min
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI śmigał dziś na nartach :)