Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem że napenwo jezdzi czarna a6 sedan z numerami KR666...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 13:14_________________________________________________kto wyskoczy gdzies na kawke. Ewentualnie kto zaprasza :naughty: :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no do k.... nędzy nie dość że allegro nie działa to jeszcze nasza-klasa też. Ide spać, dobranoc mówie sobie bo nikogo tu nie ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie to wychodzi na to że znowu ja będe dzis gasił światło... narazie jeszcze jestem. Narazie Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...
-
[B6 ALT] Nierówne zużycie opony z tyłu
nie no geometria to podstawa nawet w cinquecento a co dopiero w audi...
-
[B7 BLB] Anruf znaczy połącz
jeśli system się zawiesil w RNS-E to przytrzymaj przez 10 sekund przyciski RADIO i SETUP
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
ja uważam że na rozrządzie nie warto oszczędzać. Wole nawet zapłacić 2 razy tyle a jezdzić spokojnie...
-
[B6 AWX] Klapka popielniczki
jakto... W etce pokrywa występuje jako oddzielna część. Nie wiem jakie masz drewno ale dla pojazdów z dodatkami drewnianymi występują 2 pokrywy: 8E0 857 967 B lub 8E0 857 967 L. Cena ok 50 euro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wydaje mi się że on poprostu fotke z allegro skopiował. Bo na forum ma podany śląsk a na allegro Rzeszów... Rzeszów nie jest na śląsku :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________no co za gnoje na allegro... Człowiek sobie przegląda a tu nagle wyskakuje przerwa konserwacyjna od 2 do 3... To co ja będe teraz kur... robił :angry: :angry: :angry:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak. W tym wątku masz wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.60.html;topicseen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309 tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea... Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko ja widziałem jak kolega w leonie mocował tak wąż od turbo. Mial co prawda auto zabezpieczone dwoma pieńkami ale i tak to g... dało jak auto spadło, na szczęscie ok 3 sek. po tym jak skończył i się wysunął spod auta.Pieńki się zresztą przerwóciły i kolega miał 2 progi do roboty. Mało brakowało a by miał 2 ręce i pare żeber, w najlepszym wypadku. Od tego czasu nie wejde tak pod auto na podnośniku.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe ale teraz już w domku siedze więc można spokojnie jezdzić :> Podczas tej przejażdzki miałem spalanie średnie 16.9 w silniku 1.0... To kiedy KERCZI obalamy tą flaszeczkę którą wygrałem?? :naughty: Trzeniu współczuje z turbinką.. ale to prędzej czy później nas wszystkich czeka (odpukać)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:25_________________________________________________boseron przecież noc jeszcze młoda...
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
dzięki
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
a mnie się osobiście felgi tego typu w ogóle nie podobają. To już bardziej mi się podoba stary wzór s6.
-
[ALL B7] Co wybrać ?
to AUDI , nie ta AUDI TY mały Pedofilu... :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Aha wiekie dzięki za info. Czyli musze szukac coolerków od 2.0tdi 170km lub 2.0 TFSI. Jeszcze jedno... rozumiem że ten jeden cooler który teraz mam to zostaje i nie musze go wymieniac. poprostu dokładam drugi. pozdrawiam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Język ustawia się w SETUPie ale nie CARa
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
a jeszcze apropos tych chłodnic.Piszesz że 3.0 tdi ma inne coolerki to z czego jest ten? 2.0 tdi 170km ms już lewy cooler?
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Ale Ty masz Audi a nie Gofla R32... :> :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich Kerczi przyczepiłeś się do mnie jak korbki do Twoich tylnych szyb.... Ważne że jest czym jezdzić jak moje autko jak u chirurgów :> :> :> Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
2.0 tdi 170km już nie ma tego problemu. Nie ma ich dużo, trzeba szukać...
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
bo my jesteśmy niczym Anioł Stróż :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba jestem ostatni... gasze więc światło :>