Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Wiem że napenwo jezdzi czarna a6 sedan z numerami KR666...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 13:14_________________________________________________kto wyskoczy gdzies na kawke. Ewentualnie kto zaprasza :naughty: :> :>
  2. no do k.... nędzy nie dość że allegro nie działa to jeszcze nasza-klasa też. Ide spać, dobranoc mówie sobie bo nikogo tu nie ma...
  3. no nie to wychodzi na to że znowu ja będe dzis gasił światło... narazie jeszcze jestem. Narazie Pablo
  4. no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...
  5. nie no geometria to podstawa nawet w cinquecento a co dopiero w audi...
  6. jeśli system się zawiesil w RNS-E to przytrzymaj przez 10 sekund przyciski RADIO i SETUP
  7. siemian odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    ja uważam że na rozrządzie nie warto oszczędzać. Wole nawet zapłacić 2 razy tyle a jezdzić spokojnie...
  8. jakto... W etce pokrywa występuje jako oddzielna część. Nie wiem jakie masz drewno ale dla pojazdów z dodatkami drewnianymi występują 2 pokrywy: 8E0 857 967 B lub 8E0 857 967 L. Cena ok 50 euro
  9. wydaje mi się że on poprostu fotke z allegro skopiował. Bo na forum ma podany śląsk a na allegro Rzeszów... Rzeszów nie jest na śląsku :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________no co za gnoje na allegro... Człowiek sobie przegląda a tu nagle wyskakuje przerwa konserwacyjna od 2 do 3... To co ja będe teraz kur... robił :angry: :angry: :angry:
  10. tak. W tym wątku masz wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.60.html;topicseen
  11. w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309 tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi
  12. KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea... Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny:
  13. jarko ja widziałem jak kolega w leonie mocował tak wąż od turbo. Mial co prawda auto zabezpieczone dwoma pieńkami ale i tak to g... dało jak auto spadło, na szczęscie ok 3 sek. po tym jak skończył i się wysunął spod auta.Pieńki się zresztą przerwóciły i kolega miał 2 progi do roboty. Mało brakowało a by miał 2 ręce i pare żeber, w najlepszym wypadku. Od tego czasu nie wejde tak pod auto na podnośniku.
  14. Hehe ale teraz już w domku siedze więc można spokojnie jezdzić :> Podczas tej przejażdzki miałem spalanie średnie 16.9 w silniku 1.0... To kiedy KERCZI obalamy tą flaszeczkę którą wygrałem?? :naughty: Trzeniu współczuje z turbinką.. ale to prędzej czy później nas wszystkich czeka (odpukać)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:25_________________________________________________boseron przecież noc jeszcze młoda...
  15. a mnie się osobiście felgi tego typu w ogóle nie podobają. To już bardziej mi się podoba stary wzór s6.
  16. to AUDI , nie ta AUDI TY mały Pedofilu... :polew: :polew:
  17. Aha wiekie dzięki za info. Czyli musze szukac coolerków od 2.0tdi 170km lub 2.0 TFSI. Jeszcze jedno... rozumiem że ten jeden cooler który teraz mam to zostaje i nie musze go wymieniac. poprostu dokładam drugi. pozdrawiam
  18. Język ustawia się w SETUPie ale nie CARa
  19. a jeszcze apropos tych chłodnic.Piszesz że 3.0 tdi ma inne coolerki to z czego jest ten? 2.0 tdi 170km ms już lewy cooler?
  20. Ale Ty masz Audi a nie Gofla R32... :> :> :> :>
  21. Powitać wszystkich Kerczi przyczepiłeś się do mnie jak korbki do Twoich tylnych szyb.... Ważne że jest czym jezdzić jak moje autko jak u chirurgów :> :> :> Pozdrawiam
  22. 2.0 tdi 170km już nie ma tego problemu. Nie ma ich dużo, trzeba szukać...
  23. bo my jesteśmy niczym Anioł Stróż :> :> :>
  24. chyba jestem ostatni... gasze więc światło :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.